بسته آموزشی کتاب 504 واژه – آمادگی آزمون آیلتس، تافل، GRE و EPT

بسته آموزشی کتاب 504 واژه

بسته آموزشی کتاب 504 واژه

کتاب 504 واژه ضروری یکی از منابع اصلی برای آزمون های مختلف زبان به ویژه آیلتس، تافل، GRE و EPT می باشد. اغلب افراد متقاضی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور برای قبولی در فرایند پذیرش دانشگاه ها نیاز به شرکت در آزمون های زبان دارند که کتاب 504 واژه ضروری یکی از منابع برای افزایش دایره واژگان می باشد.

کتاب 504 واژه ضروری شامل 42 درس می باشد که هر درس به 12 لغت جدید همراه مترادف ها پرداخته است. متن درس، مثال ها و تمرین ها دارای لغات جدید و مهم بوده و افراد برای یادگیری کامل دروس نیاز به دقت در جزئیات هر درس هستند.

اغلب لغات با سطح متوسط به بالا بوده و با یادگیری لغات مربوط به این کتاب، دایره واژگان ضروری برای شرکت در  آزمون های آیلتس، تافل، GRE، EPT بهتر می شود.

نکته اساسی در به خاطر سپاری لغات، یادگیری آن ها در متن درس و مثال ها می باشد. همچنین ارتباط هر لغت با مترادف و کلمات متضاد و نیز با سایر ترکیبات آن در یادگیری کاربردی بسیار مهم است.

آکادمی اموزش آنلاین زبان انگلیسی LELB Society گامی نوین در آموزش و یادگیری کتاب 504 واژه ضروری برداشته و مرجع کاملی برای ادگیری کتاب 504 واژه ضروری فراهم نموده است. بسته آموزشی 1100 واژه ضروری شامل پادکست آموزشی هر درس به صورت جداگانه همراه با ذکر نکات کلیدی آزمون های زبان در آن می باشد. به علاوه مزیت بسیار مهم و وِیژه بسته آموزشی 1100 واژه ضروری استفاده از فلش کارت های تصویری برای همه لغات به همراه مترادف، متضاد، مثال می باشد که یادگیری و به خاطر سپاری لغات را برای زبان آموزان بسیار آسان می کند. زبان آموزان بدون صرف وقت و هزینه زیاد برای شرکت در کلاس های آموزشی می توانند از بسته آموزشی 504 واژه بهره بسیار ببرند.

با استفاده از لینک زیر می توانید به درس های 504 واژه دسترسی آسان داشته باشید.

504 فلش کارت برای 504 واژه

Leave a Comment