پادکست آموزشی 504 واژه – بسته آموزشی 504 با فلش کارتهای تصویری

پادکست آموزشی 504 واژه

پادکست آموزشی 504 واژه

کتاب 504 واژه یک منبع مهم برای افزایش دایره لغات زبان انگلیسی بوده که نیاز زبان آموزان را پوشش می دهد. این کتاب شامل 42 درس بوده که در هر درس به 12 لغت جدید همراه با مترادف ها آورده شده است. علاوه بر لغات جدید هر درس، متن درس و مثال ها دارای لغات جدید و مهم بوده و افراد برای یادگیری کامل درس ها نیاز به دقت در همه این جزئیات را دارند.

کتاب 504 واژه ضروری یکی از منابع مهم برای آزمون های زبان به ویژه آیلتس، تافل، GRE و EPT می باشد. اغلب افراد متقاضی ادامه تحصیل در خارج از کشور برای قبولی در فرایند پذیرش دانشگاه ها نیاز به شرکت در آزمون های زبان دارند که کتاب 504 واژه ضروری می تواند یکی از منابع برای افزایش دایره واژگان باشد.

برای بخاطرسپاری لغات 504 چند راهکار ویژه ارائه می کنیم که مورد رضایت زبان آموزان آکادمی آموزش آنلاین زبان انگلیسی  بوده است. نکته اول، یادگیری لغات در متن به همراه مثال ها و ترکیب هایش با سایر لغات است. درس های 504 واژه در سایت این امکان را به شما می دهد که لغات جدید و حتی لغات دروس قبلی را با فلش کارت تصویری مشاهده کنید. با بردن نشان گر ماوس بر روی لغت، فلش کارت آن لغت با تلفظ، معنی انگلیسی به همراه مثال دیده می شود . به این ترتیب فلش کارت لغات موجود در متن همواره جلوی چشم شما بوده و یک دیکشنری آنلاین اکتیو در متن شما را در یادگیری آسان درس ها  کمک می کند برای اینکه علاوه بر 504 واژه، فلش کارت تصویری واژه های کتاب 1100 واژه و نیز واژه های مهم دیگر که بیش از 2500 واژه می شود به طور اتوماتیک در همه متن ها فعال هستند.

علاوه بر آن همه درس های 504 واژه تدریس شده و پادکست آن برای هر درس به طور جداگانه در همان درس بارگذاری شده و زبان آموزان می توانند با گوش دادن به آن، لغات را مرور کرده و به آسانی به خاطر بسپارند. با این کار، مهارت لیسنینگ هم تقویت می شود و تلفظ صحیح لغات نیز یاد گرفته می شود. یادگیری لغات با تلفظ صحیح نیز نکته بسیار بسیار مهمی است که اغلب در یادگیری طوطی وار واژگان مورد توجه قرار نمی گیرد. برای همین منظور در سایت آموزشی شما هر کلمه یا جمله و متنی را انتخاب کنید برای شما با تلفظ صحیح می خواند با تکرار این کار هم می توانید تلفظ صحیح را یاد بگیرید.

بسته آموزشی کتاب 504 واژه که شامل 504 فلش کارت برای 504 واژه ضروری انگلیسی می باشد را با لینک زیر همیشه و همه جا می توانید به همراه داشته باشید. بنابراین بدون صرف وقت و هزینه برای شرکت در کلاس های آموزشی یا پرداخت هزینه برای کتاب  و سی دی، در کمترین زمان با بهترین روش، یادگیری کتاب 504 واژه را برای خود آسان کنید. با استفاده از لینک زیر می توانید به درس های 504 واژه دسترسی آسان داشته باشید.

504 فلش کارت برای 504 واژه


1100 Words You Need to Know

For and Against  (Advanced Reading Course)

Leave a Comment