Log in

آموزش خودآموز زبان انگلیسی با هزاران درس و ویدیو برای کلیه سنین و سطوح زبانی

Last updated on January 14, 2023 by with 31 Views and Reading Time: 5 minutes

آموزش خودآموز زبان انگلیسی با استفاده از بیش از 3700 درس طبقه بندی شده به همراه ویدیو و فرم کامنت گذاری صوتی و متنی. سیستم خودآموز زبان انگلیسی در آکادمی دوزبانه LELB Society به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به پرداخت هزینه و وقت زیاد برای شرکت در کلاس های خصوصی و گروهی، به شکل مستقل و خودآموز، زبان انگلیسی را فرا بگیرید.

آموزش خودآموز زبان انگلیسی چیست؟

پرسش مهم در این زمینه، این است که چه سیستمی می تواند به شکل خودآموز و مستقل به شما کمک کند؟ در پاسخ باید گفت که آموزش خودآموز زبان در واقع ترکیبی از منابع جامع آموزش زبان انگلیسی و پشتیبانی اساتید مجرب زبان می باشد. این منابع جامع آموزشی در دنیای امروز حتما باید به شکل چندرسانه ای یا Multimedia باشد که شامل متن، ویدیو، فرم کامنت گذاری صوتی و متنی، پادکست و غیره است.

New Lessons Every Day for the Members-min

ویدیوی این مقاله را ببینید

موضوع چندرسانه ای بودن درس ها و منابع سیستم خودآموز زبان انگلیسی در LELB Society بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به گونه ای که تمامی 3600 درس موجود در سایت ما دارای فرم کامنت گذاری متنی و صوتی می باشند. تمامی این درس ها، بر اساس روش کلاس وارونه، از قبل تدریس شده اند و ویدیوی تدریس شده آنها در داخل دروس قرار دارد.

انعطاف پذیری در آموزش خودآموز زبان انگلیسی

اگر مشغله کاری زیادی دارید و نمی توانید در کلاس های حضوری و یا حتی آنلاین زبان انگلیسی شرکت کنید، سیستم خودآموز و ناهمزمان آموزش زبان انگلیسی برای شما مناسب می باشد. با این روش، شما می توانید در LELB Society به هزاران درس به همراه ویدیو و پادکست دسترسی داشته باشید.

Leave voice and text comments at LELB Society to learn asynchronously

درس ها را بخوانید و ویدیوها را هر چند بار که لازم باشد، ببینید. در این ویدیوها، مدرس، درس ها را از پیش تدریس کرده است. همچنین، اگر هم سوالی داشتید، می توانید هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی، بدون هیچ محدودیت زمانی و 24 ساعته، با استاد انگلیسی خود، مکالمه و مکاتبه کنید.

آموزش معکوس یا یادگیری وارونه در زبان انگلیسی

Collaborative flipped learning through CALL to account for social presence in online English classes

روش آموزش معکوس یا وارونه که در زبان انگلیسی به آن flipped learning یا flipped classroom می گویند، هنوز جای خود را به اندازه کافی باز نکرده است. هنوز بیشتر مردم بر این باورند که یادگیری زبان دوم منحصرا باید در کلاس و به شکل همزمان انجام شود. یعنی سیستم آموزشی ناهمزمان یا asynchronous learning از محبوبیت کافی برخوردار نیست. البته این تفکر اشتباه، ریشه در تفکر سنتی درباره آموزش زبان دوم دارد.

Asynchronous Conversation in English to Practice Speaking at LELB Society

اگر به این موضوع عمیق تر فکر کنید، متوجه می شوید که آموزش خودآموز زبان انگلیسی بر پایه یادگیری وارونه و معکوس، هم به شما استقلال آموزشی بیشتری می دهد که به آن learner autonomy می گویند، و هم سرعت آموزش را افزایش می دهد. زیرا درس ها از پیش تدریس شده اند و ارتباط شما با مدرس برای رفع اشکال و تمرین در مورد موضوعات سخت تر و پیچیده تر می باشد، و این به نفع شماست.

سیستم خودآموز یادگیری زبان مقرون به صرفه است

آموزش خودآموز انگلیسی در LELB Society از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد، زیرا شما در اصل در ازای پرداخت هزینه یک کلاس خصوصی یک ساعته که می تواند لزوما خیلی مفید هم نباشد، به مدت یک ماه و بدون محدودیت زمانی، و با پشتیبانی 24 ساعته اساتید ما، مهارت های خود در زبان انگلیسی را به شکل حرفه ای و جذاب بهبود می بخشید. همچنین، شما می توانید به شکل رایگان، سیستم خودآموز زبان انگلیسی را آزمایش کنید و در صورت جلب رضایت، به زبان آموزان ما بپیوندید.

تقویت مهارت لیسنینگ به شکل خودآموز

در LELB Society شما می توانید هزاران ویدیو و پادکست انگلیسی را ببینید و گوش دهید. همچنین، می توانید متن ویدیوها و پادکست ها را بخوانید. تیم تولیدکننده محتوای دیجیتالی ما، صدها مستند انگلیسی را به متن تبدیل کرده است که به آن transcribe می گویند. برای مطالعه مستندهای انگلیسی به همراه ویدیو، پادکست و متن واقعی به همراه واژگان مصور، اینجا را کلیک کنید.

English Documentary on Giraffes with Transcript & Flashcards at LELB Society

به جز هزاران ویدیو و پادکست که در درون درس ها قرار دارند، ما در LELB Society از برترین تکنولوژی متن به گفتار یا text-to-speech استفاده کرده ایم. با این روش، زبان آموزان ما می توانند هر واژه، جمله، پاراگراف و یا کل صفحه را انتخاب کنند و به متن انتخاب شده گوش دهند. با این روش، شما به راحتی می توانید با تلفظ درست واژگان، از همان ابتدا، آشنا شوید و نیازی به مراجعه مکرر به دیکشنری نیست.

Practice-listening-by-selecting-any-text-and-listening-to-it-at-LELB-Society

افزایش دایره واژگان انگلیسی به شکل خودآموز

بارزترین ویژگی LELB Society که در کل دنیا مطرح است، آموزش واژگان انگلیسی در متن با تصویر می باشد. زبان آموزان ما می توانند به بیش از 2600 واژه آکادمیک و دشوار انگلیسی دسترسی داشته باشند.

این واژگان، شامل کلیه واژگان کتاب های 504 واژه ضروری، 1100 واژه ضروری، 601 واژه ضروری، و تمامی واژگان آزمون جی آر ای می باشد. منابع آزمون جی آر ای در LELB Society برگرفته از کامل ترین منبع واژگان جی آر ای که Kaplan است، می باشد.

Learn vocabulary in context with illustrated flashcards at LELB Society

این 2400 واژه، به همراه معنی، متضاد، مترادف، هم خانواده و تصویر می باشند. همچنین، این واژگان در متون واقعی مانند مجله، کتاب، نمایش نامه، متن فیلم، وب سایت های معتبر، مقالات علمی و غیره استفاده شده اند.

آموزش واژگان در متون واقعی و با تصویر (بدون استفاده از ترجمه) به شما کمک می کند تا در کنار آموزش حرفه ای زبان انگلیسی و افزایش دایره واژگان، مطالب مفید و آموزنده ای را نیز به زبان انگلیسی فرا بگیرید و از این طریق انگیزه بیشتری برای فراگیری زبان به دست آورید. لازم به ذکرست که تعداد این واژگان هر روز افزایش می یابد و شما می توانید با کلیک کردن بر روی این لینک، تازه ترین واژگان انگلیسی در متن و با تصویر را ببینید.

Tags and Keywords at LELB Society

از طرفی دیگر، تمامی این واژگان، از نظر معنایی یا مفهومی، طبقه بندی شده اند. ما از سیستم Tagging در وردپرس WordPress برای طبقه بندی کردن همه واژگان استفاده کرده ایم. یعنی شما می توانید با کلیک کردن بر روی کلیدواژه ها یا Tags که در بالا و پایین هر واژه قرار دارد، با استفاده از واژگان هم معنی و مرتبط، بر دایره واژگان خود به بهترین شکل ممکن بیفزایید.

تمرین مهارت نوشتن و مقاله نویسی به شکل خودآموز

زبان آموزان LELB Society می توانند در طول عضویت ماهانه خود، به شکل نامحدود، مقالات و نوشته های خود در ارتباط با آزمون های آیلتس، تافل، زبان فارسی و غیره را از طریق سامانه ارزیابی مقالات، برای ما ارسال کنند. با افتخار اعلام می کنیم که ما تا کنون، بیش از 200 مقاله آیلتس که توسط زبان آموزان ما ارسال شده اند را ارزیابی و نمره دهی کرده ایم.

IELTS Essay Writing Correction Service for Band 9 LELB Society

همچنین، شما می توانید 24 ساعته، با اساتید ما مکاتبه کنید. در پایین هر درس، فرم کامنت گذاری متنی و صوتی وجود دارد. شما می توانید پس از مطالعه هر درس، پرسش خود را به شکل مکتوب بنویسید. بدیهیست چنانچه کامنت یا دیدگاه شما از نظر گرامری مشکل داشته باشد، اصلاح خواهد شد. پایگاه داده یا Database ما تا کنون بیش از 4300 کامنت یا دیدگاه دارد. این یعنی، زبان آموزان ما همیشه با اساتید ما مکاتبه می کنند.

تمرین مهارت صحبت کردن به شکل خودآموز

در سیستم آموزش خودآموز زبان انگلیسی در LELB Society، شما می توانید در طول عضویت ماهانه خود، 24 ساعته و بدون محدودیت زمانی و به شکل ناهمزمان، با اساتید ما صحبت کنید. این کار از طریق فرم کامنت گذاری صوتی که در پایین هر درس قرار دارد، انجام می گیرد. اساتید ما بلافاصله، به همه پیام ها و کامنت های صوتی شما پاسخ می دهند. این یعنی، با هزینه یک کلاس خصوصی یک ساعته، شما می توانید به شکل نامحدود در طول عضویت ماهانه خود، با اساتید ما به زبان انگلیسی صحبت کنید.

در سیستم آموزش خودآموز زبان انگلیسی ما همه پیام ها و کامنت های صوتی شما را با دقت تجزیه و تحلیل می کنیم تا شما بتوانید با اشتباهات تلفظی و گرامری خود آشنا شوید و آنها را برطرف کنید. این یک روش کاربردی بسیار موثر برای تقویت مهارت صحبت کردن می باشد. همچنین، تمرین مهارت صحبت کردن به شکل ناهمزمان و نامحدود، شما را برای آزمون مصاحبه آیلتس به بهترین شکل ممکن آماده می سازد.

تمرین مهارت خواندن به شکل خودآموز

مهارت خواندن و درک مطلب مهارتی است که غالبا به شکل انفرادی تقویت می شود. زبان آموزان LELB Society با خواندن صدها داستان کوتاه انگلیسی، مقالات علمی جالب و مفید و متن مستندهای انگلیسی جذاب، می توانند مهارت خواندن و درک مطلب خود را تقویت کنند. همان طوری که در بالا گفته شد، در تمامی منابع آموزشی ما برای مهارت خواندن، واژگان آکادمیک و دشوار، به شکل لینک های قابل کلیک یا hyperlink، وجود دارند، به طوری که شما نیاز به مراجعه به دیکشنری نخواهید داشت.

IELTS Reading on Creativity

همچنین، تمامی متون انگلیسی در سیستم آموزش خودآموز زبان انگلیسی LELB Society گویا هستند و شما با انتخاب هر متن می توانید به آن گوش دهید. در نتیجه، مهارت لیسنینگ و خواندن و درک مطلب، در کنار هم و به شکل طبیعی تقویت می شوند. همچنین، در صورت داشتن هر گونه سوالی در متون انگلیسی، شما می توانید با اساتید ما مکالمه یا مکاتبه کنید. یعنی با صحبت کردن و نوشتن با مدرسین خود، مهارت صحبت کردن و نوشتن را نیز در کلار مهارت خواندن تقویت کنید.

آموزش خودآموز زبان انگلیسی برای بزرگسالان

در پایان، باید اضافه کنیم که سیستم خودآموز زبان انگلیسی نمی تواند برای همه افراد مناسب باشد. به عنوان مثال، زبان آموزان کم سن و سال و همچنین زبان آموزان مبتدی جزء گروه هایی هستند که بهتر است به شکل همزمان و در کلاس های آنلاین انگلیسی، به فراگیری زبان انگلیسی بپردازند.

We respond to all comments immediately. View the 20 newest comments and new topics in forums, or create a new topic in forums.

Leave a Comment