تدریس آنلاین زبانهای خارجی و کسب درآمد ایده آل و شهرت جهانی

تدریس آنلاین زبانهای خارجی

تدریس آنلاین زبانهای خارجی از قبیل انگلیسی، فارسی، فرانسه، آلمانی، ترکی، عربی و غیره در آکادمی LELB Society به شما این امکان را می دهد تا به شکل مستقل، در آکادمی ما فعالیت کنید و مقالات و آثار علمی خود را به نام خود منتشر نمایید.

منابع بی نظیر آکادمی LELB Society این امکان را به شما می دهد تا زبان آموزان بسیاری از سرتاسر دنیا برای خود بیابید و به شکل مستقل و بدون واسطه، هزینه تدریس را از آنها دریافت نمایید. به عبارت دیگر، شما می توانید از فضای آنلاین آکادمی ما به نفع خود استفاده نمایید و آثار علمی و روش تدریس خود را نیز به نام خود چاپ کنید.

از سوی دیگر، تدریس آنلاین زبانهای خارجی در آکادمی LELB Society این امکان را به شما می دهد تا به عنوان بازاریاب نیز فعالیت داشته باشید و از 50 درصد هزینه عضویت زبان آموزان خود بهره مند شوید.

لازم به ذکر است که آکادمی LELB Society در زمینه آموزش آنلاین زبان فارسی، رتبه نخست را در گوگل دارد. آکادمی ما با صدها زبان آموز فارسی از سرتاسر دنیا، به شما این امکان را می دهد تا زبان مادری خود، یعنی زبان فارسی را به غیر فارسی زبانان تدریس کنید و از این طریق درآمد خوبی داشته باشید.

شما می توانید به سرور دیسکورد ما بپیوندید و با محیط کلاسهای گروهی و خصوصی ما آشنا شوید. سرور دیسکورد LELB Society با صدها عضو فعال از سرتاسر دنیا و محیطی کاملا آموزشی و آکادمیک، به شما کمک می کند ظرف مدت کوتاهی، زبان آموزان بسیاری برای خود بیابید.

همچنین، با تدریس آنلاین در آکادمی ما شما می توانید از هزاران درس، فلش کارت مصور، پادکست و غیره، به شکل رایگان بهره مند شوید، چرا که منابع آموزشی LELB Society برای اعضای تیم ما رایگان می باشد.

Share this:

Leave a Comment