آموزش زبان روی دیسکورد برای آمادگی آیلتس، تافل، مکالمه و واژگان

آموزش زبان روی دیسکورد

آموزش زبان روی دیسکورد

نرم افزار دیسکورد، یک برنامه بسیار پیشرفته است که آکادمی آموزش آنلاین زبان LELB Society آن را برای برگزاری کلاس های زبان به کار می برد. کلاس های زبان در سطوح مختلف آموزشی برای همه ی سنین برگزار می شود. از جمله کلاس های زبان که بر روی دیسکورد تا به حال برگزار شده کلاس های آمادگی برای آزمون های آیلتس، تافل، GRE و EPT می باشد. نرم افزار دیسکورد بدون هیچ محدودیتی بر روی ویندوز ، Mac OS ، Android ، iOS ، Linux و در مرورگرهای وب قابل اجرا می باشد.

مزیت نرم ازفزار دیسکورد برای برگزاری کلاس های آنلاین بسیار ویژه می باشد از جمله تعداد افراد شرکت کننده محدود نیست. علاوه بر آن مدرس به راحتی همچون کلاس فیزیکی رو در رو می تواند کلاس را مدیریت نموده و همه یادگیرنده ها از زمان کلاس بهترین کارایی را بهره ببرند. کلاس ها می تواند به صورت صوتی یا تصویری برگزار شود. نکته بسیار مهم برای زبان آموزان این است که افراد عضو در سرور آکادمی آموزش آنلاین زبان LELB Society  از همه نقاط دنیا بوده و زبان آموزان با دیگران و افراد نیتیو می توانند برای بهبود مکالمه و یادگیری خود ارتباط داشته باشند. به علاوه سرور آکادمی آموزش آنلاین زبان LELB Society فقط برای هدف آموزش زبان فعالیت می کند.

مزیت دسترسی سریع و آسان، آموزش آنلاین بخصوص در یادگیری زبان آن را برای یادگیرنده ها موثر و کارا نموده است. در آموزش انلاین دیگر نیاز به صرف وقت و هزینه برای رفت و آمد به کلاس وجود ندارد و افراد همین زمان را می توانند صرف یادگیری کنند. نکته بسیار مهم این است که افراد با یکدیگر و مدرس قبل و بعد از کلاس می توانند ارتباط داشته به بحث و گفتگو یا حل سوالات و مشکلات خود در روند آموزش بپردازند. همچنین برقراری ارتباط با افراد نیتیو در یادگیری زبان بسیار مهم و کمک کننده است.

در حال حاضر سرور دیسکورد آکادمی آموزش آنلاین زبان LELB Society در امر آموزش زبان انگلیسی و فارسی فعال می باشد.

برای مشاهده لیست کلاس ها و ثبت نام در آنها، اینجا را کلیک نمایید.

جهت شرکت در کلاس های زبان آکادمی آموزش آنلاین  LELB Society نخست نرم افزار دیسکورد را دانلود و نصب نمایید. برای دانلود برنامه، اینجا را کلیک کنید.

پس از نصب برنامه دیسکورد، برای ملحق شدن به سرور ما، اینجا را کلیک نمایید.

Share this:

Leave a Comment

👩‍🎓 Register