Log in

13 تکنیک موفقیت کسب و کار با تیم طراحی سایت LELB Society

Last updated on November 18th, 2022 by | Category: Website Management Tips & Services | 58 Views | Reading Time: 4 minutes

موفقیت کسب و کار در دنیای امروزی که عصر اینترنت و ارتباطات می باشد، نیازمند تکنیک ها و استراتژی های مشخصی است. اینجا فهرستی از مهمترین تکنیکهای موفقیت در کسب و کار که تیم طراحی سایت LELB Society، برای رشد سالانه خود بکار گرفته است را مطرح می کنیم. این موارد می توانند برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی، کسب و کار کوچک و هر نوع کسب و کار دیگر بکار گرفته شده و پیشرفت شغلی شما را در پیش داشته باشد.

13 تکنیک مهم موفقیت کسب و کار

در دنیای پر رقابت امروزی، 84 درصد از مشتریان بالقوه از طریق جستجو در اینترنت می توانند با کسب و کار شما آشنا شوند. البته، تعداد خیلی زیادی از مشتریان بالقوه به دنبال شما نبوده، بلکه آنها به دنبال کسانی هستند که چیزها یا خدمات مورد نیاز آنها را ارائه می دهند. بنابراین، اگر در موتورهای جستجو خوش بدرخشید می توانید تعداد زیادی از مخاطبان را به سمت خود جذب نمایید.

 طراحی سایت حرفه ای

اولین گام برای شناخته شدن در دنیای اینترنت، داشتن سایت حرفه ای و سازمان یافته است. شاید با تبلیغ های زیادی در مورد طراحی سایت مواجه شده باشید، اما باید در این زمینه بسیار نکته بین باشید تا بتوانید در دنیای اینترنت موفق شوید. یک سایت حرفه ای و تخصصی که نمایانگر هویت کسب و کار و برند شما است، نیاز به ویژگیهای خاصی دارد که می توانید جزئیات آن را به طور کامل در مقاله طراحی سایت توسط تیم تخصصی LELB Society، ببینید.

موفقیت کسب و کار شما با تیم طراحی سایت LELB Society
موفقیت کسب و کار شما با تیم طراحی سایت LELB Society

لیست شدن در موتورهای جستجو

لازم به ذکر است هرقدر که سایت شما حرفه ای تر طراحی شده و بهینه سازی های مربوط به رتبه بندی در آن رعایت شده باشد، در موتورهای جستجو مثل google و bing بیشتر شناخته و قابل مشاهده می شود. همه بهینه سازی ها می توانند یک کسب و کار را برای مشتریان جذاب تر نشان دهند ولی تعداد کم ولی مهمی از آنها بر رتبه بندی گوگل تاثیر می گذارند. استراتژی هایی که در مراحل مختلف بازاریابی درونگرا بکار گرفته می شوند، بر لیست شدن در موتورهای جستجو و درنتیجه موفقیت کسب و کار تاثیر زیادی دارند.

شما می توانید موفقیت تیم طراحی سایت LELB Society را در زمینه لیست شدن و کسب رتبه اول در گوگل با جستجوی «آموزش آنلاین زبان فارسی» یا «learning vocabulary in context with images»، ببینید. لازم به ذکر است که این موفقیت با وجود عضویتی بودن سایت LELB Society بدست آمده است که نیاز به عملکرد بسیار عالی در زمینه طراحی و پشتیبانی سایت و بهینه سازی آن از هر نظر را دارد.

کسب رتبه اول در آموزش آنلاین زبان فارسی برای مدرسه فارسی LELB Society
پیشگام بودن در رتبه بندی گوگل با جستجوی “آموزش آنلاین زبان فارسی” در گوگل

وبلاگ نویسی و تولید محتوای منظم

وبلاگ نویسی و تولید محتوا باید براساس نیاز و دیدگاه مشتریان بوده و به موضوع های کلیدی مورد جستجوی مخاطبان بپردازد. تولید محتوا باید به طور منظم و پیوسته انجام بگیرد تا بازدیدکنندگان بیشتری را جذب نماید. بروزرسانی مطالب قبلی و تولید محتوای عالی برای مخاطبان از جمله مواردی است که در مطرح شدن در موتورهای جستجو تاثیر زیادی می گذارد. فعال بودن و تولید محتوای منظم و روزانه همانند دری است که مشتریان بالقوه بیشتری را به وب سایت شما هدایت می نماید. بنابراین، بیشتر در موتورهای جستجو دیده شده و با مخاطبان بیشتری ارتباط برقرار می کنید که موفقیت کسب و کار و برند شدن فعالیت های شما را در پی خواهد داشت.

 بهینه سازی سئو (SEO)

بهینه سازی محتوا بر اساس سئو برای رتبه بندی موتورهای جستجو طراحی شده است. وقتی محتوای شما براساس سئو بهینه شده باشد، ترافیک ارگانیک و منسجم سایت شما بدون هیچ هزینه ای افزایش می یابد. یکی از موارد بسیار مهم در بهینه سازی سئو (SEO)، استفاده از کلمات کلیدی (keyword analysis) در عنوان، توضیحات و محتوای مقاله است. هرقدر کلمات کلیدی بکار رفته در برطرف نمودن نیاز و خواسته مخاطبان موفق تر باشد، همانقدر شانس کسب و کار شما برای شناخته و مشاهده شدن در موتورهای جستجو بیشتر خواهد بود.

Professional Website Development & Design Service for Successful Online Business at LELB Society
موفقیت کسب و کار با بهینه سازی سئو توسط تیم طراحی سایت LELB Society

تولید محتوای ویدئویی

ارتباط با مشتریان از طریق محتوای ویدئویی و عکس می تواند رضایت و خوشحالی آنها را در پی داشته باشد. یک مشتری راضی و خوشحال، با به اشتراک گذاشتن محتوا می تواند مشتریان دیگری را به سمت کسب و کار شما سوق دهد. شما با تولید محتوای ویدئویی، یکی از جذاب ترین انواع محتوا را با ترافیک بسیار به سمت کسب و کار خود می آورید. بدین ترتیب، چرخه بازاریابی درونگرا همواره در حال حرکت بوده و موفقیت کسب و کار شما در پی دارد.

در این مورد نیز باید از کلمات کلیدی در عنوان و توضیحات برای بیشتر دیده شدن استفاده نمایید. براساس تحقیقات، 70 درصد از بینندگان ویدئوی یک برند در یوتوب، آن را خریداری می نمایند. بعلاوه، 96 درصد از بینندگان یوتوب به دنبال پیدا کردن و شناختن خدمات خاص مورد نیاز خود در ویدئوها هستند.

تولید پادکست

هر شکل از تولید محتوای مرتبط که نیاز و خواسته مشتریان بالقوه را برآورده می کند، برای شناخته شدن در دنیای پررقابت امروزی مفید می باشد. از آنجائیکه، سلیقه مشتریان متفاوت و در حال تغییر است بنابراین، باید از همه روش ها و استراتژی های موجود برای معرفی خود به مشتریان بالقوه استفاده نمود. معرفی خدمات و کسب و کار از طریق تولید محتوا به شکل متن، ویدئو و پادکست می تواند مخاطبان متفاوتی را به سمت شما سوق دهد. تولید پادکست آموزشی به ویژه برای برخی از کسب و کارها مثل آموزش زبان بسیار موثر و کارآمد بوده و امکان به اشتراک گذاشته شدن آن توسط مشتریان نیز بیشتر است.

انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی

بیشتر کسب و کارها به شکل اشتباه از شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام، تلگرام، واتزاپ و … برای تبلیغ برند خود استفاده می نمایند. تولید و انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی در صورتی بر موفقیت کسب و کار تاثیر می گذارد  که مرتبط با رفع نیازها و خواسته مشتریان بالقوه باشد. تولید محتوا در شبکه ها اجتماعی باید در ارتباط با کسب و کار بوده و مخاطبان هدف را پوشش دهد تا موثر واقع شود.

IELTS Essay on Social Media with full analysis and scoring
تاثیر شبکه های اجتماعی در موفقیت کسب و کار

با شناخت مخاطبان هدف برای کسب و کار خود و بکار گرفتن کلمات کلیدی در عنوان و محتوا می توانید پست های خود را در رسانه های اجتماعی نیز تقویت نمایید. در نتیجه، به مخاطبان بیشتری دست یافته و با ایجاد آگاهی از برند خود در میان مشتریان شناخته می شوید. تولید محتوای مفید و باارزش برای پاسخگویی به پرسش های مخاطبان، ارتباط با مشتریان و دریافت بازخورد از آنها از طریق شبکه های اجتماعی می تواند در موفقیت کسب و کار موثر باشد.

بروزرسانی اطلاعات مربوط به حوزه فعالیت

بروزرسانی دانش و اطلاعات مربوط به خدماتی که ارائه می دهید، رضایت مشتریان را دربر خواهد داشت. وقتی مشتریان اطلاعات لازم را در مورد کالا و خدمات داشته باشند و آن را در تصمیم گیری های خرید خود بکار بگیرند، خوشحال و راضی خواهند بود. علاوه بر آن، با بروز نگه داشتن اطلاعات به ویژه در سایت و محتوا، به رقیبان خود پیشی می گیرید. ارائه خدمات جدید از این راه هم، قدرت شما را چندین برابر خواهد نمود.

ارتباط با سایر مشاغل مرتبط

اگر کسب و کار کوچک یا جدیدی را ارائه می دهید، مخاطبان کمی خواهید داشت. بنابراین، می توانید با سایر مشاغل که در زمینه فعالیت شما، خدمات دیگری را ارائه می دهند همکاری نمایید. اگر بتوانید مزایایی از جمله تولید محتوای رایگان برای آنها فراهم کنید، میتوانید خود را به مخاطبان آنها بشناسانید. در نتیجه، ترافیک را به سایت خود بیاورید. به دنبال فرصت هایی برای کار با مشاغلی باشید که به همان مشتریان هدف خدمات می دهند ولی مشکل متفاوتی را حل می کنند.

ارتباط با مخاطبان و دریافت نظرات آنها

ارتباط با مشتریان کنونی و دریافت نظرات آنها، از عوامل تاثیرگذار بر رضایت مشتریان و موفقیت کسب و کار می باشد. جذب مخاطب و مشتریان بالقوه در دنیای پررقابت امروزی کار آسانی نیست. پس، رضایت مشتریان و خوشحال نگه داشتن آنها برای حرکت چرخه بازاریابی درونگرا اهمیت زیادی دارد.

feedback LELB Society
دریافت نظرات و بازخورد کاربران برای موفقیت کسب و کار اینترنتی

تیم طراحی سایت LELB Society، از طریق انجمن گفتگو feedback box، همواره نظرات، پیشنهادات و انتقادات کاربران خود را دریافت نموده و از آنها برای ارائه خدمات بهتر استفاده می نماید. استفاده از انجمن گفتگو یا فورم (Forum) به دلیل در دسترس بودن برای مشتریان در طرح سوال و مشکلات خود و دریافت پاسخ دقیق، بسیار کارآمد و موثر می باشد.

بررسی مجدد خدمات با بکار گرفتن بازخوردها

دریافت بازخورد از مشتریان و بررسی مجدد خدمات جهت بهبود برای حفظ مشتریان فعلی و موفقیت کسب و کار اهمیت زیادی دارد. مشتریان فعلی، سرمایه های اصلی کسب و کار به حساب می آیند. مشتریان قدیمی، ثابت و وفادار با مشتریان جدید که با خدمات شما آشنا نیستند، تفاوت زیادی دارند. ارائه محصولات باکیفیت بهتر از قبل با بکار گرفتن بازخوردها همواره پیشرفت کسب و کار را بدنبال دارد.

برگزاری وبینار و شرکت در سمینارها

به اشتراک گذاشتن تجربه و دانش خود با دیگران از طریق برگزاری وبینارهای موضوعی نیز یکی از روشهای کارآمد در موفقیت کسب و کار اینترنتی است. با توجه به شرایط امروزی، حضور در سمینارها برای همه ممکن نیست. ولی می توان در جلسات آنلاین شرکت نموده و با گفتگو و ارتباط با دیگران در پیشبرد اهداف خود موفق تر بود. برگزاری وبینار، دعوت مشتریان و پرسش و پاسخ با آنها، ارائه سخنرانی و راهکارهای جدید راهی عالی برای برجسته شدن در دنیای اینترنت و موفقیت کسب و کار است.

Join our free webinars on interesting topics

خلاقیت در ارائه خدمات متفاوت به مشتریان

رقابت در دنیای کسب و کار اینترنتی نسبت به بازار سنتی بسیار بیشتر است. مشتریان فعلی و مشتریان بالقوه همواره در حال جستجو در اینترنت برای دریافت خدمات بهتر هستند. بنابراین، ارائه خدمات متفاوت به مشتریان برای موفقیت کسب و کار بسیار مهم است. برای موفقیت همواره باید خلاقیت و فکر را در ارائه خدمات جدید به شکل متفاوت و بهتر بکار بست. ارائه آموزش ها و محصولات تخصصی، تولید محتوای بهتر، پاسخگویی به مشکلات مشتریان در موفقیت کسب و کار اینترنتی تاثیر زیادی دارد.

google search console result for LELB Society
نتایج یک ماهه گوگل سرچ کنسول برای سایت LELB Society

افزایش آمار بازدیدکنندگان سایت، می تواند راهنمای شما در موفقیت کسب و کار اینترنتی باشد. اطلاعات مربوط به بازدیدکنندگان سایت را می توانید به راحتی در گوگل سرچ کنسول ببینید. همان طور که در تصویر بالا می بینید، سایت LELB Society، روند رو به افزایش را در بازدیدکنندگان سایت دارد که یکی از نشانه های موفقیت تیم طراحی سایت LELB Society می باشد.

برای ارتباط با تیم طراحی سایت LELB Society و دریافت خدمات طراحی سایت، بهینه سازی سئو، مشاوره و راهنمایی دامین، تولید محتوا و حل مشکلات سایت خود می توانید از طریق Contact us با ما تماس بگیرید.

Chat