فواید آموزش آنلاین زبان انگلیسی از قبیل صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه

فواید آموزش آنلاین زبان انگلیسی

فواید آموزش آنلاین زبان انگلیسی:

فواید آموزش آنلاین زبان انگلیسی

Hajar Aziz Zanjani - LELB Societyنویسنده: هاجر عزیز زنجانی

پیشرفت شگفت انگیز تکنولوژی نحوه دسترسی افراد به اطلاعات و بخصوص شیوه های آموزش را تغییر داده و راه را برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی هموار نموده است که مزایای زیادی برای زبان آموزان دارد. در ادامه بحث به مهمترین آنها اشاره می کنیم:

 

انتخاب سرعت و روال آموزش با توجه به نیازهای فردی

در آموزش آنلاین زبان انگلیسی فراگیران قادر به تنظیم آهنگ یادگیری با توجه به سطح و توانایی های خود هستند سرعت فراگیری نسبت به آموزش سنتی بیشتر بوده و افراد به میل خود و متناسب با توان یادگیری سرعت پیشرفت درسی را تعیین می کنند، بنابراین افراد با سطح بالاتر به سرعت از مطالب ساده گذر کرده به بررسی مطالب جدید می پردازند. در مقابل افراد ضعیف با صرف زمان بیشتر برای همان مطالب تلاش بیشتری برای یادگیری می نمایند.

کاهش هزینه های تحصیل و زمان آموزش

 سیستم آموزشی در با هدف کاهش هزینه های آموزشی و حذف ترددهای بی مورد و پرهزینه برای شرکت در کلاس، جلوگیری از اتلاف وقت و بالا بردن کیفیت یادگیری بکار گرفته شده که امکان یادگیری زبان از راه دور را فراهم نموده و می تواند جایگزین کلاس های حضوری باشد.

استفاده از مزایای وسایل چندرسانه ای

 در آکادمی آنلاین LELB Society مطالب به صورت متن، تصویر، فایل صوتی و … ارائه شده و زبان آموزان با دسترسی آسان به مطالب، نیاز کمتری به یادداشت برداری دارند. به علاوه حفظ اطلاعات و نیز امکان ثبت فعالیت ها درسایت موجب می شود اگر افراد یک بخش از درس را یاد نگرفته باشند، در زمان مناسب با رجوع مجدد به مطلب آن را فرا گیرند. به علاوه با اختصاص اوقات غیرمفید به فراگیری و مرور مطالب بدلیل دسترسی 24 ساعته به محتوای آموزش، نهایت بهره را از آموزش ها ببرند.

جهانی بودن یادگیری

  به دلیل پراکندگی مخاطبین در سرتاسر جهان، کارایی بیشتر آموزش ها و امکان یادگیری زبان از راه دور را برای همه افراد را فراهم نموده است. از روش‌های مورد استفاده برای یادگیری بهتر زبان های خارجی، مکالمه با افراد بومی و نیتیو یک منطقه می باشد. ارتباط با سایر زبان آموزان در سر تا سر جهان، امکان یادگیری مشارکتی بدون هیچ حد و مرز جغرافیایی و نیز مکالمه با افراد بومی و نیتیو را فراهم می نماید. یادگیری مشارکتی به زبان آموزان فرصت سنجش میزان درک آنها از موضوع در مقایسه با سایرین را داده و دانش ماهیت اجتماعی پیدا می کند.

انعطاف پذیری

 آموزش های آنلاین زبان انگلیسی برای افرادی که بدلیل تعهدات شغلی یا شخصی در ساعتی خاص آماده حضور در کلاس را داشته بسیار مناسب می باشد. افراد در هر سن یا سطحی می توانند آموزش های آنلاین را با کار با تحصیل دانشگاهی خود ترکیب نمایند.

فواید آموزش آنلاین زبان انگلیسی


چاپ مقالات خود در آکادمی LELB Society

صدها ویدیوی آموزش آنلاین زبان انگلیسی در کانال یوتیوب ما

هزاران فلش کارت آموزش واژگان انگلیسی در صفحه اینساگرام ما

Subscribe to Blog via Email

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

16 + 17 =