مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی در بهبود عملکرد یادگیری

مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی

مزایای

 مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی در بهبود عملکرد یادگیری

Hajar Aziz Zanjani - LELB Societyنویسنده: هاجر عزیز زنجانی

آموزش آنلاین زبان انگلیسی در آکادمی آنلاین LELB Society نسبت به آموزش سنتی در کلاس های حضوری دارای مزایای عمده ای در بهبود عملکرد یادگیری می باشد که به طور خلاصه به آنها اشاره می نمائیم:

یادگیری انتخابی دوره های آموزشی

در آکادمی آنلاین LELB Society زبان آموزان قبل از شرکت در دوره های آموزشی به طور کاملا رایگان مشاوره و تعیین سطح می شوند. در نتیجه زبان آموزان با توجه به استعدادها و نیازهای فردی در دوره های مختلف آموزش زبان شرکت می کنند. به علاوه زبان آموزان با توجه به برنامه و هدفی که از یادگیری زبان از جمله پذیرش در دانشگاهها یا شرکت در آزمونهایی نظیر آیلتس و تافل دارند، می توانند برنامه سفارش آموزشی برای کسب بهترین نتیجه در محدوده زمانی معین را داشته باشند.

سهولت پیگیری وضعیت آموزش و میزان پیشرفت افراد

یکی از گامهای مهم در آموزش، ارزیابی میزان پیشرفت یادگیری است که در آموزش های آنلاین در آکادمی LELB Society به سوی خود ارزشیابی مستمر توسط خود زبان آموز سوق یافته و افراد شناخت بهتری نسبت به پیشرفت خود دست می یابند.

یادگیرنده محور بودن

مهمترین تاثیر آموزش های آنلاین، حرکت از معلم محوری در آموزش سنتی به یادگیرنده محوری می باشد. در آکادمی آنلاین LELB Society مطالب به صورت متن، فیلم، فایل صوتی و … قبل از کلاس ارائه شده و زبان آموزان با مطالعه و تمرین با آمادگی در کلاس حاضر می شوند. کلاس مکانی برای گفتگو و تعامل روی دانسته ها، رفع اشکال، پرسش و پاسخ می باشد. زبان آموز خود مسئول تمام فعالیت ها از جمله انتخاب دروس، انتخاب ساعت درسی، ارزشیابی و … بوده که انگیزه و اشتیاق بیشتر در زبان آموزان برای یادگیری مداوم را ایجاد می کند.

دسترسی به منابع آموزشی جدید

تولید و تغییر محتوای آموزشی به مراتب با سرعت بیشتر و هزینه کمتر نسبت به محتوای چاپی و فیزیکی صورت می گیرد. در آکادمی آنلاین LELB Society مطالب جدید به طور روزانه به محتوای آموزشی اضافه می شود. به علاوه همه مهارت های مورد نیاز در آموزش زبان نظیر خواندن، مکالمه، گرامر، رایتینگ و لیسنینگ بطور همزمان و موازی باهم فرا گرفته می شود.


چاپ رایگان مقالات انگلیسی در آکادمی LELB Society

بیش از 1500 فلش کارت انگلیسی بر روی صفحه اینستاگرام ما

صدها ویدیوی آموزش زبان انگلیسی در کانال یوتیوب ما

Subscribe to Blog via Email

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

sixteen + twelve =