Log in

کاملترین منابع آزمون جی آر ای شامل 2600 واژه مصور در متن

Last updated on December 4th, 2022 by | Category: GRE Vocabulary Flashcards in Real Context | 64 Views | Reading Time: 9 minutes

منابع آزمون جی آر ای به همراه فلش کارت مصور و مثال ها و متون واقعی، کامل ترین منبع آزمون جی آر ای به حساب می آید. تمامی 500 واژه جی آر ای که در بسته آموزشی Kaplan GRE Vocabulary وجود دارد، در آکادمی ما موجود می باشد با این تفاوت که، شما می توانید این 500 واژه بسیار دشوار را، به همراه تصویر، معنی، مثال در متون واقعی، مترادف، متضاد و هم خانواده و به شکل صوتی یاد بگیرید. چیزی که در هیچ آموزشگاه یا مرکز آموزشی دیگری، نظیر آن یافت نمی شود.

آزمون جی آر ای چیست؟

واژه GRE مخفف Graduate Record Examination می باشد. آزمون جی آر ای، گام مهمی در فرآیند درخواست تحصیلات تکمیلی یا دانشکده بازرگانی است. آزمون جی آر ای یک آزمون چند گزینه ای مبتنی بر کامپیوتر و استاندارد است که اغلب برای پذیرش در برنامه های تحصیلات تکمیلی و برنامه های کسب و کار فارغ التحصیلان (MBA) در سطح جهانی مورد نیاز است.

ویدیوی این مقاله را ببینید

منابع آزمون جی آر ای با فلش کارت مصور

تمامی 500 واژه جی آر ای موجود در آکادمی LELB Society مصور هستند. یعنی شما می توانید این واژگان بسیار دشوار را با تصاویر بسیار گویا فرا بگیرید. بر اساس یافته های جدید عصب شناسی، آموزش واژگان با تصویر، ماندگاری و عمق یادگیری واژگان را بیشتر می کند، چرا که فلش کارت های مصور انگلیسی باعث فعال سازی نیمکره راست مغز شما می شود. از طرفی دیگر، منابع آزمون جی آر ای با تصویر سبب می شود در ذهن شما ارتباطات معنایی بین واژه و تصویر شکل بگیرید. این امر به خودی خود باعث می شود به یاد آوردن واژگان جی آر ای خیلی سریع و آسان انجام گیرد.

تصاویر گویا برای واژگان انتزاعی جی آر ای

همان طوری که حتما می دانید، بسیاری از واژگان جی آر ای، انتزاعی یا abstract هستند. یعنی برخلاف واژگان ملموس یا concrete، قابل لمس نیستند. به یاد سپردن واژگان انتزاعی جی آر ای، نسبت به واژگان ملموس، دشوارتر می باشد زیرا ذهن و حافظه شما ترجیح می دهد مفاهیم را به شکل ملموس و گویا ذخیره کند. در نتیجه، وقتی واژگان انتزاعی جی آر ای را بدون تصویر در ذهن ثبت کنید، به احتمال زیاد، پس از مدت کوتاهی، این مفاهیم انتزاعی در ذهن شما تثبیت نشده و به فراموشی سپرده می شوند.

اهمیت این موضوع وقتی بیشتر می شود که شما باید صدها و یا هزاران واژه انتزاعی جی آر ای را فرا بگیرید. به راحتی می توان حدس زد که تعداد زیادی از این واژگان انتزاعی در ذهن شما با هم درآمیخته شده و فراموش می شوند چون برای مغز شما ملموس نشده اند. دقت داشته باشید که استفاده از ترجمه فارسی واژگان جی آر ای نیز، از نظر علمی، پیشنهاد نمی شود زیرا آزمون جی آر ای، آزمون مترجمی نمی باشد.

در آکادمی دوزبانه LELB Society، به جز 500 واژه جی آر ای Kaplan، تمامی واژگان کتاب 1100 واژه ضروری، 504 واژه ضروری، و 601 واژه ضروری نیز به تصویر کشیده شده اند که در زیر می بینید. در کل، در حال حاضر، بیش از 2600 واژه آکادمیک در سطح پیشرفته انگلیسی در وب سایت ما وجود دارد که این تعداد، هر روز افزایش می یابد.

1100 فلش کارت برای 1100 واژه
پادکست آموزشی 504 واژه
601 Words You Need to Know to Pass Your Exam with illustrated flashcards and synonyms in real context

واژگان جی آر ای در متون واقعی

تمامی 2500 واژه آکادمیک و مصور در LELB Society در متون واقعی یا real context استفاده شده اند. متونی مانند کتاب، متن فیلم یا نمایشنامه، مقالات علمی، مستندهای انگلیسی، وب سایت و غیره. یادگیری واژگان جی آر ای در متون واقعی، به مراتب، خیلی موثرتر از یادگیری این واژگان در خارج از متن می باشد. از این نقطه نظر خاص، منابع آزمون جی آر ای در LELB Society، تقریبا بی نظیر می باشد.

Authentic Materials LELB Society

منابع آزمون جی آر ای با واژگان مترادف و متضاد

زبان آموزان ما می توانند تمامی 2500 واژه آکادمیک موجود در سایت را به همراه واژگان مترادف و متضاد آنها بیاموزند و با این کار، دایره واژگان خود را افزایش دهند. تجربه بیش از یک دهه کار بر روی تولید محتوای دیجیتالی به ما نشان داده است که چنانچه زبان آموزان به جای ترجمه واژگان جی آر ای، این واژگان را همراه با مترادف، متضاد و معانی انگلیسی آنها بیاموزند، پیشرفت و موفقیت چشمگیری خواهند داشت.

چهار نمونه از 500 واژه جی آر ای

 • Inquest GRE Vocabulary Flashcard
  Inquest GRE Vocabulary Flashcard /ˈɪŋ.kwest/ (noun) Definition a formal and official investigation or inquiry into the causes of someone’s death or a failure or defect…
 • Dilate GRE Vocabulary Flashcard
  Dilate GRE Vocabulary Flashcard /daɪˈleɪt/ (verb) Definition to expand and grow wider or larger, enlarge, widen, expatiate, amplify, distend, expound, elaborate Example Sometimes your pupils…
 • Molt GRE Vocabulary Flashcard
  Molt GRE Vocabulary Flashcard /məʊlt/ (noun & verb) Definition (of birds and some animals especially reptiles) to lose or shed hair, skin or feathers periodically…
 • Rococo GRE Vocabulary Flashcard
  Rococo GRE Vocabulary Flashcard /rəʊˈkəʊ.kəʊ/ (adj & noun) Definition florid, intricate, greatly ornamented, highly decorated, showy, extravagant, decorative, baroque, fancy, elaborate, flamboyant, exaggerated, ostentatious, ornamental…

گوش دادن به منابع آزمون جی آر ای

اعضای محترم سایت ما می توانند با انتخاب هر واژه یا عبارتی در سایت، به آن متن انتخاب شده گوش دهند. این کار باعث می شود که شما بتوانید علاوه بر یادگیری عمیق واژگان، با تلفظ صحیح واژگان نیز آشنا شوید و مهارت لیسنینگ خود را تقویت کنید. ما از برترین تکنولوژی روز دنیا برای این منظور استفاده کرده ایم. با استفاده از تکنولوژی متن به گفتار، در واقع، تمامی 3700 درس موجود در سایت، می تواند به شکل پادکست یا فایل صوتی در اختیار اعضای محترم سایت ما باشد.

Practice-listening-by-selecting-any-text-and-listening-to-it-at-LELB-Society

دسته بندی موضوعی واژگان جی آر ای

تمامی 2600 واژه GRE در آکادمی دوزبانه LELB Society بر اساس موضوع نیز طبقه بندی شده اند. ما از ویژگی خاص وردپرس WordPress به نام Tagging برای طبقه بندی درس های سایت استفاده کرده ایم. در پایین هر درس در وب سایت ما، شما می توانید کلیدواژه ها یا Tags را ببینید و با کلیک کردن بر روی هر کدام از آنها، با لیستی از درس های مشابه و مرتبط از نظر معنایی مواجه می شوید. با این کار، شما می توانید دایره واژگان خود را افزایش دهید، زیرا با واژگان مترادف، متضاد و مرتبط از نظر موضوعی یا Concept آشنا می شوید. 

Tags and Keywords at LELB Society

برای روشن شدن این موضوع، توجه شما را به چندین دسته از واژگان جی آر ای که به شکل معنایی یا مفهومی طبقه بندی شده اند، جلب می کنیم:

همچنین، شما می توانید از فرم جستجوی سایت که در منوی بالای سایت قرار دارد، برای یافتن واژه جی آر ای مورد نظر خود، استفاده کنید. شایان ذکر است که تمامی این 2500 واژه جی آر ای، همراه با معنی، مترادف، متضاد، هم خانواده، تصویر، مثال و متن واقعی و collocation هستند. همچنین، این واژگان گویا بوده و شما می توانید با انتخاب متن، به آنها گوش دهید. از سوی دیگر، همه این واژگان، از نظر مفهومی نیز طبقه بندی شده اند.