خدمات LELB Society شامل عضویت و کلاس آنلاین

Study at LELB Society to practice English for IELTS, TOEFL, GRE and Farsi

آشنایی با خدمات LELB Society شامل عضویت ماهانه و کلاس آنلاین برای اعضای سایت. برای آشنایی بیشتر با خدمات LELB Society به زبان انگلیسی، اینجا را کلیک کنید.

در صفحات روبرو می توانید با حریم شخصی و قوانین سایت به زبان انگلیسی آشنا شوید.

خدمات LELB Society

1. 👨‍🏫 برگزاری یک کلاس انگلیسی و یک کلاس فارسی به شکل گروهی همه روزه و رایگان برای اعضای آکادمی مستقیما در وب سایت ما و بدون نیاز به هیچ اپلیکیشنی

2. 📚 دسترسی رایگان به بیش از 3،700 درس طبقه بندی شده به همراه ویدیو و پادکست، فرم کامنت گذاری متنی و صوتی، و امکان گوش دادن به هر متنی با انتخاب آن متن

3. 📆 با پرداخت هزینه معادل یک کلاس خصوصی یک ساعته، به مدت یک ماه در آکادمی دوزبانه ما و با پشتیبانی 24 ساعته تحصیل کنید.

4. 🎓 ایده آل برای متقاضیان آزمون های آیلتس، تافل، جی آر ای، دانشجویان مقطع دکترا و فارسی آموزان

5. 🎧 امکان انتخاب هر متن و گوش دادن به متن انتخاب شده به شکل صوتی برای تقویت لیسنینگ (متن به گفتار یا text-to-speech)

6. 🔠 فراگیری عمیق و درازمدت بیش از 2،600 واژه آکادمیک به همراه تصویر، معنی، مترادف، متضاد، هم خانواده، collocations، و در بافت و مثال های واقعی (in real context) به شکل گویا و صوتی (text-to-speech technology) که بر اساس موضوع (topic) طبقه بندی شده اند. تصاویر واژگان آکادمیک تنها برای اعضای سایت، قابل دیدن می باشد. شما می توانید همه واژگان مصور را به شکل رایگان، پیش از ثبت نام، تست کنید.

7. ✍️ امکان ارسال نامحدود مقالات آیلتس، تافل و فارسی برای ارزیابی و نمرده دهی دقیق به شکل رایگان در طول عضویت ماهانه

8. 🗣️ امکان مکاتبه و مکالمه نامحدود زبان آموز با مدرس به شکل غیر همزمان با پشتیبانی 24 ساعته در طول عضویت ماهانه

9. 🆕 مطالعه حد اقل یک درس جدید انگلیسی و یک درس جدید فارسی به شکل روزانه

10. 🚀 تحصیل در وب سایتی با سرعت و تجربه کاربری (User Experience) 100% ایده آل با تکنولوژی به روز دنیا، عکس های کم حجم و بهینه سازی شده و بر بستر CDN که امکان دسترسی محتوای سایت را به شکل یکسان برای زبان آموزان ما از هر کجای دنیا و با حجمی بسیار کم (کمتر از 100 KiB برای هر صفحه) امکان پذیر می سازد. این یعنی، تنها حجم بسیار کمی از ترافیک اینترنت شما استفاده می شود. برای تست سرعت سایت از طریق سرویس PageSpeed Insights گوگل، اینجا را کلیک کنید.

11. 💬 دسترسی 24 ساعته به چت روم انگلیسی و چت روم فارسی برای تمرین همزمان این دو زبان

12. 👥 ایده آل برای زبان آموزان دوزبانه انگلیسی و فارسی، به ویژه کودکان و نوجوانان ایرانی مقیم خارج از کشور

13. 🆓 عضویت رایگان برای مدرسین، نویسندگان و بازاریابان ما • %50 تخفیف برای آموزشگاه ها، مدارس، کالج ها، دانشگاه ها، شرکت ها و غیره • گارانتی بازگشت هزینه عضویت ماهانه تا 24 ساعت بدون هیچ گونه سوالی • با دعوت هر دوست خود به عضویت در آکادمی ما، %50 هزینه عضویت آنها را از آن خود کنید + عضویت رایگان برای خود شما به عنوان بازاریاب


LELB Society نحوه عضویت در آکادمی

چنانچه زبان آموز جدید هستید، می توانید پیش از ثبت نام، کلیه خدمات LELB Society را به شکل رایگان و به مدت محدود تست کنید.

برای تست رایگان خدمات، نخست با حساب گوگل خود و تنها با یک کلیک، لاگین شوید. لطفا دقت کنید که شما در سایت ما نام کاربری و رمز عبور ندارید زیرا فقط با حساب گوگل خود لاگین می شوید.

زبان آموزان جدید، پس از لاگین کردن برای اولین بار، با یک خطا مواجه می شوند که در مورد فعال سازی حساب کاربری می باشد. برای فعال کردن حساب کاربری خود برای اولین بار و تست رایگان کلیه خدمات، از طریق یکی از روش های زیر با ما تماس بگیرید:

This page was published on Aug 22, 2021 by