Log in

آموزش انگلیسی بر روی دیسکورد برای آیلتس، تافل، مکالمه، و غیره

Last updated on March 21st, 2022 by | Category: LELB Society's Services | 158 Views | Reading Time: 3 minutes

آموزش انگلیسی بر روی دیسکورد راهی نوین و کارامد برای فراگیری زبان دوم می باشد. LELB Society یکی از آکادمی های آنلاین پیشرو است که از نرم افزار دیسکورد برای برگزاری کلاس های آنلاین انگلیسی و فارسی استفاده می کند.

نرم افزار دیسکورد چیست؟

نرم افزار دیسکورد یک برنامه رایگان و اختصاصی است که در ابتدا برای بازی های آنلاین طراحی شده بود. در سرورهای دیسکورد، کاربران می توانند به شکل متنی، صوتی و تصویری با یکدیگر در تماس باشند.

آموزش انگلیسی بر روی دیسکورد

نرم افزار دیسکورد بر روی ویندوز، Mac OS ، Android ، iOS ،Linux و در مرورگرهای وب که به اصطلاح به آن تحت وب می گویند، اجرا می شود. از ماه می 2018، تا کنون 130 میلیون کاربر منحصر به فرد از نرم افزار دیسکورد استفاده کرده اند.

سرور دیسکورد آکادمی دوزبانه LELB Society  این ویژگی خاص را دارد که با توجه به نیاز زبان آموزان به اتاق های گفتگو در هر کدام از زمینه های زبان آموزی نظیر اتاق گفتگو آیلتس، تافل، لغت، مکالمه، گرامر، تدریس زبان، پارتنر انگلیسی و یادگیری فارسی برای غیر فارسی زبانان تقسیم شده است.

زبان آموزان در هر کدام از زمینه ها که به آن نیاز داشته باشند می توانند در چت نوشتاری یا صوتی شرکت کنند. برای مثال اگر کسی در زمینه آزمون آیلتس، نمرات و چگونگی قبولی با نمره بالا، منابع آیلتس و یا هر سوال دیگری در مورد آن داشته باشد می تواند وارد اتاق گفتگو آیلتس شده مشکل خود را مطرح نموده و یا در آن جا با افراد دیگر در اتباط با آن موضوع چت نماید.

کلاس های انگلیسی و فارسی روی دیسکورد

چگونه می توانید به کلاس های آنلاین ما بر روی Discord بپیوندید؟

برای دانلود، نصب و بهینه سازی Discord برای کلاس های آنلاین ما به زبان انگلیسی و فارسی، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید.

نخست نرم افزار دیسکورد را از سایت رسمی دیسکورد، بر روی دستگاه مورد علاقه خود، دانلود و نصب کنید.

برای پیوستن به سرور LELB Society بر روی Discord اینجا را کلیک کنید.

با کلیک کردن بر روی این لینک، وارد حساب کاربری خود در دیسکورد شوید و چنانچه عضو نیستید، یک حساب کاربری ایجاد کنید.

برای کلاس های آنلاین زبان روی دیسکورد، به قسمت تنظیمات دیسکورد رفته و دوربین و میکروفن خود را تنظیم کنید.

وقتی صحبت نمی کنید، میکروفون خود روی دیسکورد را بی صدا یا Mute کنید.

لیست دوستان و همکلاسی های خود در دیسکورد را مشاهده کنید، یا آنها را به سرور ما دعوت کنید.

با همکلاسی های خود در کلاس گپ بزنید یا چت کنید.

اینجا را کلیک کنید تا به سرور ما در دیسکورد بپیوندید.

فعال سازی push-to-talk روی دیسکورد

چگونه گزینه Push-to-Talk در دیسکورد را فعال کنیم؟

گزینه پوش تو تاک یا push-to-talk به کاربر دیسکورد این امکان را می دهد تا با انتخاب و فشار دادن یک کلید بر روی صفحه کلید یا keyboard خود، میکروفن خود را فعال سازد و با رها کردن آن کلید، میکروفن غیر فعال شود.

مزیت اصلی گزینه پوش تو تاک دیسکورد در این است که در کلاس های گروهی انگلیسی و فارسی روی دیسکورد، از ادغام صداها جلوگیری می کند و باعث می شود کیفیت صدا در کلاس آنلاین زبان بالا برود. همچنین، پهنای باند کمتری از اینترنت شما مصرف می شود چرا که دیگری نیازی به دانلود و یا بارگذاری صداهای اضافی نیست.

برای فعال سازی گزینه push-to-talk، ابتدا وارد حساب کاربری دیسکورد خود شوید. سپس در برنامه Discord، روی نماد چرخ دنده شکل در گوشه سمت چپ صفحه نمایش خود کلیک کنید تا تنظیمات خود را شخصی سازی نمایید. پس از آن، تنظیمات Voice & Video را در سمت چپ انتخاب کنید.

سپس،در قسمت گزینه Input Mode، به جای به جای Voice Activity، گزینه Push-to-talk را انتخاب نمایید. سپس باید بر روی صفحه کلید یا keyboard خود، کلیدی را انتخاب کنید تا وقتی می خواهید صحبت کنید، آن کلید را فشار دهید. در آخر، تنظیمات را اعمال کرده و پنجره را ببندید.

به یاد داشته باشید که وقتی می خواهید صحبت کنید باید کلید انتخاب شده را فشار داده و وقتی صحبت تان تمام شد، کلید را رها کنید. لازم به ذکرست که همه زبان آموزان ما در کلاس های آنلاین روی دیسکورد باید از گزینه push-to-talk استفاده کنند تا با مشکل ادغام صدای زبان آموزان در کلاس های گروهی انگلیسی و فارسی مواجه نشویم.

شرکت در کلاس های آنلاین روی دیسکورد

کلاس های گروهی ما شامل کلاس آمادگی آیلتس برای تمرین چهار مهارت زبانی با تدریس دکتر محمد حسین حریری اصل و کلاس آنلاین زبان فارسی برای غیر فارسی زبانان بر روی سرور دیسکورد LELB Society برگزار می شوند. این کلاسها بر اساس روش نوین flipped learning or flipped classroom برگزار می شوند که به زبان آموز این امکان را می دهد تا قبل و بعد از زمان کلاس، ویدیوی مربوط به درس را هرچند بار که لازم باشد، ببیند و خود را برای کلاس بیشتر آماده کند.

در آکادمی دوزبانه LELB Society هزاران درس طبقه بندی شده انگلیسی و فارسی به همراه ویدیو و فرم کامنت گذاری وجود دارد تا زبان آموزان ما بتوانند بر اساس روش Asynchronous Learning یا یادگیری ناهمزمان در دو زبان انگلیسی و فارسی، بهترین تجربه آموزشی را بر اساس سیستم خودآموز کسب کنند.

برای شرکت در کلاس های آنلاین زبان بر روی دیسکورد با ما تماس بگیرید.

Chat