Login for Free Services

به غیر فارسی زبانان

آموزش آنلاین زبان فارسی به غیر فارسی زبانان ویژه فرزندان ایرانیان مقیم خارج از کشور و یا افراد غیر فارسی زبان که قصد یادگیری زبان و ادبیات فارسی را دارند.

 از آنجائی که اغلب والدین محترم ساکن خارج از ایران، فرصت آموزش ادبیات و فرهنگ فارسی به فرزندان خود را نداشته و فرزندان در محیط غیرفارسی زبان رشد می کنند، ما می توانیم فرزندان آنها را در یادگیری زبان فارسی یاری دهیم. کلاس های آموزشی متناسب با سن و سطح زبان آموزان در چهار رده مقدماتی، ابتدایی، متوسط و پیشرفته طراحی شده است که توسط اساتید مجرب تدریس می شود.

کلاسهای آموزش آنلاین زبان فارسی ارائه شده در آکادمی آنلاین LELB Society بر روی نرم افزار دیسکورد برگزار می شوند. برای دانلود و نصب نرم افزار دیسکورد، اینجا را کلیک کنید. برای ملحق شدن به سرور تخصصی ما و ورود به محیط کلاسهای آنلاین ، اینجا را کلیک کنید

آموزش آنلاین زبان فارسی به فرزندان ایرانیان ساکن خارج از کشور و همچنین افراد غیر فارسی زبان، در آکادمی آنلاین LELB Society با رویکردی خلاق از طریق فعالیت­های ارتباطی و نیز استفاده از مطالب اصیل و آموزنده صورت می گیرد. برای مثال، در آموزش به کودکان در سطح مقدماتی و ابتدایی از فعالیت­های ارتباطی نظیر بازی، داستان و شعر برای آموزش استفاده می شود تا از طریق برقراری ارتباط با مفاهیم، زبان فارسی را یاد گرفته و علاوه بر آن به وسیله طراحی فعالیت هایی نظیر داستان گویی، آواز، تصویر سازی، اجرای نقش در بازی و غیره خلاقیت، رویکرد فکری و نیک اندیشیدن کودکان تقویت گردد.

Hajar Aziz Zanjani - LELB Societyمدرس متخصص بخش آموزش آنلاین زبان فارسی آکادمی LELB Society، سرکار خانم هاجر عزیز زنجانی می باشد. در صورت تمایل به همکاری با ما در زمینه تدریس آنلاین زبان فارسی و همچنین داشتن شایستگی لازم، با ما در تماس باشید.

 

روش های آموزشی مورد استفاده در آکادمی آنلاین LELB Society در آموزش زبان فارسی

برخلاف کلاس های آموزشی سنتی متکی بر کتاب، در آموزش های آنلاین امکان و فرصت استفاده از مواد آموزشی چند رسانه ای به صورت متن، فیلم، فایل صوتی و … برای آموزش فراهم می باشد. که زبان اموزان قبل از کلاس فرصت خواندن و شنیدن آنها را داشته در کلاس بر روی محتوای مربوط به آنها بحث و گفتگو می شود. به علاوه مدرس و زبان آموزان در بخش کامنت گذاری از طریق پرسش و پاسخ، تمرین نگارش و یادگیری دستور زبان در بکارگیری آنها در ساختار جملات باهم در تعامل می باشند.

آموزش زبان فارسي به غیر فارسی زبانان اغلب به كلاسهاي درسي در محیط هـاي غیر زبانی محدود می شود، بنابراین اغلب با تفاوتهای گفتاری یا زبان محاوره ای آشنایی ندارند. علاوه بر آن درکلاس های حضوری از مواد آموزشی شنیداری و دیداری به ندرت استفاده می شود. در کلاس های آنلاین آموزش زبان فارسی بدلیل تدریس توسط مدرسین فارسی زبان و نیتیو، و نیز استفاده ازمحتوای آموزشی  به صورت متن، فیلم، فایل صوتی و … قبل از کلاس زبان آموزان با هر دو شکل گفتاری و شنیداری زبان فارسی آشنا می شوند.

در کلاس های آموزش آنلاین زبان فارسی، مهارت های زبانی از جمله گوش دادن، گفتن، خواندن و نوشتن به صورت یکسان و موازی مورد توجه قرار گرفته و همه این مهارت‌ها به کمک تمرین‌های متعدد تقویت می‌شوند.

کلاسهای آنلاین آموزش زبان فارسی، به شکل خصوصی و گروهی و در زمان مناسب برای زبان آموزان فارسی از هر کجای دنیا برگزار می شود. قابل ذکر است که به منظور جلب اعتماد شما، جلسه اول به همراه تعیین سطح و مشاوره، به شکل کاملا رایگان برگزار می شود.

طبقه بندی گروه های آموزشی بر اساس سن و سطح یادگیری:

برای هر کدام از گروه های آموزشی طرح درس و محتوای آموزشی متفاوت کاربردی و پویا به کار گرفته می شود. گروه های آموزشی زیر برای آموزش آنلاین زبان غارسی در آکادمی LELB Society برای زبان آموزان با برنامه ریزی مشخص معرفی می گردد:

آموزش آنلاین زبان فارسی به کودکان

آموزش آنلاین زبان فارسی مقدماتی

آموزش آنلاین زبان فارسی سطح متوسط

آموزش آنلاین زبان فارسی سطح پیشرفته

No tags for this post.

Login and join this discussion.

This topic contains 1 reply, has 2 voices, and was last updated by  Sasan 2 days, 20 hours ago.

 • Author
  Posts
 • #40593

  Dr. Hariri
  Keymaster

  Would you rather be happy yet slow-witted and unimaginative, or unhappy yet bright and creative? For instance, would you rather live the life of a brilliant yet tortured artist, such as Vincent van Gogh, or that of a happy but carefree soul who is a bit simple-minded?

 • #40672

  Sasan
  Participant

  I prefer to challenge this question at first and bring up my viewpoint next.
  There are different successful people in the world who reached the apex through different procedures. Although some have faced torture to reach their goals, it does not mean we have to necessarily lose something in our life to climb the ladder of success. Anyway, I suppose the most enjoyable part of life is making progress and relying on your abilities to flourish and thrive. So, I personally go for intelligence and innovation rather than happiness along with naivety. Many people have lived an ordinary life so far and repeating this story can never excite me at all. We need to gain new adventurous experiences and foster our abilities so as to break out of comfort zone.

You must be logged in to reply to this topic.

Close Menu