Login to study this lesson, or check its tags below.

ریاضی پایه هفتم فصل صفر بخش 1 – مدرسه دانش آموزان استثنایی

 ریاضی پایه هفتم فصل صفر بخش 1

ریاضی پایه هفتم فصل صفر بخش 1

مدرس: فرزین اردلان

.برای تماشای ویدیوی این درس، بر روی دستگاه پخش ویدیو که در زیر قرار دارد، کلیک کنید و یا روی این لینک کلیک کنیددر صورت داشتن هر گونه سوالی در مورد این درس، لطفا سوال خود را به شکل کامنت در فرم کامنت گذاری در پایین همین صفحه قرار دهید. به سوال های شما در اسرع وقت و با جزئیات کامل، پاسخ داده خواهد شد.

شما می توانید همین ویدیو را از کانال یوتیوب ما ببینید. برای دیدن این ویدیو از یوتیوب، اینجا را کلیک کنید.

برای شرکت در کلاس های مدرسه  و مطالعه آرشیو کلاس های ضبط شده، اینجا را کلیک کنید.

برای طرح پرسش های درسی بر اساس پایه، کلاس و کتاب درسی، از انجمن های طبقه بندی شده مدرسه دانش آموزان استثنایی استفاده نمایید. به کلیه پرسش های درسی شما در کوتاه ترین زمان و به تفصیل پاسخ داده خواهد شد.

 برای وارد شدن به محیط کلاس های آنلاین ما، اینجا را کلیک کنید.

در صورتی که دبیر هستید و می خواهید در این پروژه کشوری با ما همکاری کنید، لطفا با کلیک کردن بر روی این لینک، با ما در تماس باشید. شما می توانید تنها با صرف نیم ساعت در هفته، دانش آموزان معلول در ایران، از نظر آموزشی و انگیزشی، کمک بزرگی بکنید. شایان ذکر است، کلیه خدمات و تولیدات آموزشی و علمی شما، به نام خود شما به عنوان مولف و صاحب اثر، منتشر خواهد شد.

در صورتی که از کیفیت این درس آموزشی، رضایت دارید، لطفا ویدیوهای آموزشی ما را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا دانش آموزان استثنایی در ایران از نظر علمی در موقعیت بهتری قرار بگیرند. در این صورت، مدرسه دانش آموزان استثنایی در ایران بیشتر شناخته می شود و تلاش های ما بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

Leave a Comment