کلاس آمادگی آزمون EPT در آکادمی آنلاین LELB Society

آزمون EPT چیست؟

آزمون EPT مخفف English Proficiency Test می باشد که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود. دانشجویان دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی موظفند تا قبل از شرکت در آزمون جامع، نمره مورد قبول در آزمون EPT و یا دیگر آزمون ها را به دانشگاه آزاد اسلامی ارائه دهند.

آزمون EPT شامل 100 سوال چهارگزینه ای می باشد که برای پاسخ گویی به آنها، 140 دقیقه، وقت در نظر گرفته شده است. این 100 سوال، شامل 3 قسمت زیر می باشد:
بخش واژگان : 20 سوال که در آنها، شما باید واژگان و عبارات مترادف را بیابید.
بخش گرامر: 40 سوال چهارگزینه ای و تحلیل خط
بخش درک مطلب : 40 سوال که شامل 4 درک مطلب می باشد.
آزمون EPT نمره منفی ندارد و حد نصاب قبولی در آن نمره ۵۰ از 100 می باشد. برای دانشجویان رشته انگلیسی با گرایش آموزش یا مترجمی، حد نصاب قبولی، نمهره 90 از 100 می باشد.

مشخصات کلاس آمادگی آزمون EPT

زمان کلاس: شنبه و سه شنبه، بین ساعات 7:30 تا 9:00 شب، به وقت ایران

این کلاس به شکل آنلاین و بر روی برنامه دیسکورد (Discord) برگزار می شود. برای دانلود و نصب برنامه دیسکورد، اینجا را کلیک کنید. برای تنظیم برنامه دیسکورد، اینجا را کلیک کنید. برای ورود به کانال ما بر روی دیسکورد، اینجا را کلیک کنید.

مدرس کلاس آمادگی آزمون EPT: دکتر محمد حسین حریری اصل، دکترای آموزش زبان انگلیسی با گرایش و تخصص آموزش آنلاین انگلیسی و موسس آکادمی آنلاین LELB Society

به منظور جلب رضایت و اطمینان شما، جلسه اول به شکل رایگان می باشد. در صورتی که از کیفیت کلاس و نحوه تدریس رضایت داشتید، می توانید با پرداخت شهریه ماهانه، در کلاس آمادگی آزمون EPT رسما ثبت نام کنید.

برنامه درسی کلاس آمادگی آزمون EPT

کلاس آمادگی آزمون EPT منحصرا بر اساس نیازهای دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی برنامه ریزی شده است. در این کلاس، برخلاف سایر کلاس های ارائه شده توسط آکادمی آنلاین LELB Society، تدریس به زبان فارسی انجام می گیرد.

برای بخش واژگان انگلیسی، تمرکز ما بر روی کتاب درسی 504 واژه ضروری انگلیسی می باشد.

504 Absolutely Essential Words LELB Society

برای بخش گرامر انگلیسی، تمرکز ما بر روی کتاب درسی English Grammar in Use می باشد.

English Grammar LELB Society

برای بخش درک مطلب، تمرکز ما بر روی کتاب خواندن پیشرفته For and Against می باشد.

For and Against LELB Society

برای ثبت نام در کلاس آمادگی آزمون EPT، فرم زیر را تکمیل و ارسال فرمایید.

Share this:

Leave a Comment