Log in

کلاس آمادگی آیلتس برای هر 4 مهارت بر روی دیسکورد

Last updated on January 14th, 2023 by | Category: LELB Society's Services | 150 Views | Reading Time: 3 minutes

کلاس آمادگی آیلتس برای هر 4 مهارت زبانی رمز موفقیت شما در آزمون آیلتس می باشد. این کلاس گروهی و آنلاین که بر روی دیسکورد برگزار می شود به شما کمک می کند که چهار مهارت زبانی ویژه آمادگی آیلتس را با کیفیتی ممتاز تقویت کنید.

این مهارت ها عبارتند از: مقاله نویسی آیلتس، مصاحبه آیلتس، خواندن و درک مطلب و بخش شنیداری یا لیسنینگ.

مشخصات کلاس آمادگی آیلتس

سطح انگلیسی شما برای شرکت در کلاس آمادگی آیلتس باید حد اقل متوسط (Intermediate) باشد. چرا که این کلاس کاملا به زبان انگلیسی برگزار می شود.

مدرس این کلاس، دکتر محمد حسین حریری اصل، دکترای آموزش زبان انگلیسی با تخصص تدریس آنلاین انگلیسی می باشد. همچنین، آکادمی آنلاین LELB Society توسط ایشان طراحی و تاسیس شده است.

حد اکثر تعداد زبان آموزان در این کلاس، 10 نفر می باشد.

ویدیوی این مقاله را ببینید

کلاس آمادگی آیلتس بر روی برنامه دیسکورد (Discord) برگزار می شود. برای دانلود و نصب برنامه دیسکورد، اینجا را کلیک کنید. برای تنظیم برنامه دیسکورد، اینجا را کلیک کنید.

به منظور جلب اعتماد شما، جلسه اول این کلاس برای شما کاملا رایگان می باشد.

برنامه درسی کلاس آمادگی آیلتس

این کلاس آمادگی آیلتس به شما کمک می کند تا به بهترین شکل ممکن دامنه واژگان خود را افزایش دهید. با ثبت نام و شرکت در این کلاس آیلتس، شما به شکل رایگان عضو سایت ما می شوید و به بیش از 2600 واژه آکادمیک انگلیسی دسترسی پیدا می کنید.

بسته آموزشی واژگان انگلیسی، شامل تمامی واژگان موجود در کتاب های 504 واژه ضروری، 1100 واژه ضروری، 601 واژه ضروری و واژگان جی آر ای می باشد.

در هر جلسه، واژگان و اصطلاحات بسیاری از قبیل مترادفها، متضادها، اصطلاحات، مشتقات (Parts of Speech)، ضرب المثلها و غیره درباره موضوع مورد بحث تدریس و تمرین می شود. همچنین، زبان آموزان به نوبت، قسمتی از متن که پیش از کلاس انتخاب شده است را می خوانند و روی آن موضوع بحث می کنند. چنانچه در هنگام روخوانی متون، اشتباه تلفظی انجام شود، آن اشتباه برطرف می گردد.

تمرین مقاله نویسی آیلتس در کلاس آنلاین

پیش از برگزاری هر جلسه از کلاس آیلتس، برای تمرین مقاله نویسی، موضوعی انتخاب می شود و برای آن موضوع، پستی در سایت ایجاد می گردد. سپس لینک آن پست از طریق برنامه Discord به زبان آموزان داده می شود. در بالای این پست، موضوع یک مقاله آیلتس وجود دارد و در پایین آن، فرم کامنت گذاری دیده می شود.

داوطلبان شرکت در کلاس آیلتس می توانند به شکل ناهمزمان یا asynchronous learning از فرم کامنت گذاری استفاده کرده و مقاله ای را با فرمت آیلتس بنویسند و برای ما ارسال کنند. برای مطالعه بیش از 200 نمونه مقاله آیلتس به همراه ارزیابی دقیق، اینجا را کلیک کنید.

essay writing on fame with correction and flashcards for IELTS candidates

یک منبع بسیار مهم برای آزمون آیلتس، نمونه مقالات آیلتس موجود در سایت ما می باشد که توسط زبان آموزان مختلف نوشته و تصحیح شده است. ما در حال حاضر، بیش از 200 مقاله آیلتس را تصحیح و ارزیابی کرده ایم. همه زبان آموزان در هر سطحی می توانند نمونه رایتینگ های خود را برای تصحیح توسط افراد مجرب ارسال نمایند.

تمرین لیسنینگ و خواندن و درک مطلب

برای تمرین لیسنینگ آیلتس شما می توانید از طریق گوش دادن و دیدن صدها پادکست و ویدیوی آموزش زبان انگلیسی که در بیش از 3800 درس سایت گنجانده شده اند، مهارت شنیدن یا لیسنینگ خود را تقویت کنید.

به عنوان مثال، در بسته آموزشی مستندهای انگلیسی به همراه متن، متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس می توانند به صدها مستند برتر انگلیسی گوش دهند و ویدیوی آن را به همراه زیرنویس انگلیسی ببینند. همچنین متن یا transcript مستند در زیر ویدیوی آن وجود دارد که توسط تیم ما از صوت به متن تبدیل شده است. به این عمل  transcribe کردن می گویند.

این مستندها و هزاران درس دیگر در وب سایت ما همگی همراه با ویدیو و متن یا transcript هستند. در نتیجه، شما می توانید دو مهارت شنیدن و خواندن را همزمان با هم و به شکل طبیعی تقویت کنید.

از طرفی دیگر، در داخل متن درسها، بیش از 2600 واژه آکادمیک به شکل فلش کارت مصور وجود دارد. به وسیله این 2600 فلش کارت مصور، شما می توانید واژگان آکادمیک و دشوار انگلیسی را به کمک تصویر و در متون واقعی بیاموزید و با انتخاب آنها، تلفظ صحیح آنها را یاد بگیرید.

همچنین، متن این مستندها و کلیه متون موجود در سایت، گویا می باشد و اعضای سایت می توانند با انتخاب هر قسمت از متن، به آن قسمت گوش دهند و تلفظ و لیسنینگ خود را تقویت کنند. ما پیشنهاد می کنیم که زبان آموزان ما پیش از خواندن متن، حد اقل یک بار هر پاراگراف را انتخاب کنند و به آن گوش دهند. این کار باعث می شود که به مرور زمان، گوش شما به واژگان و عبارت های انگلیسی حتی در سطح پیشرفته عادت کند.

Practice-listening-by-selecting-any-text-and-listening-to-it-at-LELB-Society

تمرین مصاحبه آیلتس

اسپیکینگ یا مهارت صحبت کردن که در آزمون آیلتس در قالب مصاحبه آیلتس مطرح می شود، می تواند یکی از بخش های چالشی آزمون آیلتس به شمار بیاید. ما در LELB Society این فرصت را به شما می دهیم تا به شکل همزمان یا synchronous و در کلاس های زنده بر روی دیسکورد مهارت صحبت کردن را به اندازه کافی تمرین کنید.

برای رسیدن به این هدف، در هر جلسه، پیرامون موضوع از پیش تعیین شده، بحث آزاد یا Free Discussion خواهیم داشت. البته شما باید در ارتباط با موضوع صحبت کنید و محدودیت زمانی خواهید داشت تا شرایط آزمون آیلتس شبیه سازی شود. برای مشاهده لیستی از پرسش های چالشی که در جلسات بحث آزاد از آنها استفاده می کنیم، اینجا را کلیک کنید.

English Question about Gaining Fame for Discussion

همچنین، شرکت کنندگان در این کلاس آمادگی آیلتس، می توانند داوطلبانه، در ابتدای هر کلاس آیلتس، به مدت 5 دقیقه، سخنرانی انگلیسی ارائه دهند. بعد از سخنرانی، دیگر شرکت کنندگان و مدرس کلاس، با فرد سخنران، مصاحبه می کنند و اشتباهات تلفظی و گرامری او را مطرح می کنند.

برای مشاهده ده ها سخنرانی انگلیسی، اینجا را کلیک کنید.

English Presentation on Learning Styles - LELB Society

در هر کلاس آیتلس، از یکی از شرکت کنندگان، آزمون مصاحبه آیلتس گرفته می شود. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا شرایط و استانداردهای آزمون مصاحبه را دقیقا رعایت کنیم. در این مورد خاص، دیگر شرکت کنندگان تنها شنونده خواهند بود و باید سکوت را رعایت کنند. مصاحبه آیلتس، ریکورد و ارزیابی خواهد شد.

برای مشاهده ده ها جلسه مصاحبه آیلتس به همراه ارزیابی، اینجا را کلیک کنید.

IELTS Speaking Test on Reading Books - LELB Society

برای ثبت نام و تست رایگان کلاس آمادگی آیلتس، با ما تماس بگیرید.

Chat