کلاس رایگان آموزش فارسی – Free Persian Class for All

کلاس رایگان آموزش فارسی

کلاس رایگان آموزش فارسی

زبان فارسی، یکی از زبان های رایج و زنده دنیا می باشد که در بسیاری از کشورها از قبیل ایران، پاکستان، افغانستان، تاجیکستان و غیره صحبت می شود. زبان فارسی با قدمتی چندین هزار ساله، علاقه مندان بسیاری را از سرتاسر دنیا جلب کرده است.

کلاس رایگان آموزش فارسی ما به شکل آنلاین بوده و به شکل هفتگی و گروهی تشکیل می شود. در این کلاس، سعی می شود همه چهار مهارت زبانی از قبیل مهارت های شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن، به شکلی کاملا طبیعی و جذاب و بر اساس جدیدترین و علمی ترین روشهای به روز دنیا، تقویت شود.

کلاس رایگان آموزش فارسی هر هفته روزهای شنبه ساعت 8:30 الی 9:30 شب به وقت ایران (می توانید زمان خود را به وقت ایران اینجا ببینید) به صورت گروهی برگزار می شود. زبان آموزان می توانند مطالب مربوط به هر جلسه را قبل از کلاس در سایت دیده و آماده حضور در کلاس شوند.

برای شرکت در کلاس رایگان آموزش فارسی، که به شکل آنلاین و گروهی برگزار می شود، با ما تماس بگیرید.

در این کلاس گروهی، برای تقویت مهارت گفتاری، در مورد موضوعات جذاب، صحبت می کنیم. همینطور، شما می توانید از طریق گذاشتن کامنت و شرکت در انجمن های آنلاین ما، مهارت نوشتاری خود را تقویت کنید. برای تقویت مهارت شنیداری، شما می توانید به پادکست های درس ها که در درون صفحات قرار داده شده اند، گوش دهید. مهارت خواندن نیز از طریق خواندن مطالب مفید و جذاب در وب سایت ما تقویت می شود.

شرکت در این کلاس گروهی، کاملا رایگان بوده و هیچ گونه محدودیتی برای شرکت در آن وجود ندارد. برای شرکت در این کلاس گروهی، به سرور دیسکورد ما بپیوندید و یا ما را بر روی برنامه اسکایپ، به لیست دوستان خود اضافه نمایید.

سطح کلاس رایگان آموزش فارسی، متوسط و متوسط به بالا می باشد. ولی از آنجایی که مطالب جلسه بعدی، از چند روز قبل، مشخص می شود، زبان آموزان گرامی می توانند خود را برای جلسه بعدی بیشتر آماده نمایند.

ما از این کلاس گروهی، پادکست تهیه می کنیم و در کانال های یوتیوب و آپارات خود قرار می دهیم.