کتاب 504 واژه ضروری انگلیسی با فلش کارت و پادکست

کتاب 504 واژه ضروری انگلیسی یکی از بهترین منابع آموزش زبان انگلیسی به ویژه برای فراگیری واژگان بسیار ضروری می باشد. 

در سایت LELB Society، شما می توانید به تمامی 42 درس کتاب 504 واژه ضروری انگلیسی دسترسی داشته باشید.

بسته کامل آموزشی کتاب 504 واژه ضروری انگلیسی شامل متن کامل 42 درس، به اضافه فلش کارت برای 1500 واژه و اصطلاح انگلیسی می باشد. برای دسترسی به فلش کارت های انگلیسی ویژه آیلتس و تافل، ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

برای مطالعه فلش کارت ها که درون درسها قرار دارند، کافیست که نشانه گر موس کامپیوتر خود را بر روی واژگان و عباراتی که زیر آنها خط کشیده شده است نگاه دارید تا فلش کارت مربوط به آن واژه یا عبارت، در مقابل چشمان شما نشان داده شود. 

در بسته کامل آموزشی کتاب 504 واژه ضروری انگلیسی، به اضافه متون و فلش کارتها، برای هر درس، یک پادکست نیز وجود دارد. پادکست ها در پایین هر درس قرار دارد که از کانال های آپارات و یوتیوب ما در درون درسها گنجانده شده اند. شما می توانید با پخش کردن پادکست ها، هر چند بار که لازم باشد، دروس تدریس شده کتاب 504 را مطالعه نمایید.

این بسته آموزشی، کامل ترین و علمی ترین منبع آموزشی می باشد که تا کنون در مورد کتاب 504 واژه تهیه شده است. چرا که شما را کاملا از مدرس بی نیاز می سازد. همچنین شما می توانید دروس تدریس شده توسط دکتر محمد حسین حریری اصل را هرچند بار که لازم باشد، تکرار نمایید. از فلش کارت های موجود در دروس استفاده کنید. همچنین، در صورت داشتن هر گونه سوالی، شما می توانید از فرم کامنت گذاری که در پایین هر درس قرار دارد، برای مطرح کردن پرسش های خود استفاده کنید. ما به همه پرسش های شما که به شکل کامنت در پایین هر درس قرار می گیرد، در اسرع وقت و با جزئیات پاسخ خواهیم داد.

برای درسترسی به بسته کامل و جامع آموزشی کتاب 504 واژه ضروری انگلیسی به همراه متن، فلش کارت و پادکست، بر روی تصویر زیر کلیک نمایید. 

همچنین شما می توانید از بسته آموزشی کتاب 1100 واژه ضروری ما نیز که دارای همه امتیازهای بسته آموزشی کتاب 504 واژه می باشد، استفاده نمایید. 

برای مشاهده بسته آموزشی واژگان انگلیسی به شکل موضوعی، بر روی تصویر زیر کلیک نمایید. 

برای مشاهده بسته کامل آموزش خواندن پیشرفته و درک مطلب انگلیسی بر اساس کتاب درسی For and Against، بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.
For and Against LELB Society
برای مطالعه بیش از 200 نمونه مقاله آیلتس به همراه پرسش های متداول، متن کامل مقالات، ارزیابی و امتیازدهی و پادکست آموزشی، بر روی تصاویر زیر کلیک نمایید.
برای مطالعه ده ها نمونه ضبط شده مصاحبه آیلتس به همراه پرسش های رایج در مصاحبه و پادکست آموزشی، بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.
IELTS Speaking Test Samples LELB Society 
برای مطالعه صدها درس آیلتس برای تمرین لیسنینگ و درک مطلب، به همراه فلش کارت، پادکست، متون برگزیده انگلیسی، و فرم کامنت گذاری، ویژه طرح پرسش های شما، بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.
IELTS Listening Practice LELB Society

Leave a Comment