Log in

کتاب 504 واژه ضروری انگلیسی با فلش کارت و پادکست

Last updated on November 28, 2022 by with 35 Views and Reading Time: 2 minutes

کتاب 504 واژه ضروری انگلیسی یکی از بهترین منابع آموزش زبان انگلیسی به ویژه برای فراگیری واژگان بسیار ضروری می باشد. این کتاب پرفروش واژگان که از محصولات انتشارات بارونز می باشد تا کنون چندین بار تجدید چاپ شده است. کتاب 504 واژه ضروری در بین زبان آموزان ایرانی نیز محبوبیت نسبتا خوبی دارد.

504 فلش کارت مصور برای 504 واژه ضروری

بسته کامل آموزشی کتاب 504 واژه ضروری انگلیسی شامل 504 فلش کارت مصور برای همه 504 واژه در این کتاب می باشد. بر اساس تحقیقات روان شناسی جدید، آموزش واژگان با تصویر به شما کمک می کند که یادگیری طولانی تر و عمیق تری از واژگان را به دست بیاورید و از تمام مغز خود، به ویژه نیمکره راست مغز، برای یادگیری واژگان استفاده کنید. برخلاف نیمکره چپ مغز، در نیمکره راست، پردازش تصاویر و به خاطر سپردن آنها از اهمیت بیشتری برخوردار است.

Learn vocabulary in context with illustrated flashcards at LELB Society

در این بسته آموزشی از کتاب 504 واژه ضروری، علاوه بر 504 تصویر گویا، برای هر واژه انگلیسی، تعریف، مترادف، متضاد، مثال و متن واقعی، هم خانواده، collocation و دروس مرتبط از نظر معنایی وجود دارد.

ویدیوی این مقاله را تماشا کنید

یعنی شما می توانید با فراگیری یک واژه، واژگان بسیار زیاد دیگری را نیز یاد بگیرید. از طرفی دیگر، تمامی 3700 درس در آکادمی LELB Society برای زبان آموزان ما گویا می باشند. یعنی اعضای محترم سایت می توانند با انتخاب هر متن، به شکل صوتی به متن انتخاب شده گوش دهند و مهارت لیسنینگ و تلفظ خود را به بهترین شکل ممکن بهبود بخشند.

Practice-listening-by-selecting-any-text-and-listening-to-it-at-LELB-Society

آموزش 504 واژه در متون واقعی

آکادمی دوزبانه LELB Society در زمینه آموزش واژگان در متون واقعی با تصویر در کل دنیا رتبه نخست را دارد. در سایت آموزش زبان ما، علاوه بر 504 واژه، بیش از 2600 واژه آکادمیک در متون واقعی و با تصویر آموزش داده شده است. این تعداد واژگان، به شکل روزانه افزایش می یابد و شما می توانید هر روز، حد اقل یک واژه جدید در متون واقعی و با تصویر را در صفحه آخرین درس های ما ببینید.

از آنجایی که سایت ما بین المللی می باشد و زبان آموزان ما تنها محدود به کشور ایران نیستند، ما البته با افتخار، قوانین مربوط به کپی رایت را رعایت می کنیم. در نتیجه، در بسته آموزشی کتاب 504 واژه ضروری، از عین متن این کتاب و یا ترجمه آن استفاده نشده است.

ما فقط 504 واژه اصلی را از این کتاب قرض گرفته ایم. سپس هر کدام از این واژگان را در متنی واقعی یا real or authentic context مانند کتاب، مجله، نمایش نامه، شعر، متن فیلم، وب سایت و غیره استفاده کرده ایم البته با ذکر منبع متن. در این صورت، شما در این بسته، حد اقل 504 متن واقعی را مطالعه می کنید که برای تقویت مهارت خواندن و درک مطلب شما بسیار ایده آل می باشد.

لازم به ذکرست که برخلاف اعتقاد رایج در مورد کتاب 504 واژه که غالبا گمراه کننده می باشد، حفظ کردن مثال ها و به ویژه ترجمه فارسی آنها، ارزش آموزشی چندانی ندارد، چرا که در آزمون های استاندارد انگلیسی مانند آیلتس و تافل، هرگز از مثال های موجود در این کتاب استفاده نمی شود چه برسد به ترجمه این مثال ها، و چیزی که بسیار اهمیت دارد این است که شما باید تمامی این 504 واژه در هر متنی که استفاده شده باشند را خوب بدانید و بتوانید از آنها استفاده کنید.

رفع اشکال از کتاب 504 واژه ضروری

این بسته آموزشی، کامل ترین و علمی ترین منبع آموزشی می باشد که تا کنون در مورد کتاب 504 واژه تهیه شده است. چرا که شما را کاملا از مدرس بی نیاز می سازد. در صورت داشتن هر گونه سوالی، شما می توانید از فرم کامنت گذاری که در پایین هر درس قرار دارد، برای مطرح کردن پرسش های خود استفاده کنید.

ما به همه پرسش های شما در اسرع وقت و با جزئیات پاسخ خواهیم داد. همچنین اگر سوالی خارج از کتاب 504 واژه ضروری دارید، می توانید پرسش خود را در انجمن انگلیسی ما مطرح کنید و پاسخ پرسش خود را دریافت نمایید.

در این صورت، بر اساس روش آموزش ناهمزمان asynchronous learning و خودآموز، به جای شرکت در کلاس های زنده و همزمان با محدودیت زمانی، مدرس زبان به شکل دایمی و 24 ساعته شما را پشتیبانی می کند و به تمامی پرسش های شما به شکل متنی و صوتی پاسخ می دهد.

برای درسترسی به بسته کامل و جامع آموزشی کتاب 504 واژه ضروری انگلیسی به همراه متن، فلش کارت و متن به گفتار یا text-to-speech، اینجا را کلیک نمایید. همچنین شما می توانید از بسته آموزشی کتاب 1100 واژه ضروری ما نیز که دارای همه امتیازهای بسته آموزشی کتاب 504 واژه می باشد، استفاده نمایید.

علاوه بر کتاب 504 واژه و 1100 واژه ضروری، در آکادمی LELB Society شما می توانید به بیش از 2600 واژه مصور در متون واقعی که شامل تمام واژگان کتاب 601 واژه ضروری و واژگان جی آر ای GRE می باشند نیز دسترسی داشته باشید.

کلاس 504 واژه انگلیسی روی دیسکورد

اعضای محترم آکادمی دوزبانه LELB Society می توانند در کلاس های آنلاین ما ویژه آموزش واژگان انگلیسی بر روی دیسکورد شرکت کنند. چنانچه قصد شرکت در آزمون های آیلتس تا تافل را دارید، کلاس گروهی آموزش 504 واژه ضروری برای شما پیش نیاز به حساب می آید.

این کلاس گروهی که بر اساس کلاس درس وارونه یا flipped learning می باشد، به شما کمک می کند تا منابع آموزشی را پیش از شرکت در کلاس، مطالعه کنید و با آمادگی بیشتری در کلاس حاضر شوید.

We respond to all comments immediately. View the 20 newest comments and new topics in forums, or create a new topic in forums.

Leave a Comment