کلاس آنلاین آموزش فارسی برای غیر فارسی زبانان

کلاس آنلاین آموزش فارسی

کلاس آنلاین آموزش فارسی برای غیر فارسی زبانان در آکادمی آنلاین LELB Society این امکان را برای زبان آموزان فارسی فراهم می کند تا زبان فارسی را به شکل آنلاین و بر اساس برترین و مدرن ترین روش ها و منابع آموزشی فرا گیرند.

در کلاس های آنلاین ما، برخلاف سایر مراکز آموزشی که بیشتر از کتب درسی استفاده می کنند، تمرکز اصلی بر منابع واقعی که در داخل جامعه مورد استفاده قرار می گیرد می باشد. همچنین، در آکادمی آنلاین LELB Society، هزاران فلش کارت مصور برای تسهیل در فرآیند یادگیری زبان فارسی وجود دارد و در داخل دروس قرار داده شده اند.

کلاس آنلاین آموزش فارسی توسط اساتید مجرب تدریس می شود. اساتیدی که خود به شکل مستقل، محتوای آموزشی را تهیه و تدوین کرده اند، به جای اینکه وابسته به کتب درسی باشند. خود این امر نشان می دهد که اساتید دپارتمان آموزش زبان فارسی ما از تسلط کامل نسبت به موضوع تدریس برخوردار می باشند.

همچنین آکادمی آنلاین LELB Society این امکان را برای علاقه مندان و واجدین شرایط فراهم کرده است که در صورت داشتن صلاحیت کافی پس از برگزاری آزمون، به عنوان مدرس زبان فارسی، به آکادمی آنلاین LELB Society بپیوندند و از منافع مالی و اعتبار علمی مناسبی برخوردار شوند.

به دلیل مهاجرت بسیاری از ایرانیان به دنیای غرب، بسیاری از این عزیزان علاقه مند هستند که فرزندانشان با زبان مادری خودشان که فارسی می باشد، آشنا شوند. برای رسیدن به این منظور، آکادمی آنلاین LELB Society کلاس های آنلاین ویژه ای را هم به شکل گروهی و هم به شکل خصوصی، برای فرزندان و حتی کودکان شما در نظر گرفته است. شما می توانید کلیه کلاس های آنلاین فارسی ما ره به شکل رایگان تست کنید و در صورت جلب رضایت شما، نسبت به ثبت نام در آنها اقدام نمایید.

روش تدریس آموزش آنلاین فارسی در آکادمی ما بر اساس موضوعات پرکاربرد در جامعه می باشد که به آن روش ارتباطی یا Communicative می گویند. کلاس های ما بر اساس محتوای آموزشی تهیه شده توسط تیم مجرب ما برگزار می شود. در داخل دروس آموزش زبان فارسی، هزاران فلش کارت مصور، پادکست و فرم کامنت گذاری وجود دارد که باعث می شود روند یادگیری آموزش زبان فارسی فقط محدود به کلاس نباشد. به بیانی دیگر، زبان آموزان ما می توانند از محتوای آموزشی ما در قبل و بعد از کلاس نیز، استفاده نمایند و در صورت داشتن هر گونه سوالی، از فرم کامنت گذاری در پایین هر درس استفاده کرده و پرسش های خود را مطرح نمایند. اساتید دپارتمان آنلاین زبان فارسی در آکادمی ما بلافاصله و با جزئیات به تمامی پرسش های زبان آموزان فارسی ما جواب خواهند داد.

برای مشاهده بسته کامل آموزشی زبان فارسی که در حال تکمیل شدن می باشد، اینجا را کلیک کنید.

کلاس های خصوصی ما به انتخاب خود شما بر روی نرم افزار های واتساپ، اسکایپ و غیره برگزار می شود. ولی برای شرکت در کلاس های گروهی، به سرور اختصاصی ما بر روی نرم افزار دیسکورد ملحق شوید.

لازم به ذکر است که از آنجایی که کلیه مطالب آموزشی ما اوریجینال بوده و توسط کادر مجرب آکادمی LELB Society تهیه و تدوین شده است، دسترسی به این منابع تنها برای زبان آموزان، دانشجویان و اعضای تیم ما امکان پذیر می باشد. برای عضویت در سایت و دسترسی به منابع آموزشی و همینطور شرکت در کلاسهای آنلاین آموزش فارسی، با ما در تماس باشید.

Share this:

Leave a Comment