Log in

کلاس آمادگی آزمون EPT مقطع دکترای دانشگاه آزاد اسلامی

Last updated on January 14, 2023 by with 30 Views and Reading Time: 4 minutes

کلاس آمادگی آزمون EPT برای مقطع دکترای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی به شما کمک می کند تا به شکل آنلاین و گروهی، برای این آزمون بسیار مهم آمادگی لازم را به دست آورید. آزمون EPT پیش از آزمون جامع دکترای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود و پیش نیاز آزمون جامع دکتری به حساب می آید.

آزمون EPT چیست؟

آزمون EPT مخفف English Proficiency Test می باشد که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود. دانشجویان دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی موظفند تا قبل از شرکت در آزمون جامع، نمره مورد قبول در آزمون EPT و یا دیگر آزمون ها مانند آزمون آیلتس یا تافل را به دانشگاه آزاد اسلامی ارائه دهند.

آزمون EPT شامل 100 سوال چهارگزینه ای می باشد که برای پاسخ گویی به آنها، 140 دقیقه، وقت در نظر گرفته شده است. این 100 سوال، شامل 3 قسمت زیر می باشد:

بخش واژگان: 20 سوال که در آنها، شما باید واژگان و عبارات مترادف را بیابید. مناسب ترین کتاب یا منبع آموزشی برای بخش واژگان آزمون EPT، کتاب 504 واژه ضروری می باشد. اگر کتاب 504 واژه ضروری را کاملا فرا گرفته اید، ما پیشنهاد می کنیم که کتاب 1100 واژه ضروری را مطالعه کنید.

ویدیوی این مقاله را ببینید

بخش گرامر: 40 سوال چهارگزینه ای و تحلیل خط برای ارزیابی دانش گرامری در زبان انگلیسی

بخش خواندن و درک مطلب: 40 سوال که شامل 4 درک مطلب می باشد.

آزمون EPT نمره منفی ندارد و حد نصاب قبولی در آن نمره ۵۰ از 100 می باشد. برای دانشجویان رشته انگلیسی با گرایش آموزش زبان انگلیسی یا مترجمی، حد نصاب قبولی، نمهره 90 از 100 می باشد.

مشخصات کلاس آمادگی آزمون EPT

این کلاس به شکل آنلاین و بر روی برنامه دیسکورد (Discord) برگزار می شود. برای دانلود و نصب برنامه دیسکورد، اینجا را کلیک کنید. برای تنظیم برنامه دیسکورد، اینجا را کلیک کنید. برای ورود به سرور ما بر روی دیسکورد، اینجا را کلیک کنید.

مدرس کلاس آمادگی آزمون EPT، دکتر محمد حسین حریری اصل، دکترای آموزش زبان انگلیسی با گرایش و تخصص آموزش آنلاین انگلیسی و موسس و طراح سایت آکادمی دوزبانه LELB Society می باشد.

به منظور جلب رضایت و اطمینان شما، جلسه اول به شکل رایگان می باشد. در صورتی که از کیفیت کلاس و نحوه تدریس رضایت داشتید، می توانید با پرداخت شهریه ماهانه، در کلاس آمادگی آزمون EPT رسما ثبت نام کنید.

برنامه درسی کلاس آمادگی آزمون EPT

کلاس آمادگی آزمون EPT منحصرا بر اساس نیازهای دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی برنامه ریزی شده است. در این کلاس، برخلاف سایر کلاس های ارائه شده توسط آکادمی آنلاین LELB Society، تدریس به زبان فارسی انجام می گیرد زیرا مهارت های لیسنینگ و اسپیکینگ در آزمون EPT ارزیابی نمی شود.

بخش واژگان آزمون EPT

برای بخش واژگان انگلیسی، تمرکز ما بر روی کتاب درسی 504 واژه ضروری انگلیسی می باشد. بسته آموزشی کتاب 504 واژه ضروری در آکادمی دوزبانه LELB Society به شما کمک می کند تا تمامی 504 واژه کاملا ضروری انگلیسی را در متون واقعی همراه با تصاویر گویا و به یادماندنی فرا بگیرید. شایان ذکر است که آکادمی دوزبانه LELB Society در سرتاسر دنیا در زمینه آموزش واژگان در متن با تصویر در رتبه نخست قرار دارد.

شما می توانید در وب سایت آموزش زبان ما، بیش از 2600 واژه آکادمیک برگرفته از کتاب 504 واژه ضروری، کتاب 1100 واژه ضروری، کتاب 601 واژه ضروری، کلیه واژگان جی آر ای GRE همراه با فلش کارت مصور و غیره را با بالاترین کیفیت مطالعه کنید. همه این 2400 واژه در 2600 متن واقعی و به شکل گویا و مصور در دسترس اعضای محترم سایت LELB Society می باشد. منظور از گویا بودن این دروس این است که اعضای سایت می توانند با انتخاب هر قسمت از متن، به آن قسمت انتخاب شده، به شکل صوتی گوش دهند و مهارت لیسنینگ خود را بهبود بخشند.

504 Absolutely Essential Words LELB Society

بخش گرامر آزمون EPT

برای بخش گرامر انگلیسی، تمرکز ما بر روی کتاب درسی English Grammar in Use می باشد. لازم به ذکرست که در آکادمی دوزبانه LELB Society، ما گزینه دانلود رایگان کتاب نداریم چون این کار را نامناسب و غیر اخلاقی می دانیم. برای تهیه این کتاب، به شکل شخصی اقدام نمایید، مثلا از سایت آمازون.

همچنین، متقاضیان شرکت در کلاس آمادگی آزمون EPT، می توانند به شکل رایگان، به بسته آموزشی دروس گرامر انگلیسی دسترسی داشته باشند. همچنین، شما می توانید در انجمن انگلیسی ما هر گونه پرسش انگلیسی را مطرح کنید و در اسرع وقت و با جزئیات کامل، پاسخ پرسش انگلیسی خود را دریافت نمایید.

English Grammar LELB Society

بخش خواندن و درک مطلب آزمون EPT

برای آمادگی در بخش خواندن و درک مطلب، در هر جلسه، بر اساس روش یادگیری معکوس یا وارونه flipped learning، از شما خواسته می شود که پیش از حضور در کلاس بعدی بر روی دیسکورد، متون انتخاب شده ای را از بسته جامع خواندن و درک مطلب، مطالعه کنید. با این کار، بر اساس سیستم آموزشی ناهمزمان یا Asynchronous Learning هیچ محدودیت زمانی برای کلاس وجود نخواهد داشت چرا که شما می توانید به شکل غیر همزمان نیز با مدرس کلاس آمادگی آزمون EPT در ارتباط باشید که از طریق فعالیت در فرم کامنت گذاری متنی و صوتی در پایین هر درس در سایت می باشد.

IELTS Reading on Creativity

برای ثبت نام در کلاس آمادگی آزمون EPT، با ما تماس بگیرید.

We respond to all comments immediately. View the 20 newest comments and new topics in forums, or create a new topic in forums.

Leave a Comment