Log in

آموزش حروف الفبای فارسی به غیر فارسی زبانان با ویدیو

Last updated on January 14, 2023 by with 107 Views and Reading Time: 4 minutes

آموزش حروف الفبای فارسی به عنوان اولین قدم در آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان می باشد. آموزش اسم و صدای حروف الفبای فارسی، آموزش شکل نوشتن حروف الفبای فارسی در تخته سیاه دیجیتال به طور عملی و آموزش الفبای فارسی با کلمات و تصویر به ترتیب از الف تا ی در ویدیوی آموزشی به طور پویا و جذاب تدریس شده است.

آموزش حروف الفبای فارسی

مهمترین و اولین قدم در آموزش زبان فارسی برای همه سنین، آموزش حروف الفبای فارسی می باشد. در مدرسه آنلاین LELB Society، تلفظ حروف الفبای فارسی، شناخت صداها در زبان فارسی، نحوه خواندن و نوشتن حروف فارسی با درس های متفاوت برای سنین مختلف آموزش داده شده است. همه درس های فارسی به همراه ویدیوی آموزشی قبل و بعد از کلاس از طریق سایت در دسترس فارسی آموزان بوده و آن ها با توجه به توانایی و نیاز خود می توانند یک تا چندین بار ویدیوی درس را ببینند.

درس های مربوط به حروف الفبای فارسی به ترتیب از الف تا ی بر اساس جدول الفبای فارسی را به همراه ویدیوی آموزشی می توانید در بسته آموزش الفبای زبان فارسی ببینید. افراد غیر فارسی زبان می توانند با عضویت در سایت به طور خودآموز، فارسی را با بهترین منابع درسی به شکل فعال و کاربردی یاد گرفته و در مدرسه آنلاین دوزبانه LELB Society، تحصیل کنند.

آموزش الفبای فارسی به غیر فارسی زبانان با روش های نوین

Learn Persian Alphabet Letter i at LELB Society with podcast

در آکادمی آموزش آنلاین زبان فارسی، LELB Society، اسم و صدای حروف الفبای فارسی، شکل حروف الفبای فارسی و نحوه نوشتن آن ها، تلفظ حروف الفبای فارسی و نحوه خواندن آن ها به شیوه نوین و متفاوت درس داده شده است. طوری که، یادگیری حروف زبان فارسی برای فارسی آموزان غیر ایرانی آسان و مفید باشد. درس های تدوین شده برای آموزش آنلاین حروف الفبای فارسی به غیر فارسی زبانان شکل متفاوتی نسبت به آموزش حروف زبان فارسی به شکل کتابی و قدیمی دارد.

در ویدیوهای آموزش زبان فارسی به غیر ایرانی ها، از تخته سیاه دیجیتال برای نمایش نحوه نوشتن حروف فارسی به طور عملی استفاده شده است. در این درس ها، حروف الفبا در کلمات فارسی با مثال های متعدد مربوط به هر حرف تدریس شده است. بنابراین، فارسی آموزان می توانند حروف الفبا را در کلمات فارسی یاد گرفته و با خواندن و نوشتن فارسی آشنا شوند. از سوی دیگر، آموزش الفبای فارسی با تصویر برای آموزش کلمات فارسی مربوط به هر حرف انجام می گیرد. در کلاس آنلاین زبان فارسی برای غیر فارسی زبانان، هر درس به طور عملی همراه با زبان آموز تمرین می شود.

بهترین منبع آموزش الفبای فارسی به صورت خودآموز

Drawing the Persian Alphabet with pictures and details at LELB Society taught by Mahsa Mohammadi

یکی از مسائل مهم برای فارسی آموزان، عدم دسترسی به منابع آموزش زبان فارسی می باشد. کمبود منابع جدید آموزشی برای آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان و استفاده از کتاب های قدیمی از مشکلات فارسی آموزان می باشد. برای همین، مدرسه آنلاین دوزبانه LELB Society، با شیوه های جدید و متفاوت در آموزش زبان فارسی به انگلیسی زبانان گام برداشته و اقدام به تولید منابع و محتوای آموزشی برای سنین و سطوح مختلف زبان فارسی نموده است.

فارسی آموزان با عضویت در سایت، می توانند به بیش از 400 درس فارسی از جمله آموزش الفبای فارسی با ویدیوی آموزشی دسترسی داشته باشند که در بسته های مختلف آموزشی دسته بندی شده اند. افتخار این را داریم که با تولید محتوای آموزشی متفاوت و روش نوین آموزش ناهمزمان، امکان آموزش زبان فارسی به صورت خودآموز را برای غیر فارسی زبانان فراهم نموده ایم.

در مدرسه آنلاین LELB Society، به عنوان مرکز آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان، امکان آموزش خواندن و نوشتن زبان فارسی با درس های متنوع و کاربردی به طور خودآموز برای همه افراد علاقمند به یادگیری زبان فارسی فراهم می باشد.

مزیت آموزش ناهمزمان در یادگیری الفبای فارسی

Leave voice and text comments at LELB Society to learn asynchronously

فارسی آموزان می توانند با توجه به نیاز و توانایی خود، یک تا چند بار ویدیوهای آموزشی را دیده و همه مهارت های زبانی (خواندن، نوشتن، شنیدن، صحبت کردن) را به طور توام با هم تمرین نمایند. در یادگیری ناهمزمان، فارسی آموزان می توانند سوالات خود را در قسمت کامنت گذاری، پایین همه درس های فارسی، از ما بپرسند.

مدرسین فارسی به شکل ناهمزمان، به سوالات آن ها پاسخ می دهند. به این ترتیب، در آموزش ناهمزمان، فارسی آموزان و مدرسین فارسی، در هر زمان و مکانی با هم در ارتباط بوده و آموزش محدود به یک یا دو ساعت در هفته به شکل کلاسی نمی باشد. بنابراین، غیر فارسی زبانان از سر تا سر دنیا، با دسترسی به بهترین منابع آموزش زبان فارسی و ارتباط مداوم با مدرسین فارسی، به صورت خودآموز زبان فارسی را یاد می گیرند.

آموزش حروف الفبای فارسی به کودکان و خردسالان

مدرسه آنلاین دوزبانه LELB Society، یک موسسه تخصصی برای آموزش زبان فارسی به کودکان خارج از کشور می باشد. درس ها بر اساس نیاز کودکان غیر فارسی زبان تدوین شده که زبان فارسی را به عنوان زبان دوم خود یاد می گیرند. از سوی دیگر، بکارگیری فکر و اندیشه، خلاقیت و ذوق کودکانه اهمیت زیادی در آموزش زبان فارسی به کودکان دارد. بنابراین، از روش های متنوع و جذاب برای آموزش الفبا و اعداد زبان فارسی برای کودکان و خردسالان استفاده شده تا آن ها با ذوق و اشتیاق زبان فارسی را یاد بگیرند.

Learn-Persian-Alphabet-for-Kids-Letter-P-at-LELB-Society

آموزش زبان فارسی به کودکان همراه با بازی، نقاشی، شعر و داستان، یادگیری زبان فارسی از جمله الفبای فارسی را برای آن ها آسان و جذاب می کند. علاوه بر آن، شکل نوشتن حروف الفبای فارسی در تخته سیاه دیجیتال در درس ها آموزش داده شده و به شکل عملی نحوه نوشتن الفبای فارسی، صداها و تلفظ حروف الفبا با مثال های متعدد در ویدیوی آموزشی تدریس شده است. شما می توانید همه این فعالیت ها را در بسته آموزش فارسی به کودکان و خردسالان (خونه شادی) و همچنین درس های مربوط به آموزش الفبا به کودکان ببینید. این درس ها توسط تیم آموزشی ما، برای آموزش خواندن و نوشتن فارسی به کودکان ایرانی خارج کشور و غیر فارسی زبانان تدوین و طراحی شده است. 

آموزش حروف الفبا با شعر برای کودکان

Learn Persian alphabet with poems for kids and young Persian learners

خواندن شعر حروف الفبا با ریتم در کلاس فارسی و استفاده از شعرهای کودکانه شاد در آموزش زبان فارسی، کلاس های فارسی را برای کودکان پویا و جذاب می کند. آموزش حروف الفبای فارسی با شعر و آهنگ های شاد کودکانه، بازی با حروف الفبا، آموزش الفبای فارسی با کارتون و انیمیشن، آموزش حروف الفبای فارسی با تصویر از جمله فعالیت های آموزشی متفاوت و جذاب برای کودکان و خردسالان در این مدرسه فارسی آنلاین می باشد. 

آموزش کاربردی الفبا در کلمات ساده فارسی به کودکان

در درس های تدوین شده برای آموزش الفبای فارسی به کودکان از کلمات ساده فارسی مربوط به هر حرف همراه با تصویر و انیمیشن استفاده شده است. محتوای آموزشی مربوط به آموزش حروف الفبای زبان فارسی به همراه آموزش کلمات ساده فارسی به کودکان در قالب شعر، داستان و جملات ساده بوده تا یادگیری را برای کودکان و خردسالان دلنشین و جذاب نماید. کودکان در کلاس آنلاین زبان فارسی، خواندن و نوشتن فارسی را با شعر، بازی و نقاشی به راحتی تمرین کرده و یاد می گیرند.

بازی با حروف و ساختن کلمات ساده فارسی، تمرین دستخط فارسی و … از جمله فعالیت های آموزشی در کلاس آنلاین زبان فارسی می باشد. یکی دیگر از فعالیت های کاربردی در کلاس، آموزش حروف و کلمات ساده فارسی به کودکان با بازی اسم و فامیل می باشد که کودکان بسیار به آن علاقمند هستند. برای این که، بازی اسم و فامیل با حرف جدید همراه با امتیاز دهی به کودک و ایجاد حس رقابت در او انجام گرفته و یادگیری حروف در کلمات ساده فارسی را برایشان جذاب و شیرین می کند.

آموزش حروف در کلمات فارسی با داستان

Learn Persian Online Story fox and grapes at LELB Society with podcast and full text

یک روش نوین در مدرسه آنلاین دوزبانه LELB Society، در آموزش زبان فارسی به کودکان غیر فارسی زبان، استفاده از داستان های ساده نویسی شده از ازوپ، کلیله و دمنه و … می باشد. به این ترتیب، آموزش کلمات ساده فارسی به کودکان در متن و محتوای داستان انجام می گیرد که به دلیل ارتباط فکری و حسی با شخصیت ها و اتفاقات داستان، یادگیری زبان فارسی را برای کودکان آسان و کاربردی می کند. در نتیجه، کلمات و واژگان فارسی را در جمله و در ارتباط با کلمات دیگر در قالب داستانی به راحتی یاد می گیرند که به خاطر سپاری آن ها را برای کودکان راحت می کند.

We respond to all comments immediately. View the 20 newest comments and new topics in forums, or create a new topic in forums.

Leave a Comment