تدریس خصوصی زبان انگلیسی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای کلیه سطوح و اهداف آموزشی با مشاوره رایگان

تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای کلیه سطوح و اهداف آموزشی با مشاوره رایگان

تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر اساس نیازها، اهداف، سلایق و حتی خصوصیات شخصیتی شما برنامه ریزی و ارائه می شود.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای آمادگی آیلتس، تافل، مکالمه و بحث آزاد، افزایش دایره واژگان و گرامر، مقاله نویسی و نگارش پیشرفته، انگلیسی برای تجارت، و غیره.

مدرس: دکتر محمد حسین حریری اصل، دکترای آموزش زبان انگلیسی با تخصص تدریس آنلاین انگلیسی و موسس آکادمی آنلاین LELB Society

به منظور جلب اعتماد شما، جلسه اول به همراه مصاحبه، مشاوره و تعیین سطح به شکل رایگان برگزار می شود.

در کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی ما، شما می توانید:

به انگلیسی، سخنرانی ارائه دهید. ما سخنرانی Lecture شما را با اجازه شما ضبط کرده و تجزیه و تحلیل می کنیم تا شما از اشتباهات خود مطلع شوید. برای مشاهده ده ها سخنرانی انگلیسی آرشیو شده در سایت LELB Society، بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

English Presentations LELB Society

روخوانی از متون برگزیده توسط شما در کلاس: این کار باعث می شود تلفظ Pronunciation و درک مطلب Reading Comprehension شما تقویت شود. همچنین با بسیاری از مترادفها، متضادها، اصطلاحات و غیره آشنا می شوید و دایره واژگان خود را افزایش می دهید. برای مطالعه بسته آموزشی کتاب 504 و 1100 واژه ضروری انگلیسی به همراه فلش کارت و پادکست تدریس شده، بر روی تصاویر زیر کلیک کنید.

504 Absolutely Essential Words LELB Society1100 Words You Need to Know LELB Society

برای مشاهده هزاران فلش کارت ویژه فراگیری واژگان آیلتس و تافل، ما را بر روی اینستاگرام دنبال کنید.

برای مشاهده صدها درس انگلیسی به همراه متون برگزیده و پادکست آموزشی برای تقویت درک مطلب، واژگان و لیسنینگ، بر روی بسته آموزشی زیر کلیک کنید.

IELTS Listening Practice LELB Society

با مدرس کلاس خصوصی، بر روی موضوعات چالشی و بحث برانگیز، جلسات بحث آزاد داشته باشید. برای مشاهده ده ها جلسه بحث آزاد آرشیو شده، بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

مقالات انگلیسی خود را به شکل کامنت، در فرم کامنت گذاری در ارتباط با موضوعات مشخص شده قرار دهید تا به شکل حرفه ای و دقیق، مورد سنجش قرار گیرند. برای مشاهده صدها مقاله آرشیو شده برای آمادگی آیلتس Task 1 و Task 2، بر روی تصاویر زیر کلیک کنید.

مدرس از شما مصاحبه می گیرد. سپس مصاحبه شما مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. برای مشاهده ده ها مصاحبه آرشیو شده برای آمادگی آیلتس، بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

IELTS Speaking Test Samples LELB Society

IELTS Writing Task 1 LELB SocietyIELTS Writing Task 2 LELB Society

 

کلاسهای خصوصی ما بر روی نرم افزار دیسکورد برگزار می شوند. برای دانلود و نصب نرم افزار دیسکورد بر روی کلیه دستگاه ها و سیستم های عامل، اینجا را کلیک کنید. برای تنظیم نرم افزار دیسکورد برای شرکت در کلاسها، اینجا را کلیک کنید. برای ورود به کلاسهای ما بر روی کانال دیسکورد، اینجا را کلیک کنید.

شما می توانید به همراه دوستان خود در کلاسهای خصوصی ما شرکت کنید و هزینه فقط یک زبان آموز را پرداخت کنید. البته این به شرط آن است که دوستان شما با شما هم هدف و هم سطح باشند. برای دیدن اعضای سایت و یافتن شریک زبانی و همکلاسی در کلاسهای خصوصی، از صفحه اعضای سایت دیدن فرمایید.

Please share this post.
Register on WhatsApp