جذب مدرس آنلاین زبان – منحصر به فرد شدن در آموزش آنلاین زبان

جذب مدرس آنلاین زبان

جذب مدرس آنلاین زبان

آموزش آنلاین زبان و مزایای دورکاری در تدریس زبان

با وجود اینترنت، آموزش آنلاین زبان در همه جا گسترش پیدا کرده و افراد با نامی شدن در زمینه آموزش آنلاین می توانند تجربه و شهرت جهانی پیدا کنند. زبان آموزان و مدرس های زبان از همه جای دنیا می توانند با همدیگر ارتباط داشته باشند. زبان آموزان با توجه به زمان های آزاد، سطح و نیاز خود می توانند مدرس خود را انتخاب کنند.

کسب و افزایش تجربه در آموزش آنلاین زبان

با توجه به گسترش آموزش آنلاین و افزایش نیاز افراد به زبان آموزی پیوستن مدرس زبان به یک آکادمی آنلاین آموزش زبان موجب کسب تجربه و حرفه ای شدن در آموزش آنلاین زبان می شود.

تدریس به زبان آموزان داخلی و خارجی

مدرس های زبان در آموزش آنلاین با جامعه بزرگتری از زبان آموزان ارتباط داشته و محدود به یک کلاس چند نفره در موسسه نمی باشد. در آموزش آنلاین، محدودیت مکانی برای هیچ کس وجود ندارد بنابراین یک مدرس زبان با جامعه زبان آموزان از سرتاسر دنیا در ارتباط بوده و زبان آموزان خارجی و داخلی با روش و نحوه تدریس زبان مدرسین آشنا می شوند.

کسب درآمد در هر زمان و هر کجا

در آموزش آنلاین نه تنها نیازی به صرف هزینه و زمان برای رفت و آمد به کلاس ها نیست بلکه شما یک گام جلوتر برداشته و با توجه به زمان های آزاد خود می توانید در آموزش هر زبان خارجی فعالیت نمایید. به علاوه به خاطر عدم وجود محدودیت مکانی، مدرسین از هر جا می توانند به تیم آموزشی آکادمی آموزش زبان LELB Society پیوسته و با زبان آموزان و سایر مدرسین از همه جای دنیا تعامل و ارتباط داشته باشند. بنابراین افراد علاوه بر شغل خود می توانند در آموزش زبان هم فعالیت نموده و درآمد زیادی کسب کنند.

لازم به ذکر است که آکادمی آموزش زبان LELB Society بدون دریافت هیچ هزینه ای از حضور مدرس های هر زبانی استقبال می کند و افراد می توانند با قیمت مورد نظر خود و بدون پرداخت هیچ کمیسیونی زبان مورد نظر را تدریس کنند. در واقع ما می خواهیم LELB Society یک سکوی موفقیت برای حرفه ای شدن افراد در زمینه تدریس شده و زبان آموزان نیز تجربه ی کسب بهترین دوره های آموزشی را داشته باشند.

منحصر به فرد شدن در تدریس زبان

آکادمی آموزش آنلاین زبان LELB Society یک ویژگی خاص نسبت به سایر مراکز آموزش زبان در اختیار مدرس های محترم زبان قرار می دهد که بر پایه تجربیات و خلاقیت خود، محتوای آموزشی تولید نموده، بر اساس آن ها تدریس زبان خاص خود را داشته و به جامعه زبان آموزی دنیا خود را معرفی کنند. اینجا دیگر افراد محدود به تدریس و یادگیری یک کتاب خاص نبوده و روش آموزشی شما می تواند منحصر به فرد و خاص خودتان باشد. با توجه به اینکه در آموزش زبان های دیگر به جز انگلیسی از جمله فرانسه، آلمانی، فارسی، ترکی، روسی و غیره محتوای آموزشی زیادی وجود ندارد پس هر فرد با دانش زبانی مربوطه می تواند با تولید محتوای آموزشی جایگاه ویژه ای را در آن زبان برای خود ایجاد کند.

از آنجایی که مدرسین زبان در تیم آموزشی LELB Society دارای پروفایل خاص خود هستند و محتوای آموزشی تولید شده توسط افراد به نام خودشان در سایت منتشر می شود و هزاران نفر از بازدید کنندگان از سایت با شما آشنا می شوند.

استفاده از محتوای آموزشی موجود در سایت

با توجه به سابقه آموزشی آکادمی آموزش زبان LELB Society بخصوص در آموزش زبان انگلیسی محتوای بسیار عالی برای همه مهارت ها از جمله دسترسی به بانک لغت کتاب 1100 و 504 واژه با فلش کارت همه لغات درس ها، گرامر، مکالمه، رایتینگ، ریدینگ، واژگان و مصاحبه های آیلتس در اختیار زبان آموزان و مدرسین قرار دارد. ویژگی خاص این آکادمی داشتن بیش از   2000 فلش کارت مصور و فعال در همه متن های انگلیسی است که یادگیری را برای زبان آموزان بسیار کاربردی و آسان نموده چرا که بدون مراجعه به دیکشنری لغات به یک بانک لغت انگلیسی دسترسی دارند. در این بانک واژگان زبان انگلیسی لغات مترادف و متضاد به هم لینک شده و با بردن اشاره گر ماوس بر روی لغت، فلش کارت مربوطه با تلفظ، معنی و مثال نمایش داده می شود.

استفاده از برنامه بسیار ویژه دیسکورد برای برگزاری کلاس های آموزش آنلاین

آکادمی آموزش زبان LELB Society با برگزاری دوره های آموزش آنلاین زبان در برنامه دیسکورد راهی نو برای زبان آموزی می باشد. برنامه دیسکورد برای اولین بار توسط  LELB Society برای آموزش زبان به کار گرفته شده و محیط آن به طور خاص برای آموزش آنلاین طراحی شده که می توانید خصوصیات ویژه این برنامه را در مقاله مربوطه اینجا ببینید. برنامه دیسکورد این امکان را فراهم می کند که افراد از هر وسیله ای نظیر کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت یا موبایل و با هر سرعت اینترنتی برای حضور در کلاس بهره ببرند.

آکادمی آموزش آنلاین زبان LELB Society همه این امکانات را برای تدریس هر زبانی که به آن مسلط هستید را برای موفقیت و کسب تجربه ی منحصر به فرد برای شما فراهم می نماید. شما هم می توانید عضو تیم آموزشی LELB Society باشید.


جذب مدرس آنلاین زبان

Leave a Comment