کلاسهای انگلیسی روی دیسکورد برای آمادگی آیلتس، تافل، مکالمه و واژگان

کلاسهای انگلیسی روی دیسکورد

آکادمی LELB Society برای نخستین بار در ایران و یا حتی در دنیا، از نرم افزار دیسکورد برای تشکیل کلاسهای انگلیسی استفاده کرده است. نرم افزار دیسکورد برنامه ای بسیار سبک و ایده آل برای انجام مکالمات صوتی و چت کردن می باشد. شما می توانید این نرم افزار را بر روی همه دستگاه ها و سیستم های عامل، نصب نمایید.

برای مشاهده لیست کلاسهای موجود و ثبت نام در آنها، اینجا را کلیک نمایید.

برای شرکت در کلاسهای انگلیسی آکادمی LELB Society نخست نرم افزار دیسکورد را دانلود و نصب نمایید. برای دانلود برنامه، اینجا را کلیک کنید.

پس از نصب برنامه دیسکورد، برای ملحق شدن به سرور ما، اینجا را کلیک نمایید.

بر روی نرم افزار دیسکورد، یک حساب کاربری ایجاد نمایید:

تنظیمات برنامه دیسکورد، به ویژه برای تنظیمات صدا:

چگونگی خاموش کردن میکروفن خود در مواقعی که صحبت نمی کنید:

لیست دوستان خود در نرم افزار دیسکورد:

چت متنی با دوستان در نرم افزار دیسکورد:

روش فعال سازی گزینه Push to Talk در نرم افزار دیسکورد:

با استفاده از گزینه Push to Talk شما می توانید بر روی صفحه کلید کامپیوتر خود، دکمه خاصی را مشخص نمایید. با نگاه داشتن آن دکمه، میکروفن شما فعال می شود و با رها کردن دکمه مشخص شده، میکروفن غیر فعال می گردد. این گزینه مانند دستگاه بیسیم کار می کند و باعث می شود که در کلاس های گروهی، صدای زبان آموزان با هم ادغام نشود.

برای فعال سازی گزینه Push to Talk در نرم افزار دیسکورد، نخست وارد حساب کاربری خود در نرم افزار شوید. سپس بر روی علامت Settings ⚙️ که در پایین و سمت چپ مانیتور شما قرار دارد، کلیک کنید. 

سپس، از منوی سمت چپ، گزینه Voice & Video Settings را انتخاب نمایید. در این قسمت، در پنجره سمت راست، در زیر گزینه Input Mode، به جای گزینه Voice Activation، گزینه Push to Talk را انتخاب نمایید. سپس دکمه ایده آل خود بر روی صفحه کلید را برای گزینه Push to Talk انتخاب نمایید. در نهایت، تنظیمات را Apply کرده و پنجره را ببندید.

کلاسهای انگلیسی روی دیسکورد

Share this:

Leave a Comment