Log in
Home  »  Learn Persian Online with 400 Persian Lessons + Videos   »   روخوانی متون فارسی از الف تا گاف با ویدیو برای غیر فارسی زبانان

روخوانی متون فارسی از الف تا گاف با ویدیو برای غیر فارسی زبانان

تمرین روخوانی متون فارسی از حرف الف تا گاف با ویدیو برای غیر فارسی زبانان تدریس شده به زبان انگلیسی شامل واژگان و جمله های بسیار ساده و رایج در زبان فارسی و تمرین تلفظ و افزایش دایره واژگان Watch this video on YouTube آشنایی با حروف الفبا از الف تا غین برای آشنایی با

Read more


About Dr. Mohammad Hossein Hariri Asl

Dr. Mohammad Hossein Hariri Asl is an English and Persian instructor, researcher, inventor, author, blogger, SEO expert, website developer, and the creator of LELB Society. He's got a PhD in TEFL (Teaching English as a Foreign Language). Study our guest posting guidelines for authors.

View All 3964 Posts by this Author »

We respond to all comments immediately. View the 30 newest comments and new topics in forums, or create a new topic in forums. You can also contact us to leave voice messages.

30 comments on “روخوانی متون فارسی از الف تا گاف با ویدیو برای غیر فارسی زبانان”

  • آفرین بر شما. این جمله فارسی را کاملا درست نوشتید. من هم برف را خیلی دوست دارم. ساختن آدم برفی کار خیلی زیبایی است و از آن لذت می برم. هوای سرد برفی و قدم زدن بر روی برف برای من خیلی زیبا و لذت بخش است.

  • خیلی خوب است که در بخش کامنت گذاری، جمله سازی می کنید و از خلاقیت خودتان برای ساختن جمله در زبان فارسی استفاده می کنید. بهتر است به این شکل بنویسید
   ومن = و من، فاصله بین دو واژه فارسی وجود دارد
   من خیلی سرد خوردم = من خیلی سرما خوردم یا من سرمای سختی خوردم

  • آفرین بر شما که دیدگاه یا کامنت خود را اصلاح کردید و آن را تغییر دادید. همان طوری که نوشتید، در زبان فارسی می گوییم: من سرما خوردم.
   ومن = و من، یعنی باید بین دو واژه فارسی فاصله وجود داشته باشد

  • بله، درست نوشتید. اخبار هواشناسی خبر بارش برف را اعلام کرد. بهتر است که با واژه های فارسی بازی کنید و از خلاقیت خودتان استفاده کنید. جمله سازی فارسی با واژه های خودتان خیلی بهتر از تکرار جمله های فارسی در این درس هست.

  • بله، فرش ایرانی در همه جای دنیا شناخته شده است. فرش ایرانی، یکه از نمونه های هنر والای ایرانی می باشد. به جز فرش ایرانی، در ایران، صنایع دستی بسیار گوناگونی وجود دارد، مانند: گلیم، منبت کاری، سوزن دوزی، خاتم کاری، مسگری و ده ها هنر ارزشمند دیگر.

  • آفرین آدریان. کاملا درست و بدون اشتباه نوشتی. سگ های گله به چوپان کمک بزرگی می کنند. اگر گله، سگ نداشته باشد، ممکن است گرگ به گله حمله کند.

  • بله، درست نوشتی آدریان. برای من هم یک بار پیش آمد که در هنگام شستن ظرفها، یکی از آنها از دستم افتاد و شکست.

  • با یک برنامه ریزی مناسب، هم می توانیم درس های مدرسه را انجام دهیم و هم وقت آزاد برای تفریح داشته باشیم.

  • آفرین آریان. من پیانو زدن شما را دیده ام. واقعا خیلی خوب پیانو می زنید. حتما در پیانو زدن پشتکار زیادی داشته اید.

Leave a Comment