کلاس آنلاین زبان روی دیسکورد – مزایای آموزش آنلاین LELB Society

کلاس آنلاین زبان روی دیسکورد

کلاس آنلاین زبان روی دیسکورد

امروزه به دلیل عدم انطباق نیاز زبان آموزان با روش های آموزشگاهی مسیر یادگیری زبان به سمت آموزش های پیشرفته تغییر نموده است. دسترسی به منابع یکی از مهمترین نیازهای زبان آموزان می باشد.

از سوی دیگر مشکل بزرگ کلاس های آموزشگاهی علاوه بر صرف هزینه و زمان برای حضور در کلاس، محدودیت های زمانی و تداخل کلاس ها با سایر امور زندگی می باشد. گاهی این مشکلات موجب می شود زبان آموزان به کلاس های بی کیفیت اما در دسترس روی آورده و در نهایت بعد از صرف زمان زیاد برای شرکت در دوره های آموزشگاهی نمی توانند بر دانش زبانی خود تکیه کنند چرا که یادگیری آنها وابسته به کتاب و محدود به کلاس می شود.

راه حل: فاصله شما با بهترین کلاس ها همراه با دسترسی به منابع به روز تنها عضویت در سایت آموزش آنلاین زبان LELB Society می باشد.

مزیت های کلاس های آنلاین آموزش زبان LELB Society نسبت به سایر مراکز آموزش آنلاین

برنامه ریزی بر اساس نیاز و هدف زبان آموزان

دوره های آموزش آنلاین این امکان را به شما می دهد که از هر جایی امکان استفاده از دوره ها را داشته باشید. برگزاری دوره ها به شکل خصوصی یا چندنفره برگزار می شود. جلسه اول برای زبان آموزان رایگان می باشد. علاوه بر اینکه برگزاری کلاس ها می تواند در زمان های آزاد زبان آموز انجام گیرد، یادگیری و دسترسی به منابع و پکیج های آموزشی در آکادمی LELB Society  محدود به زمان کلاس نبوده و ار طریق سایت در اختیار زبان آموزان قرار دارد. کلاس های آنلاین از سرعت پیشرفت بسیار مطلوبی برخوردار بوده و بر اساس نیاز و هدف زبان آموز برنامه ریزی می شود. در طی کلاس ها با نقاط قوت و ضعف خود آشنا شده بنابراین آموزش ها بسیار سودمند و نتیجه بخش می گردد.

دسترسی به منابع مفید و کاربردی

بهره مندی از اساتید مجرب، دسترسی به منابع کاربردی و به روز نیز از مزایای دیگر کلاس های زبان می باشد. با توجه به سابقه آموزشی آکادمی آموزش زبان LELB Society بخصوص در آموزش زبان انگلیسی محتوای بسیار عالی برای همه مهارت ها از جمله دسترسی به بانک لغت کتاب 1100 و 504 واژه با فلش کارت همه لغات درس ها، گرامر، مکالمه، رایتینگ، ریدینگ، واژگان و مصاحبه های آیلتس در اختیار زبان آموزان قرار دارد. زبان آموزان می توانند نمونه هایی از آنها را اینجا ببینند.

استفاده از فلش کارت های مصور

فلش کارت های مصور راهی نو و بسیار عالی در به خاطر سپاری و یادگیری لغات می باشد. ویژگی خاص آکادمی  LELB Society داشتن بیش از   2000 فلش کارت مصور و فعال در همه متن های انگلیسی است که یادگیری را برای زبان آموزان بسیار کاربردی و آسان نموده چرا که بدون مراجعه به دیکشنری لغات به یک بانک لغت انگلیسی دسترسی دارند. در این بانک واژگان زبان انگلیسی لغات مترادف و متضاد به هم لینک شده و با بردن اشاره گر ماوس بر روی لغت، فلش کارت مربوطه با تلفظ، معنی و مثال نمایش داده می شود. فلش کارت ها علاوه بر واژگان کتاب 1100 و 504 سایر واژگان های مهم برای آزمون های آیلتس، تافل، GRE  و EPT را شامل می شود.

استفاده از برنامه دیسکورد برای برگزاری کلاس ها

آکادمی آموزش زبان LELB Society با برگزاری دوره های آموزش آنلاین زبان در برنامه دیسکورد راهی نو برای زبان آموزی می باشد. برنامه دیسکورد برای اولین بار توسط  LELB Society برای آموزش زبان به کار گرفته شده و محیط آن به طور خاص برای آموزش آنلاین طراحی شده که می توانید خصوصیات ویژه این برنامه را در مقاله مربوطه اینجا ببینید. برنامه دیسکورد در هر وسیله ای نظیر کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت یا موبایل و با هر سرعت اینترنتی قابل استفاده می باشد و مشکلاتی که برنامه هایی نظیر اسکایپ و واتزآپ و غیره دارند در این برنامه وجود ندارد. علاوه بر آن سرور دیسکورد آکادمی LELB Society بیش از 300 عضو فعال از همه جای دنیا داشته که برای چت انگلیسی و ارتباط و تعامل با سایر زبان آموزان و افراد نیتیو را برای زبان آموزان فراهم می کند.

Leave a Comment