چاپ مقالات انگلیسی

چاپ مقالات انگلیسی با ذکر نام شما به عنوان نویسنده مقالات

چاپ مقالات انگلیسی یکی دیگر از خدمات برگزیده آکادمی LELB Society می باشد.

با چاپ مقالات انگلیسی در آکادمی LELB Society به عنوان یک نویسنده مقالات علمی انگلیسی، شهرت جهانی به دست می آورید.

در صورت وجود اشتباه در مقاله انگلیسی شما از قبیل اشتباهات گرامری، نقطه گذاری، و غیره، مقاله شما پیش از انتشار، مورد ویرایش قرار می گیرد و بدین وسیله شما می توانید از اشتباهات خود مطلع شده و دانش زبان انگلیسی خود را بهبود بخشید. لازم به ذکر است که به اشتباهات نگارشی شما در نسخه چاپ شده اشاره نخواهد شد.

متن مقالات انگلیسی شما، به شکل اتوماتیک، مزین به هزاران فلش کارت مصور، پاورقی و لینک های مفید می شود که مقاله شما را به موضوعات مشابه پیوند می دهند. این امر باعث می شود که مقالات انگلیسی شما در سرتاسر جهان بیشتر خوانده شوند و شهرت جهانی شما نیز، بیشتر شود.

برای چاپ مقالات انگلیسی، لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:

1: مقالات انگلیسی شما باید پیرامون موضوعات علمی، پژوهشی و آکادمیک باشند. به عنوان مثال، شما می توانید پیرامون این موارد، مقاله انگلیسی بنویسید: مسائل مربوط به آموزش زبان انگلیسی و فراگیری زبان دوم، روش تحقیق و انجام پژوهش به شکل علمی، مسائل مربوط به تقویت مهارت های چهارگانه انگلیسی، مهارت های مهم برای موفقیت در آزمون آیلتس، و سایر مقالات علمی.

2: برای چاپ مقالات انگلیسی تحت نام خودتان، نخست باید در آکادمی LELB Society عضو شوید. برای عضویت رایگان و سریع، اینجا را کلیک کنید. برای پیوستن به سایت با حساب کاربری گوگل تنها با یک کلیک، اینجا را کلیک کنید.

3: مقالات انگلیسی شما باید توسط خود شما نوشته شده باشند. آکادمی LELB Society از انتشار مقالات و نوشته های کپی شده از سایر نویسندگان خودداری می کند.

4: اگر مقاله شما فاقد تصویر، نمودار، منابع و غیره می باشد، می توانید آن را از طریق فرمی که در پایین این صفحه قرار دارد، برای ما ارسال نمایید.

5: در صورت استفاده از تصویر، نمودار، منابع و غیره، می توانید مقاله انگلیسی خود را با فرمت docx. که فرمت Microsoft Office Word می باشد برای ما ایمیل کنید.

6: کمترین و بیشترین تعداد واژگان مجاز استفاده شده در مقاله شما باید به ترتیب، 200 و 1000 واژه باشد.

7: مقاله انگلیسی شما پس از بررسی کوتاه، در آکادمی LELB Society و تحت نام کاربری خود شما چاپ و منتشر می گردد.

8: پس از پذیرش و چاپ نهایی مقاله انگلیسی شما، شما می توانید مقاله چاپ شده خود را در مجموعه مقالات انگلیسی منتشر شده توسط نویسندگان آکادمی LELB Society مشاهده نمایید. همچنین، در صورت تمایل، ما می توانیم نام شما را به عنوان نویسنده مقالات Articles Author به صفحه تیم آکادمی LELB Society اضافه نماییم.

9: در صورت بالا بودن کیفیت مقاله شما، ما از آن یک پادکست یا ویدیوی آموزشی تهیه می کنیم و آن پادکست را در کانال های آپارات و یوتیوب، با ذکر نام و مشخصات شما به عنوان نویسنده مقاله، منتشر می نماییم. به عنوان مثال، شما می توانید مقالات منتشر شده توسط Cassie از نویسندگان آکادمی LELB Society که بومی کشور ایالات متحده آمریکا می باشد را به همراه پادکست مطالعه نمایید:

  1. Practice Reading to Improve Your English Skills
  2. Immerse Yourself in English to Prepare for Your IELTS Test
  3. Coffee Consumption – IELTS Listening & Reading Practice

فرم درخواست چاپ مقاله انگلیسی شما

[wpforms id=”38012″ title=”false” description=”false”]

Please share this post.
Register on WhatsApp