Log in

خدمات LELB Society شامل عضویت و کلاس آنلاین

Last updated on January 14, 2023 by with 56 Views and Reading Time: 4 minutes

Study at LELB Society to practice English for IELTS, TOEFL, GRE and Farsi

آشنایی با خدمات LELB Society شامل عضویت ماهانه و کلاس آنلاین برای اعضای سایت. برای آشنایی بیشتر با خدمات LELB Society به زبان انگلیسی، اینجا را کلیک کنید.

در صفحات روبرو می توانید با حریم شخصی و قوانین سایت به زبان انگلیسی آشنا شوید.

ویدیوی این مقاله را ببینید

خدمات LELB Society

 1. آموزش خودآموز زبان انگلیسی و زبان فارسی با استفاده از هزاران درس فارسی و انگلیسی به شکل طبقه بندی شده و پشتیبانی 24 ساعته مدرسین سایت
 2. برای آشنایی بیشتر با خدمات گسترده آکادمی دوزبانه LELB Society به زبان انگلیسی، اینجا را کلیک کنید.
 3. دسترسی اعضای سایت به بیش از 4000 درس انگلیسی و فارسی به شکل طبقه بندی شده به همراه ویدیو، پادکست و فرم کامنت گذاری یا ارسال دیدگاه
 4. طبقه بندی هزاران درس انگلیسی و فارسی بر اساس مهارت های زبانی و محتوای درسی
 5. امکان گوش دادن به هر متن با انتخاب آن متن برای تمرین مهارت شنیدن که به آن متن به گفتار یا text-to-speech می گویند.
 6. آموزش غیر همزمان و یادگیری معکوس از طریق مکالمه و مکاتبه نامحدود با مدرسین انگلیسی و فارسی از راه فرم ارسال دیدگاه و انجمن های طبقه بندی شده انگلیسی و فارسی
 7. با پرداخت هزینه معادل یک کلاس خصوصی، به شکل نامحدود و به مدت یک ماه، از خدمات آموزشی و پشتیبانی 24 ساعته مدرسین دوزبانه ما برخوردار گردید.
 8. ایده آل برای متقاضیان آزمون های آیلتس، تافل، جی آر ای، دانشجویان مقطع دکترا و فارسی آموزان
 9. فراگیری عمیق و درازمدت بیش از 2،800 واژه آکادمیک به همراه تصویر، معنی، مترادف، متضاد، هم خانواده، collocations، و در بافت و مثال های واقعی (in real context) به شکل گویا و صوتی (text-to-speech technology) که بر اساس موضوع (topic) طبقه بندی شده اند. تصاویر واژگان آکادمیک تنها برای اعضای سایت، قابل دیدن می باشد. شما می توانید همه واژگان مصور را به شکل رایگان، پیش از ثبت نام، تست کنید.
 10. امکان ارسال نامحدود مقالات آیلتس، تافل و فارسی برای ارزیابی و نمرده دهی دقیق به شکل رایگان در طول عضویت ماهانه
 11. امکان مکاتبه و مکالمه نامحدود زبان آموز با مدرس به شکل غیر همزمان با پشتیبانی 24 ساعته در طول عضویت ماهانه
 12. مطالعه حد اقل یک درس جدید انگلیسی و یک درس جدید فارسی به شکل روزانه
 13. تحصیل در وب سایتی با سرعت و تجربه کاربری (User Experience) 100% ایده آل با تکنولوژی به روز دنیا، عکس های کم حجم و بهینه سازی شده و بر بستر CDN که امکان دسترسی محتوای سایت را به شکل یکسان برای زبان آموزان ما از هر کجای دنیا و با حجمی بسیار کم (کمتر از 100 KiB برای هر صفحه) امکان پذیر می سازد. این یعنی، تنها حجم بسیار کمی از ترافیک اینترنت شما استفاده می شود. برای تست سرعت سایت از طریق سرویس PageSpeed Insights گوگل، اینجا را کلیک کنید.
 14. ایده آل برای زبان آموزان دوزبانه انگلیسی و فارسی، به ویژه کودکان و نوجوانان ایرانی مقیم خارج از کشور
 15. عضویت رایگان برای مدرسین، نویسندگان و بازاریابان ما • %50 تخفیف برای آموزشگاه ها، مدارس، کالج ها، دانشگاه ها، شرکت ها و غیره • گارانتی بازگشت هزینه عضویت ماهانه تا 24 ساعت بدون هیچ گونه سوالی • با دعوت هر دوست خود به عضویت در آکادمی ما، %50 هزینه عضویت آنها را از آن خود کنید + عضویت رایگان برای خود شما به عنوان بازاریاب

LELB Society نحوه عضویت در آکادمی

چنانچه زبان آموز جدید هستید، می توانید پیش از ثبت نام، کلیه خدمات LELB Society را به شکل رایگان و به مدت محدود تست کنید.

برای تست رایگان خدمات، نخست با حساب گوگل خود و تنها با یک کلیک، لاگین شوید. لطفا دقت کنید که شما در سایت ما نام کاربری و رمز عبور ندارید زیرا فقط با حساب گوگل خود لاگین می شوید.

زبان آموزان جدید، پس از لاگین کردن برای اولین بار، با یک خطا مواجه می شوند که در مورد فعال سازی حساب کاربری می باشد. برای فعال کردن حساب کاربری خود برای اولین بار و تست رایگان کلیه خدمات، با ما تماس بگیرید.

We respond to all comments immediately. View the 20 newest comments and new topics in forums, or create a new topic in forums.

Leave a Comment