Log in
Home  »  Learn Persian Online with 400 Persian Lessons + Videos   »   مکالمه ناهمزمان فارسی برای فرزندان ایرانی در سرتاسر دنیا

مکالمه ناهمزمان فارسی برای فرزندان ایرانی در سرتاسر دنیا

مکالمه ناهمزمان فارسی برای فرزندان ایرانی از سرتاسر دنیا در انجمن یا تالار گفتگوی صوتی و ناهمزمان آکادمی دوزبانه LELB Society

فواید شرکت در مکالمه ناهمزمان فارسی

این فعالیت آموزشی برای فارسی آموزان و اعضای آکادمی ما رایگان می باشد. مهمترین مزیت مکالمه ناهمزمان فارسی در این است که، برخلاف کلاس های زنده Synchronous or Live Classes با زمان خاص و محدود، هیچ گونه محدودیت زمانی در این فعالیت وجود ندارد. در نتیجه، فرزند شما می تواند در هر زمان که برایش مناسب باشد، با فرزندان ایرانی دیگر از سرتاسر جهان به شکل صوتی و غیر همزمان در تماس باشد.

مزیت دیگر مکالمه ناهمزمان فارسی در این است که اگر فرزند شما هنوز خیلی خوب فارسی را نمی داند، می تواند بدون هیچ گونه استرس یا فشاری، پیام ها و دیدگاه های صوتی دوستان خود را چند بار گوش دهد یا play کند و همچنین، در کمال آرامش، کامنت صوتی خود را آماده و ارسال کند. فرزند شما می تواند پیش از ارسال کامنت صوتی، آن را چند بار گوش دهد و وقتی مطمئن شد که برای ارسال مناسب است، دکمه “Send Comment” را بزند تا کامنت صوتی منتشر شود. این یعنی: تمرین صحبت کردن و شنیدن به شکل بسیار ایده آل و جذاب برای کودکان و نوجوانان ایرانی.

شرایط شرکت در مکالمه ناهمزمان فارسی

  1. موضوع مکالمه به شکل هفتگی تغییر می کند. موضوع مکالمه این هفته در پایین این صفحه نشان داده شده است.
  2. هر فارسی آموز می تواند به شکل نامحدود دیدگاه صوتی بگذارد. ولی برای اینکه کامنت زیاد طولانی نشود، طول زمانی هر کامنت، نهایتا 30 ثانیه می باشد.
  3. لطفا از فرزند خود بخواهید، پیش از ارسال دیدگاه صوتی، به دیدگاه های قبل، خوب گوش دهد. همچنین، از درستی نصب میکروفن به دستگاه خود، مطمئن باشید.
  4. برای اینکه مشخص شود چه کسی دیدگاه صوتی را فرستاده است، (فقط برای بار اول) باید در فرم دیدگاه صوتی لاگین شوید. می توانید با حساب گوگل خود در فرم دیدگاه، لاگین شوید. البته ایمیل شما برای هیچ فردی، نشان داده نخواهد شد.
  5. برای اطمینان از مناسب بودن محتوای دیدگاه های صوتی به ویژه برای فرزند شما، پس از ارسال هر دیدگاه، دیدگاه جدید باید به تایید مدرس و مدیر سایت برسد. این کار بسیار زود انجام می شود و در بازدید بعدی شما، پیام صوتی شما حتما پردازش شده و به لیست دیدگاه های قبلی اضافه می شود.

About Dr. Mohammad Hossein Hariri Asl

Dr. Mohammad Hossein Hariri Asl is an English and Persian instructor, researcher, inventor, author, blogger, SEO expert, website developer, and the creator of LELB Society. He's got a PhD in TEFL (Teaching English as a Foreign Language). Study our guest posting guidelines for authors.

View All 3982 Posts by this Author »

We respond to all comments immediately. View the 30 newest comments and new topics in forums, or create a new topic in forums.

Leave a Comment

five × one =