مدیریت زمان انجمن آموزش زبان فارسی برای غیر فارسی زبانان

Viewing 1 reply thread
  • Author

مدیریت زمان به برنامه ریزی و اولویت بندی کارها برای استفاده بهتر از زمان گفته می شود. افراد مختلف، زمان خود را به شکلهای مختلف برنامه ریزی می کنند. مدیریت زمان فواید بسیاری دارد که در اینجا می خواهیم با برخی از آنها آشنا شویم. در این انجمن آموزش زبان فارسی، لطفا بنویسید که آیا شما زمان خود را به شکل روزانه مدیریت می کنید؟ شما برای مدیریت زمان، از چه راه ها و ابزاری استفاده می کنید؟

اگر درباره فواید مدیریت زمان، تجربه ایی به دست آورده اید، لطفا درباره آن بنویسید تا ما با تجربه شما بیشتر آشنا شویم.

Samira Ghafari
      Participant

من اگر کار هایم را زمام بندی بدم میتوانم خیلی بهتر کار هایم را انجام بدهم ولی من زیاد این کار را نمی‌کنم چون که هم آدت ندارم و ممکن است یادم برود. ولی من فکر میکنم کار درستی است

بله، درسته امیرعلی. با شما موافق هستم. زمانبندی کارهای روزانه و مدیریت زمان به ما کمک می کنه تا کارهای خودمون رو با نظم بهتری انجام بدیم و کیفیت انجام کارها هم بهتر میشه.

اگه عادت نداری به برنامه ریزی و مدیریت زمان، خیلی مهم نیست، چون می تونی خیلی آسون به این کار عادت کنی. تنها کافی است که هر روز فقط چند دقیقه تلاش کنی که کارهای خودت رو مثلا روی کاغذ بنویسی. حتی می تونی روز اول، با پنج دقیقه، این کار رو شروع کنی. روز دوم، زمان برنامه ریزی رو بیشتر کنی، مثلا ده دقیقه.

بعدش باید سعی کنی که کارهایی رو که نوشتی انجام بدی و انضباط در کار داشته باشی. اگه کاری که می خواهی انجام بدی، کمی سخت هست، می تونی از دیگران کمک بگیری و بعد از انجام دادن آن کار، به خودت پاداش بدهی تا انگیزه خوبی برای خودت به وجود بیاری.

Viewing 1 reply thread
  • You must be logged in to reply to this topic.
Categories:

This page was published on by