کتاب 1100 واژه ضروری انگلیسی با فلش کارت و پادکست

کتاب 1100 واژه ضروری انگلیسی یکی از برترین منابع آموزش زبان انگلیسی به ویژه برای فراگیری واژگان آکادمیک و نسبتا دشوار زبان انگلیسی می باشد. برای موفقیت در آزمون های آیلتس، تافل و غیره، پس از مطالعه کتاب 504 واژه ضروری انگلیسی، خواندن کتاب 1100 واژه، توصیه می شود. 

در سایت LELB Society، شما می توانید به دروس تدریس شده کتاب 1100 واژه ضروری انگلیسی دسترسی داشته باشید.

بسته کامل آموزشی کتاب 1100 واژه ضروری انگلیسی شامل متن دروس، به اضافه فلش کارت برای 1500 واژه و اصطلاح انگلیسی می باشد. برای دسترسی به فلش کارت های انگلیسی ویژه آیلتس و تافل، ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

برای مطالعه فلش کارت ها که درون درسها قرار دارند، کافیست که اشاره گر موس کامپیوتر خود را بر روی واژگان و عباراتی که زیر آنها خط کشیده شده است نگاه دارید تا فلش کارت مربوط به آن واژه یا عبارت، در مقابل چشمان شما نشان داده شود. 

در بسته کامل آموزشی کتاب 1100 واژه ضروری انگلیسی، به اضافه متون و فلش کارتها، برای هر درس، یک پادکست نیز وجود دارد. پادکست ها در پایین هر درس قرار دارد که از کانال های آپارات و یوتیوب ما در درون درسها گنجانده شده اند. شما می توانید با پخش کردن پادکست ها، هر چند بار که لازم باشد، دروس تدریس شده کتاب 1100 را مطالعه نمایید.

این بسته آموزشی، کامل ترین و علمی ترین منبع آموزشی می باشد که تا کنون در مورد کتاب 1100 واژه تهیه شده است. چرا که شما را کاملا از مدرس بی نیاز می سازد. همچنین شما می توانید دروس تدریس شده توسط دکتر محمد حسین حریری اصل را هرچند بار که لازم باشد، تکرار نمایید. از فلش کارت های موجود در دروس استفاده کنید. همچنین، در صورت داشتن هر گونه سوالی، شما می توانید از فرم کامنت گذاری که در پایین هر درس قرار دارد، برای مطرح کردن پرسش های خود استفاده کنید. ما به همه پرسش های شما که به شکل کامنت در پایین هر درس قرار می گیرد، در اسرع وقت و با جزئیات پاسخ خواهیم داد.

برای درسترسی به بسته آموزشی کتاب 1100 واژه ضروری انگلیسی به همراه متن، فلش کارت و پادکست، بر روی تصویر زیر کلیک نمایید. 

همچنین شما می توانید به کلیه 42 درس کتاب 504 واژه ضروری انگلیسی به همراه متن کامل دروس، فلش کارت و پادکست دروس تدریس شده توسط دکتر محمد حسین حریری اصل با کلیک کردن بر روی تصویر زیر، دسترسی داشته باشید. 

برای مشاهده بسته آموزشی واژگان انگلیسی به شکل موضوعی، بر روی تصویر زیر کلیک نمایید. 

برای مطالعه بسته کامل آموزشی خواندن پیشرفته و درک مطلب انگلیسی بر اساس کتاب درسی For and Against، بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

For and Against LELB Society

Share this:

Leave a Comment

👩‍🎓 Register