Log in

تجربه من در کلاس آنلاین فارسی برای خواندن و نوشتن حروف

Last updated on June 4th, 2023 by | Category: | 140 Views | Reading Time: 7 minutes

LELB Society: A Bilingual Academy of English & Persian Forums Feedback Box for LELB Society’s Students تجربه من در کلاس آنلاین فارسی برای خواندن و نوشتن حروف

Viewing 1 reply thread
  • Author
      Bardia Teimouri
      Participant

در کلاس آنلاین فارسی برای خواندن و نوشتن، من در کل، خیلی راضی هستم از تدریس مدرس فارسی. من کودکی 9 ساله از ایتالیا هستم و به نظر من بهتر است که مدرس فارسی بیشتر به ما وقت بدهد و اجازه بدهد تا ما خودمان کلمه های سخت را بخوانیم. من فکر می کنم این طوری بهتر و زودتر یاد می گیریم. من با برادرم با هم در کلاس فارسی در مدرسه فارسی LELB Society داریم حروف الفبای فارسی را یاد می گیریم.

از اینکه نظر خیلی خوب و مفیدت را به ما گفتی، خیلی ممنون هستیم. بله، حتما از این به بعد، به شما بیشتر وقت می دهیم تا واژه ها و کلمه های سخت را خودتون بخوانید. شما به همراه برادر بزرگترتون، خیلی خوب و زود توانستید با حروف الفبای فارسی آشنا بشید. به شما تبریک می گم! روخوانی متون فارسی برای شما خیلی آسان و روان شده. دلیل آن هم این است که قبل و بعد از کلاس آنلاین فارسی، شما ویدیوهای داخل درسها در سایت ما را می بینید و با آمادگی بیشتر در کلاس فارسی حاضر می شوید.

Viewing 1 reply thread
  • You must be logged in to reply to this topic.