بسته آموزشی کتاب 1100 واژه – آمادگی آزمون آیلتس، تافل، GRE و EPT

بسته آموزشی کتاب 1100 واژه

بسته آموزشی کتاب 1100 واژه

کتاب 1100 واژه ضروری از جمله منابع اصلی برای آزمون های مختلف زبان به ویژه آیلتس، تافل، GRE و EPT می باشد. اغلب دانشجویان متقاضی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور برای قبولی در فرایند پذیرش آزمون های زبان به یادگیری این کتاب نیاز ویژه دارند.

با وجود اینکه هر درس از کتاب 1100 واژه ضروری دارای 5 لغت اصلی و یک عبارت عامیانه در پایان هر درس می باشد، متن درس ها، مترادف ها و تمرین ها نیز دارای لغات مهم برای آزمون ها می باشند. بنابراین افراد برای یادگیری کامل دروس نیاز به دقت در جزئیات در هر درس خواهند بود که گاهی به خاطر سپاری لغات را با مشکل مواجه می کند.

نکته بسیار مهم دیگر در مورد کتاب 1100 واژه ضروری، به کار بردن لغات یاد گرفته شده در دروس پیشین در متن دروس بعدی می باشد. اغلب لغات با سطح دشواری بالا بوده و با یادگیری لغات مربوط به این کتاب گامی مهم در قبولی با نمره بالا در آزمون های آیلتس، تافل، GRE، EPT کسب می نمایید.

نکته اساسی در به خاطر سپاری لغات، یادگیری آن ها در متن می باشد که به خوبی در کتاب 1100 واژه ضروری گنجانده شده است.

آکادمی اموزش آنلاین زبان انگلیسی LELB Society مرجع کامل برای یادگیری کتاب 1100 واژه ضروری بوده بسته آموزشی 1100 واژه ضروری شامل همه درس ها به طور جداگانه با پادکست آموزشی هر درس با ذکر نکات طلایی در آن می باشد. علاوه بر آن مزیت بسیار مهم و وِیژه بسته آموزشی 1100 واژه ضروری استفاده از فلش کارت های تصویری برای همه لغات به همراه مترادف، متضاد، مثال می باشد که یادگیری و به خاطر سپاری لغات را برای زبان آموزان بسیار آسان می کند. زبان آموزان بدون صرف وقت و هزینه زیاد برای شرکت در کلاس های آموزشی می توانند از بسته آموزشی زیر بهره بسیار ببرند.

بسته آموزشی کتاب 1100 واژه ضروری برای آزمون های آیلتس، تافل، GRE و EPT 

Share this:

Leave a Comment