Log in

مدرسه دوزبانه آنلاین فارسی و انگلیسی برای کودکان و نوجوانان

Last updated on February 18, 2023 by with 45 Views and Reading Time: 9 minutes

مدرسه دوزبانه آنلاین فارسی و انگلیسی با آموزش مکالمه، خواندن و نوشتن فارسی و انگلیسی به کودکان و نوجوانان برای پرورش کودک دوزبانه با منابع آموزشی متنوع، جذاب و اورجینال می باشد.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی و فارسی به کودکان ایرانی داخل و خارج از کشور و غیر فارسی زبانان در آکادمی LELB Society، با روشهای نوین آموزشی برای تقویت هوش و خلاقیت همراه با بکارگیری حواس پنجگانه و افزایش ارتباطات کودکان ارائه می شود.

مدرسه دوزبانه آنلاین فارسی و انگلیسی

Learn Persian online for kids with videos for non-Persian speakers

یکی از مزیت های پیشرفت تکنولوژی، امکان دسترسی به آموزش آنلاین از طریق سایت های آموزشی است. کودکان ما در دنیای متغیر امروزی، نیاز ویژه به آشنایی کامل به زبان مادری و سایر زبان های زنده دنیا دارند. آکادمی دوزبانه LELB Society، در آموزش آنلاین زبان فارسی و انگلیسی به کودکان و نوجوانان از روش های نوین آموزشی با محتوای آموزشی غیر کتابی و اورجینال استفاده می نماید.

ویدیوی این مقاله را ببینید

express interests in Persian to practice speaking for non-Persian speakers with videos at LELB Society

در کلاس آنلاین فارسی و انگلیسی با انجام فعالیت های مختلف آموزشی، همه مهارت های زبانی (خواندن، نوشتن، شنیدن، مکالمه و صحبت کردن) به طور همزمان و موازی با هم و به شکل طبیعی تقویت می شوند. زبان آموزان با ثبت نام در این مدرسه دوزبانه آنلاین به آموزش آنلاین با کیفیت و بیش از 300 درس فارسی و انگلیسی اورجینال و غیر کتابی از مقدماتی تا پیشرفته دسترسی دارند.

English Lessons with Podcasts and Flashcards in categories

همه درس های فارسی و انگلیسی به صورت طبقه بندی شده در بسته های آموزشی در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد. در مدرسه دوزبانه آنلاین LELB Society، علاوه بر کلاس آنلاین زبان فارسی و انگلیسی، زبان آموزان بدون محدودیت زمانی از پشتیبانی تیم آموزشی و مدرسین مجرب مسلط به زبان فارسی و انگلیسی برخودار هستند. همه درس های فارسی و انگلیسی دارای ویدیوی آموزشی می باشد.

مدرسه دوزبانه آنلاین LELB Society در عرصه آموزش آنلاین

LELB Society Persian rank in Google and other search engines like Bing and Yahoo

مزیت های آموزش آنلاین نظیر صرفه جویی در زمان، یادگیری بهتر با تمرکز و امکان تمرین بیشتر، انعطاف پذیری و نبودن محدودیت زمانی و مکانی نسبت به آموزش سنتی و کلاسی به ویژه در زبان آموزی بسیار مهم هستند. اما در این میان، دست یافتن به آموزش آنلاین با کیفیت و انتخاب جای مناسب از بین سایت های آموزش آنلاین نیاز به آشنایی کامل دارد. البته این مشکل توسط جستجوگرهای اینترنتی مثل Google, Bing, Yahoo حل شدنی است. برای نمونه می توانید «آموزش آنلاین زبان فارسی» را در گوگل یا یاهو جستجو نموده و خود شاهد برتری سایت LELB Society، در ردیف و صفحه اول باشید که در تصویر فوق نیز نشان داده شده است.

شناخته شدن یک سایت آموزشی نظیر آکادمی دوزبانه LELB Society، در جستجوگرهای اینترنتی بدون استفاده از تبلیغات فقط به معنی تولید محتوای عالی و با کیفیت، به روز رسانی و سرعت بالای سایت، رضایت کاربران سایت و  استفاده از سیستم آموزش آنلاین مناسب می باشد که برتری این سایت آموزشی (LELB Society) را در دنیای بیکران اینترنت نشان می دهد. این برتری از رضایت زبان آموزان در استفاده از منابع آموزشی غنی و یادگیری کاربردی و عملی زبان انگلیسی و فارسی در سایت آموزشی LELB Society، نشات گرفته است.

بکارگیری بهترین روش آموزش زبان در مدرسه دوزبانه آنلاین LELB Society

Collaborative flipped learning through CALL to account for social presence in online English classes

آکادمی دوزبانه LELB Society، بر اساس پیشرفته ترین و کاربردی ترین روش آموزش زبان در دنیا یعنی Collaborative Flipped Learning (آموزش معکوس مشارکتی)، توسط دکتر محمد حسین حریری اصل بنا نهاده شده است. بر اساس تحقیقات، آموزش زبان از طریق بکارگیری روش آموزش معکوس مشارکتی به دلیل یادگیرنده-محور بودن بسیار موثر و کاربردی می باشد. در این روش که در مدرسه دوزبانه آنلاین فارسی و انگلیسی LELB Society، به کار گرفته شده است، زبان آموزان از توانایی های ذهنی و ارتباطی خود در یادگیری فعال و اکتیو زبان استفاده می نمایند. درنتیجه، یادگیری زبان دوم به شکل طبیعی و مانند زبان مادری میسر می شود.

مزیت های کودک دوزبانه و تاثیر یادگیری زبان دوم

Child psychology in education

در دنیای ارتباطات امروزی، افزایش توانایی های ذهنی و زبانی اهمیت بسیاری در رشد و تکامل کودک دارد. با توجه به تحقیقات آنجام شده، پرورش کودک دوزبانه و حتی چند زبانه تاثیر بسیاری در افزایش توانایی های ذهنی و احساسی کودکان دارد. از جمله، Rismareni Pransiska در تحقیقات خود درباره فواید دوزبانه بودن در دوران اولیه کودکی به رشد حس اجتماعی، رشد عاطفی و رشد شناختی کودکان اشاره نموده است.

کودکان دوزبانه اعتماد به نفس بیشتر داشته از نظر اجتماعی خیلی بهتر و راحت تر با دیگران ارتباط برقرار می کنند. کودک دوزبانه نسبت به سایرین دارای ضریب هوش بالاتری بوده و از نظر شناختی و تحلیلی رشد ویژه ای دارند. به علاوه، قدرت تمرکز و خلاقیت نیز در این کودکان نسبت به سایرین افزایش می یابد. بر اساس تحقیقات، سن 2 تا 5 سال، بهترین سن برای یادگیری زبان دوم در کودکان می باشد. کودکانی که قبل از پنج سالگی، زبان دیگری را یاد می گیرند توانایی های بیشتری دارند.

بهترین روش آموزش آنلاین زبان به کودکان و نوجوانان

online Persian class -children

آموزش آنلاین زبان به کودکان و نوجوانان از حساسیت ویژه ای برخوردار است. کودکان در یادگیری زبان به تکرار بیشتر نیاز دارند. در آموزش زبان دوم به کودکان و نوجوانان باید حواس پنجگانه، فکر و اندیشه، هیجان و شادی، استدلال و خلاقیت درگیر یادگیری زبان شود. بنابراین، آموزش زبان دوم همانند زبان مادری و بطور طبیعی بسیار آسان و جذاب خواهد بود.

پرورش کودک چند زبانه با استفاده از آموزش آنلاین زبان مناسب می تواند به راحتی انجام بگیرد. کودکان در یادگیری زبان دوم نیاز به درک مفاهیم و برقراری ارتباط با زبان دوم دارند. بنابراین، مدرسه دوزبانه آنلاین LELB Society، با تیم آموزشی مجرب در این زمینه از طریق فعالیت های آموزشی متنوع و درس های اورجینال توانسته این امکان را به راحتی برای کودکان ایرانی و غیر فارسی زبان فراهم نماید.

اهمیت تحصیل و زبان آموزی کودکان در مدرسه دوزبانه آنلاین 

در دهکده جهانی امروز، یادگیری زبان دوم برای همه افراد نیاز مهم و ضروری می باشد. کودکان امروز برای داشتن آینده ای بهتر از نظر پیشرفت تحصیلی و شغلی نیاز به یادگیری زبان های دیگر علاوه بر زبان مادری دارند. به علاوه، سنین 3 تا 10 سالگی بهترین زمان برای آموزش زبان دوم به کودکان می باشد. تحصیل و زبان آموزی در مدرسه دوزبانه آنلاین LELB Society، امکان آموزش آنلاین زبان فارسی و انگلیسی را به طور همزمان برای زبان آموزان فراهم می کند. 

 از سوی دیگر، با توجه به پیشرفت تکنولوژی، کلاس های سنتی نمی تواند نیازهای زبان آموزی کودکان را برآورده نماید. کودکان از نظر شنیداری و گفتاری نیاز به ارتباط برقرار کردن با زبان دوم داشته و با به کار گرفتن حواس پنجگانه خود، زبان را بهتر و سریعتر یاد می گیرند. بنابراین، برای آموزش به کودکان باید از محتوای آموزشی مناسبی استفاده نمود که به طور همزمان توانایی ها و مهارت های زبانی یعنی شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن کودکان تقویت شود.

کودکان، نیاز به انجام فعالیت های مختلف و متنوع آموزشی برای یادگیری زبان دوم دارند. ارتباط با هر دو زبان فارسی و انگلیسی به طور همزمان از طریق محتوای آموزشی جذاب و غیر کتابی می تواند همه نیازهای زبان آموزی کودکان را به شکل طبیعی و فعال پوشش دهد. با توجه به موارد فوق، تحصیل در مدرسه دوزبانه آنلاین LELB Society، بسیار می تواند آموزش زبان فارسی و انگلیسی را کودکان آسان و جذاب نماید.

روش های مورد استفاده در مدرسه آنلاین LELB Society

در مدرسه آنلاین ما، از روش های متنوع برای آموزش آنلاین فارسی و انگلیسی استفاده می شود که به نمونه هایی از آن ها در زیر اشاره می شود. دوزبانه بودن سایت آموزشی LELB Society، و همچنین منابع غنی و اورجینال آموزش زبان فارسی و انگلیسی همراه با ویدیوهای آموزشی توانسته همه نیازهای زبان آموزان را پوشش دهد.

آموزش آنلاین حروف الفبای فارسی و انگلیسی به کودکان با شعر 

Learn Persian alphabet and letters with videos for non-Persian speakers

آموزش الفبای فارسی و انگلیسی اولین قدم در آموزش زبان می باشد. برای آموزش الفبا به کودکان از روش های مستقیم و غیر مستقیم مختلف استفاده می شود. درس های آموزش الفبای فارسی به کودکان انگلیسی زبان و همینطور آموزش الفبای انگلیسی به کودکان فارسی زبان با شعر و آهنگ های شاد کودکانه می باشد. بنابراین، کودکان با ذوق و اشتیاق حروف الفبا را یادگرفته و با صداها، نوشتن و خواندن حروف الفبای فارسی و انگلیسی آشنا می شوند.

آموزش واژگان و اصطلاحات با تصویر

Learn Persian vocabulary and expressions for non-Persian speakers with videos

آموزش واژگان و اصطلاحات فارسی و انگلیسی با تصویر بهترین روش در به خاطر سپاری واژگان زبان می باشد. برقراری ارتباط چشمی و ذهنی از طریق تصویر یادگیری لغات زبان انگلیسی و فارسی را به راحتی ممکن می کند. سایت آموزشی LELB Society، در آموزش لغات انگلیسی با بیش از 2400 واژه انگلیسی، اولین و غنی ترین بسته لغات با تصویر و کلمات مترادف و متضاد و متن می باشد. در آموزش زبان فارسی به انگلیسی زبانان نیز، بزرگترین سایت منابع فارسی اورجینال و غیر کتابی با ویدیوی آموزشی می باشد.

آموزش زبان دوم به کودکان با داستان و شعر

learn persian with simplify stories for non-persian speakers with videos at LELB Society

آموزش کلمات ساده فارسی و انگلیسی در متن داستان و شعر از جمله روش های کاربردی آموزش فارسی و انگلیسی به کودکان می باشد. یکی از منابع اورجینال در مدرسه فارسی آنلاین LELB Society، داستان های فارسی ترجمه و ساده نویسی شده برای کودکان با ویدیوی آموزشی می باشد. داستان های آموزنده فارسی برای آموزش فارسی به کودکان ایرانی خارج از کشور و غیر فارسی زبانان بسیار مورد استقبال و علاقه زبان آموزان بوده است. داستان های انگلیسی نیز برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی به کودکان ایرانی و غیر ایرانی بسیار مفید و کاربردی بوده است.

آموزش مکالمه فارسی و انگلیسی با کارتون و انیمیشن

Persian lessons with animation and transcript for kids at LELB Society

آموزش مکالمه فارسی برای کودکان خارج از کشور و همچنین آموزش مکالمه انگلیسی به کودکان ایرانی با استفاده از کارتون و انیمیشن، یادگیری زبان دوم را برای آن ها لذت بخش می کند. کودکان به راحتی با شخصیت های کارتونی ارتباط برقرار می کنند. کارتون های مناسب دوزبانه می تواند تاثیر خوبی در یادگیری آن ها داشته باشد. آموزش و یادگیری مکالمه، خواندن و نوشتن فارسی و انگلیسی با کارتون به دلیل ارتباط ذهنی و حسی کودکان بسیار موثر می باشد. البته، انتخاب کارتون های آموزشی مناسب نیز اهمیت زیادی دارد.

آموزش زبان به کودکان با بازی های جذاب

Learn persian with poem for non-Persian kids

کودکان برای یادگیری بهتر و سریع تر نیاز به محیط شاد و پویا دارند. روش های سنتی و کتابی برای آموزش زبان به کودکان نمی تواند موثر باشد. مدرسین مجرب ما در کلاس ها آنلاین، بازی های مختلفی با کودکان انجام می دهند. درنتیجه، حواس پنجگانه، فکر، هیجان و شوق کودکان درگیر یادگیری زبان می شود و آن ها با اشتیاق در کلاس ها حاضر می شوند.

آموزش زبان دوم به کودکان با فعالیت های آموزشی متنوع

آموزش خواندن و نوشتن زبان فارسی به کودکان انگلیسی زبان و همچنین آموزش خواندن و نوشتن زبان انگلیسی به فارسی زبانان با روش های نوین و جذاب صورت می گیرد. با فعالیت های متنوع آموزشی مثل بازی با حروف و کلمه سازی، جمله سازی، روخوانی، بیان داستان، بازی نمایشی، خاطره گویی و …، در کلاس آنلاین و حضوری فارسی و انگلیسی کودکان مجذوب یادگیری زبان می شوند. همه مهارت های زبانی به طور همزمان در کلاس فارسی آنلاین برای غیر فارسی زبانان و کلاس انگلیسی آنلاین برای کودکان ایرانی تقویت می شوند.

مزیت های مدرسه آنلاین LELB Society، در آموزش آنلاین زبان

Polyglot GRE Vocabulary Flashcard at LELB Society

در مدرسه آنلاین LELB Society، چندین راهکار متفاوت در آموزش زبان فارسی و انگلیسی به کودکان و خردسالان بکار گرفته می شود. مزیت دوزبانه بودن این مدرسه با محتوای آموزشی ویدیویی به هر دو زبان فارسی و انگلیسی، یادگیری زبان دوم را برای زبان آموزان آسان نموده است. درس های فارسی و انگلیسی طوری تدوین شده که امکان آموزش خودآموز فارسی و انگلیسی را نیز برای زبان آموزان فراهم می کند.

New Lessons Every Day for the Members-min

در مدرسه آنلاین LELB Society، تدریس آنلاین فارسی و انگلیسی از طریق ویدیوهای آموزشی متنوع و درس های اورجینال طبقه بندی شده در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد. زبان آموزان قبل و بعد از کلاس می توانند بر اساس نیاز خود یک تا چند بار ویدیو را دیده و مطالب را یاد بگیرند. در کلاس آنلاین فارسی و انگلیسی از طریق تمرن های مختلف یادگیری زبان آموزان سنجیده می شود. در واقع، زبان آموزان در کلاس آنلاین و حضوری می توانند دانسته ها و آموخته های خود را به کار ببرند. مدرس با پرسش درباره جزئیات و تمرین های متنوع درباره موضوع، زبان آموزان در یادگیری همراهی می کند.

Leave voice and text comments at LELB Society to learn asynchronously

استفاده از سیستم کامنت گذاری صوتی و نوشتاری از مزیت های مهم سایت آموزشی LELB Society، برای زبان آموزی می باشد. برای این که، زبان آموزان به طور مستقیم با تیم آموزشی ما در ارتباط هستند. پشتیبانی 24 ساعته برای پاسخگویی به سوالات و راهنمایی زبان آموزان از طریق سایت انجام می گیرد. زبان آموزان از سر تا سر دنیا بدون محدودیت زمانی می توانند در مدرسه آنلاین LELB Society حاضر شوند. آموزش های مدرسه آنلاین محدود به کلاس آنلاین فارسی و انگلیسی نخواهد بود.

Archive of Lessons at LELB Society

استفاده از سیستم Tag امکان جستجوی موضوعی و کاربردی را برای زبان آموزان میسر نموده است. زبان آموزان می توانند کلمه مربوط به موضوع مورد نظر را در جعبه جستجو وارد نموده و همه درسهای مربوط به آن را ببینند. علاوه بر آن، زبان آموزان از طریق درس های مرتبط یا Related lessons در پایان هر درس می توانند درس های مشابه و مرتبط را نیز ببینند.

We respond to all comments immediately. View the 20 newest comments and new topics in forums, or create a new topic in forums.

Leave a Comment