Log in

آموزش زبان فارسی به بزرگسالان غیر فارسی زبان به طور کامل از مبتدی تا پیشرفته

Last updated on January 14th, 2023 by | Category: Learn Persian Online with 400 Persian Lessons + Videos | 379 Views | Reading Time: 6 minutes

آموزش زبان فارسی به بزرگسالان غیر فارسی زبان به طور کامل شامل آموزش الفبای فارسی به بزرگسالان، آموزش خواندن و نوشتن فارسی، تقویت مهارت شنیدن و خوب صحبت کردن فارسی در درس های متنوع، اورجینال و غیرکتابی با ویدیوی آموزشی در آکادمی دوزبانه LELB Society ارائه می شود. آموزش کامل زبان فارسی به غیر فارسی زبانان با شرکت در کلاس آنلاین زبان فارسی یا با استفاده از پکیج آموزش خودآموز فارسی انجام می گیرد.

آموزش زبان فارسی به بزرگسالان غیر فارسی زبان

آموزش زبان فارسی به بزرگسالان غیر فارسی زبان و نیز فارسی زبان با محتوای آموزشی اورجینال و کاملا متفاوت در مدرسه آنلاین LELB Society، ارائه می شود. آموزش های ما محدود به یک یا دو ساعت کلاس در هفته نمی باشد. بیش از 320 درس فارسی با موضوعات و تمرین های مختلف از طریق این سایت آموزشی با ویدیو و پادکست در دسترس فارسی آموزان می باشد. آموزش زبان فارسی آنلاین به طور کامل از سطح مبتدی تا پیشرفته با فعالیت های متنوع آموزشی صورت می گیرد. فارسی آموزان بزرگسال می توانند در پایان همین صفحه، آخرین درس های فارسی را ببینند.

آموزش زبان فارسی به بزرگسالان – آموزش الفبا

Learn Persian Alphabet Letter i at LELB Society with podcast

آموزش الفبای زبان فارسی به ترتیب از الف تا ی در درس های ویدیوی ارائه شده است. این درس های آموزش الفبای فارسی طوری طراحی و تدوین شده که آموزش زبان فارسی برای خارجی ها را به سادگی میسر نماید. نحوه نوشتن حروف الفبا و شکل حروف به طور عملی در بورد دیجیتالی در ویدیو نشان داده شده است. صدای حروف و نحوه تلفظ آن ها با مثال های متعدد در کلمات ساده فارسی آموزش داده که نحوه خواندن و نوشتن حروف فارسی را در کلمات یاد می دهد.

ویدیوی زیر را تماشا کنید

learn persian with simplify stories for non-persian speakers with videos at LELB Society

آموزش خواندن و نوشتن الفبای فارسی به انگلیسی زبانان باید در کلمات ساده و واژگان فارسی انجام بگیرد. آموزش الفبای فارسی با تصویر و کلمات مربوطه که زبان آموزان با آن ها آشنایی دارند، یادگیری زبان فارسی برای خارجی ها را آسان می کند. ارتباط چشمی و شنیدن تاثیر زیادی در یادگیری هر زبانی دارد که در آموزش و فعالیت های متنوع کلاسی مورد توجه مدرسین ما می باشد. استفاده از محتوای آموزشی چند رسانه ای و تعاملی در آموزش الفبای فارسی به زبان آموزان بزرگسال غیر فارسی زبان از مزیت های ویژه آکادمی LELB Society می باشد.

آموزش زبان فارسی به بزرگسالان – خواندن و نوشتن

آموزش آنلاین فارسی به آسانی

درس های ارائه شده در سایت آموزش آنلاین LELB Society، دارای مزیت چندرسانه ای و تعاملی شامل ویدیو، پادکست، پیام صوتی و نوشتاری برای آموزش زبان فارسی می باشند. بنابراین، درس های فارسی به شکل تک بعدی نبوده و همه مهارت های زبانی یعنی شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن به طور همزمان با درس های متنوع و جذاب تقویت می شوند.

آموزش خواندن و نوشتن فارسی به بزرگسالان در آکادمی ما با فعالیت های مختلف کاربردی انجام می گیرد. در آموزش خواندن فارسی از داستان های فارسی استفاده می شود که بر اساس سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته طبقه بندی شده است. فارسی آموزان به مرور با روخوانی داستان های مختلف در کلاس آنلاین با روانخوانی و تلفظ درست کلمات فارسی آشنا می شوند.

آموزش زبان فارسی به بزرگسالان با تکیه بر خواندن و نوشتن فارسی با فعالیت هایی نظیر خلاصه نویسی داستان، املای فارسی، انشای فارسی، جمله سازی، تمرین دستخط فارسی و … انجام می شود. درس های فارسی با متن و ویدیوی آموزشی از طریق سایت در اختیار فارسی آموزان می باشد. فارسی آموزان قبل و بعد از کلاس می توانند چندین بار ویدیوی درس را دیده و خواندن و نوشتن فارسی را با آن تمرین کنند.

آموزش زبان فارسی به بزرگسالان – آموزش فارسی کاربردی

peractical farsi for non-persian speakers to communicate easily with videos at LELB Society

آموزش فارسی کاربردی و ارتباطی در آموزش زبان فارسی به بزرگسالان غیر فارسی زبان به دلیل نیاز بیشتر آن ها به موضوعات روزمره زندگی اهمیت بیشتری دارد. بزرگسالان در یادگیری زبان بر دانسته های زبان مادری خود متکی هستند و یادگیری زبان فارسی از جنبه ارتباطی و مکالمه فارسی با دیگران برای آن ها مهم تر است.

یکی از مشکلات اساسی در آموزش زبان فارسی برای خارجی ها نیز نبودن منابع آموزشی چندرسانه ای برای موضوع های کاربردی به زبان فارسی می باشد. بنابراین، تیم آموزشی LELB Society، اقدام به تدوین و طراحی منابع آموزش فارسی چندرسانه ای اورجینال به شکل موضوعی و کاربردی زبان فارسی از سطح مقدماتی تا پیشرفته نموده است.

فارسی آموزان با بسته آموزشی فارسی کاربردی و ارتباطی به همه درس های فارسی در زمینه فارسی محاوره ای به شکل موضوعی دسترسی دارند. به علاوه، در سایت آموزشی ما از سیستم tag در طراحی درس های فارسی استفاده شده است. بنابراین، فارسی آموزان با جستجوی کلمات و واژگان مربوط به موضوع مورد نظر در Search box بالای سایت، می توانند همه درس های مربوط به آن موضوع را ببینند.

آموزش مکالمه فارسی به بزرگسالان

learn Persian Online Easily (Greeting)

آموزش مکالمه فارسی به بزرگسالان در خلال درس های فارسی به شکل عملی و فعال از آغاز کلاس های آنلاین صورت می گیرد. به علاوه در مدرسه فارسی آنلاین LELB Society، به طور ویژه درس های مکالمه فارسی با نمونه مکالمه های فارسی در ویدیوی آموزشی همراه با واژگان فارسی مربوطه ارائه شده است. از سوی دیگر، فارسی آموزان با فعالیت های مختلف مثل نقش بازی کردن با مدرس به طور عملی مکالمه ها را تمرین می کنند.

در کلاس آنلاین زبان فارسی برای غیر فارسی زبانان از فعالیت های متنوع و عملی برای تمرین روان صحبت کردن فارسی استفاده می شود. این تمرین ها به ویژه برای غیر فارسی زبانان برای تقویت و آموزش خوب حرف زدن فارسی مانند زبان مادری بسیار کاربردی و مفید می باشند. مکالمه فارسی با تمرین هایی مثل ارائه سخنرانی به فارسی، بیان علایق، انجام مصاحبه، گفتگو درباره تصاویر، انجام پژوهش و سایر فعالیت ها به شکل عملی تقویت می شود.

آموزش واژگان و اصطلاحات فارسی به بزرگسالان

Learn Persian vocabulary and expressions for non-Persian speakers with videos

یادگیری واژگان و اصطلاحات فارسی با روش آموزشی مناسب در آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان اهمیت زیادی دارد. در مدرسه فارسی آنلاین LELB Society، آموزش واژگان و اصطلاحات فارسی در درجه اول در متن و در ارتباط با سایر کلمات فارسی انجام می گیرد. یادگیری واژگان در متن یکی از بهترین روش ها برای به خاطر سپاری و یادگیری فعال در زبان آموزی می باشد. آموزش فارسی با مثلها و داستان های عامیانه فارسی علاوه بر آموزش مفاهیم و اصطلاحات فارسی، زبان آموزان را با فرهنگ و ادبیات فارسی آشنا می نماید.

آموزش-فارسی-با-مثلها

آموزش واژگان فارسی، ضرب المثل ها و اصطلاحات پرکاربرد فارسی در آموزش فارسی با داستان به طور فعال و طبیعی انجام می گیرد. یکی از منابع آموزشی LELB Society، داستان های معروف از ازوپ، کلیله و دمنه، فردوسی و … می باشد که توسط تیم آموزشی ما همراه با ویدیو برای آموزش فارسی ترجمه و ساده نویسی شده اند.  یادگیری واژگان پرکاربرد فارسی نیز در درس های موضوعی به طور جداگانه برای آموزش فارسی محاوره ای و مکالمه فارسی تدریس شده است.

پکیج خودآموز فارسی برای آموزش زبان فارسی به انگلیسی زبانان

learn Persian online easily

یکی از نیازهای اساسی فارسی آموزان، دسترسی به منابع آموزش فارسی مناسب می باشد. اغلب فارسی آموزان در محیط غیر فارسی زبان زندگی می کنند که معلم حرفه ای و کلاس های ویژه فارسی برای غیر فارسی زبانان بسیار کم می باشد. از سوی دیگر، فارسی آموزان نیاز به تمرین مداوم و ارتباط شنیداری و گفتاری برای یادگیری بهتر و سریع تر زبان فارسی دارند. بنابراین، تیم آموزشی مدرسه آنلاین فارسی LELB Society، اقدام به تدوین و طراحی درس های اورجینال و غیرکتابی برای آموزش کامل فارسی نموده است.

فارسی آموزان از سر تا سر دنیا بدون محدویت زمانی و مکانی می توانند با عضویت در سایت از بسته های آموزش فارسی متنوع و پکیج خودآموز فارسی استفاده نمایند. همه درس های فارسی در این بسته ها دارای ویدیوی آموزشی می باشد. افراد بر اساس نیاز خود یک یا چند بار می توانند ویدیوها را دیده و مطالب آن را به راحتی با تکرار بیشتر یاد بگیرند. بزرگسالانی که به زبان فارسی صحبت می کنند با پکیج خودآموز فارسی به راحتی می توانند  خواندن و نوشتن زبان فارسی را نیز یاد بگیرند.

ارتباط مداوم و تمرین زیاد در یادگیری زبان اهمیت فراوانی داشته که فقط از طریق دسترسی به منابع آموزشی چندرسانه ای خوب و مناسب هموار می گردد. در سایت آموزشی LELB Society، فارسی آموزان با استفاده از پکیج کامل خودآموز فارسی می توانند همه نیازهای زبان آموزی خود را برطرف نموده و از مزیت های آموزش غیرهمزمان زبان فارسی بهره ببرند.

فواید آموزش غیرهمزمان به عنوان بهترین روش آموزش زبان فارسی

Collaborative flipped learning through CALL to account for social presence in online English classes

دنیای دیجیتال و ارتباطات اینترنتی درهای تازه ای را در آموزش زبان به روی زبان آموزان سر تا سر دنیا باز کرده است. روش آموزش آنلاین غیرهمزمان به عنوان بهترین روش آموزشی در هر زبانی بسیار موثر واقع شده است. سایت آموزشی LELB Society، اولین سایت آموزش آنلاین فارسی و انگلیسی است که توسط متخصص آموزش غیرهمزمان، دکتر محمد حسین حریری اصل، برای آموزش آنلاین زبان فارسی و انگلیسی با منابع آموزشی اورجینال و غیر کتابی بنا نهاده شده است.

تجربه به ما نشان داده است که روش آموزش غیرهمزمان به ویژه در آموزش آنلاین زبان فارسی برای بزرگسالان، بهترین روش آموزش فارسی می باشد. نکته مهم این است که بزرگسالان به دلیل مشغله کاری و زندگی فرصت کمتری برای زبان آموزی دارند. از سوی دیگر، یادگیری بهتر و سریع تر زبان نیاز به ارتباط گفتاری و شنیداری با آن دارد. در حالیکه، زبان آموزان غیر فارسی زبان در محیط فارسی زبان زندگی نکرده و نمی توانند یادگرفته های خود را در ارتباط با دیگران به کار گیرند. بنابراین، آموزش آنلاین زبان فارسی با روش غیرهمزمان به دلیل دسترسی از طریق اینترنت به منابع چندرسانه ای آموزشی می تواند همه نیازهای فارسی آموزان را برآورده نماید.

 زبان آموزی به روش آموزش غیرهمزمان بسیار مفید، کاربردی، ماندگار و سریع است. آموزش غیرهمزمان به دلیل زبان آموز-محور بودن نیاز به انجام فعالیت و تمرین های ویژه ای توسط زبان آموزان دارد. در روش غیرهمزمان در مدرسه آنلاین دوزبانه LELB Society، یادگیری اصلی از طریق منابع چندرسانه ای مثل ویدیو، پادکست، کامنت صوتی و نوشتاری توسط خود فارسی آموز در ساعت های آزادش و بدون کلاس انجام می گیرد. در نتیجه، فارسی آموز در یادگیری زبان فارسی متکی به توانایی ها و تلاش های خود می باشد.

آموزش زبان فارسی به بزرگسالان از مقدماتی تا پیشرفته

آموزش فارسی به بزرگسالان در سطح مقدماتی از آموزش الفبای فارسی و مفاهیم پایه ای زبان فارسی نظیر سلام و احوالپرسی، معرفی خود و دیگران، اعضای خانواده، روزهای هفته و فصل های سال، اعداد و شمارش فارسی و … استفاده می شود. آموزش کلمات ساده فارسی با تصویر و جمله سازی در سطح مقدماتی انجام می گیرد.

آموزش زبان فارسی به بزرگسالان در سطح متوسط یک گام جلوتر می رود چون فارسی آموزان در این سطح، نوشتن و خواندن زبان فارسی را به طور کامل یاد گرفته اند. بنابراین، در سطح متوسط از آموزش فارسی کاربردی و ارتباطی با موضوع های اساسی از جمله شغل، کارهای روزانه، رزرو هتل، مهمانی، مراجعه به پزشک، سفر و … استفاده می شود. روخوانی داستان های ساده و خلاصه نویسی داستان، املای فارسی، انشای فارسی و … نیز برای تمرین خواندن و نوشتن فارسی در سطح متوسط انجام می گیرند.

آموزش زبان فارسی در سطح پیشرفته شامل خواندن متن های سخت فارسی، آموزش کامل دستور زبان فارسی، تسلط کامل به فارسی صحبت کردن با ارائه سخنرانی و پژوهش به فارسی، بیان علایق و فعالیت های آموزشی دیگر می باشد.

Chat