مدرسه دانش آموزان استثنایی در ایران بر اساس آموزش آنلاین

مدرسه دانش آموزان استثنایی

مدرسه دانش آموزان استثنایی با هدف تسهیل در فرایند آموزش برای دانش آموزان استثنایی در کشور، برای اولین بار در ایران، اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی ویژه دانش آموزان استثنایی به شکل آنلاین و %100 رایگان می نماید.

اهداف اصلی مدرسه دانش آموزان استثنایی

با توجه به اینکه دانش آموزان استثنایی، به ویژه پس از اتمام مقطع ابتدایی، می باید در مدارس عادی مشغول به تحصیل شوند، ممکن است این عزیزان نتوانند آن طوری که باید و شاید از نظر آموزشی کاملا بی نیاز شوند. چرا که معمولا دبیران مدارس عادی، تخصص لازم برای آموزش این دسته از دانش آموزان را ندارند. از طرفی دیگر، کلاسها غالبا بسیار شلوغ بوده و دبیران محترم مدارس عادی، امکان رسیدگی و تدریس بهینه به دانش آموزان استثنایی را ندارند.

دانش آموزان استثنایی از سرتاسر ایران و حتی جهان، می توانند از طریق مدرسه دانش آموزان استثنایی، با یکدیگر، دبیران و والدین خود در تماس باشند که این امر، به خودی خود، می تواند موجب افزایش بار علمی، انگیزه و اعتماد به نفس این عزیزان در سطح جامعه شود.

لازم به ذکر است که کلاس های آنلاین و همچنین آرشیو کلاس های ضبط شده ما، جایگزینی برای کلاس های واقعی در مدارس عادی نمی باشند، بلکه تنها به عنوان یک ابزار مکمل محسوب می شوند.

نحوه دانلود کتاب های درسی

دانش آموزان گرامی می توانند کلیه کتاب های درسی را به شکل طبقه بندی شده، از این وب سایت دانلود نمایند.

ورود به کلاس های آنلاین

برای ورود به کلاس های آنلاین مدرسه دانش آموزان استثنایی در ایران، بر روی لینک زیر کلیک کنید:

ورود به کلاس های آنلاین

نرم افزار لازم برای شرکت در کلاسها

کلاسهای آنلاین ما بر روی نرم افزار دیسکورد برگزار می شوند. شما می توانید نرم افزار دیسکورد را به راحتی بر روی کامپیوتر، لپتاپ، تبلت و یا گوشی تلفن همراه خود نصب کنید و به سرور ما بپیوندید. برای دانلود و نصب برنامه دیسکورد، اینجا را کلیک کنید. پس از نصب نرم افزار دیسکورد، مانند هر برنامه دیگر، یک حساب کاربری ایجاد کنید و آن را تایید کنید که معمولا از طریق ایمیل انجام می شود. در نهایت، از داخل محیط دیسکورد، بر روی گزینه Join Server کلیک کنید و این لینک را در کادر موجود، کپی کرده و اوکی نمایید تا وارد سرور ما شوید و لیست کلاسهای موجود را ببینید.

زمان بندی کلاس ها

کلاس های آنلاین ما بر اساس جدول زمان بندی زیر برگزار می شوند.

آرشیو کلاس های ضبط شده

کلیه کلاس های ما ضبط شده و آرشیو می گردند تا آن دسته از دانش آموزانی که قادر به شرکت در کلاسها نمی باشند، بتوانند با کلیک کردن بر روی لینک های زیر، کلاسهای ضبط شده را به شکل طبقه بندی شده مورد مطالعه قرار دهند.

  1. انگلیسی پایه هفتم
  2. علوم تجربی پایه هفتم

روش های استفاده بهینه از مدرسه دانش آموزان استثنایی

1: اگرچه داشتن حساب کاربری برای استفاده از کلاس ها ضروری نیست، ولی پیشنهاد می شود برای بهبود کیفیت آموزشی و امکان طرح سوال، با کلیک کردن بر روی این لینک، یک حساب کاربری رایگان برای خود ایجاد کنید. شایان ذکرست که حساب کاربری شما باید توسط مدیران سایت، تایید گردد.

2: در صورت داشتن هر گونه سوالی پیرامون دروس ضبط شده و آرشیو شده، می توانید پرسش های خود را در قسمت فرم کامنت گذاری که در پایین هر درس قرار دارد، به شکل کامنت یا دیدگاه بنویسید. دبیران ما در اسرع وقت، به پرسش های شما پاسخ خواهند داد.

فرم کامنت گذاری

3: شما می توانید در انجمن مدرسه دانش آموزان استثنایی در ایران شرکت کنید و پرسش های خود را به شکل طبقه بندی شده، در کلاس یا پایه مورد نظر قرار دهید تا اساتید و دبیران متخصص ما، در اسرع وقت و به تفصیل به آنها پاسخ دهند.

درخواست همکاری

از دبیران و متخصصان عزیزی که امکان و صلاحیت کافی برای همکاری با ما در این امر انسان دوستانه را دارند، خواهشمندیم به ما در این پروژه یاری کنند. شما بزرگواران تنها با صرف نیم ساعت در هفته، می توانید کمک بزرگی به معلولین در ایران انجام دهید. در صورت تمایل شما، کلیه خدمات و فعالیت های علمی و آموزشی شما، به نام خود شما به عنوان صاحب اثر آموزشی، منتشر خواهد شد. این امر به خودی خود باعث می شود به اعتبار علمی شما در کشور ایران و در سرتاسر جهان افزوده شود.

5 thoughts on “مدرسه دانش آموزان استثنایی در ایران بر اساس آموزش آنلاین”

Leave a Comment

🤙 WhatsApp