Log in

طراحی سایت حرفه ای برای کسب و کار آنلاین با پشتیبانی همیشگی

Last updated on January 14, 2023 by | 98 Views | Reading Time: 4 minutes

طراحی سایت حرفه ای و با بالاترین سرعت برای کسب و کار موفق اینترنتی با پشتیبانی همیشگی و واقعی تیم ما به شما این ضمانت را می دهد که از نظر فنی و به روز نگه داشتن وب سایت خود، هیچ نگرانی نداشته باشید.

چرا کسب و کار اینترنتی مهم است؟

در هزاره سوم و قرن بیست و یکم و به ویژه پس از ظهور بیماری کرونا، نگرش تازه ای درباره کسب و کار موفق شکل گرفته است که با نگرش سنتی آن، به شکل فزاینده ای فاصله گرفته است و می گیرد. ایجاد بیزینس یا کسب و کار جهانی که محدود به اطراف خود به شکل محلی نیست، یکی از فاکتورهای مهم در تضمین موفقیت مالی شما به حساب می آید. در این میان، داشتن یک وب سایت یا اپلیکیشن اینترنتی با بستر و زیرساخت مناسب، برای موفقیت شما اجتناب ناپذیر است.

تفاوت بازاریابی درونگرا و برونگرا برای موفقیت در کسب و کار آنلاین
تفاوت روشهای سنتی بازاریابی برونگرا و روشهای نوین بازاریابی درونگرا

همه کسب و کارها برای موفقیت در دنیای امروزی نیاز به شناخته شدن در اینترنت دارند. اهمیت این موضوع برای کسب و کارهای کوچک، کارآفرینی و کسب و کارهای اینترنتی اهمیت بیشتری دارد. طراحی سایت مناسب بعنوان در ورودی مخاطبان و ارتباط  مستقیم مشتریان با خدمات شما می تواند در موفقیت کسب و کار شما تاثیر زیادی بگذارد. بکارگیری استراتژی های بازاریابی درونگرا و جذب مشتریان بیشتر نیاز به طراحی سایت حرفه ای و هدایت مشتریان به وب سایت دارد.

ویدیوی این مقاله را ببینید

خدمات دامنه سایت

انتخاب دامنه یا domain برای کسب و کار اینترنتی و برند کاری شما بسیار مهم می باشد چرا که دامنه شما به عنوان برچسب یا هویت کسب و کار شما به حساب می آید. از طرفی دیگر، بهتر است که دامنه وب سایت شما تغییر نکند. بنابراین، انتخاب مناسب دامنه که در آینده تغییر نکند، اولین و مهم ترین قدم در ایجاد کسب و کار اینترنتی شما می باشد.

ما در زمینه انتخاب مناسب دامنه وب سایت شما، با حساسیت و دقت بالا، به شما مشاوره رایگان می دهیم و پس از تصمیم نهایی از طرف خود شما، دامنه مورد انتخاب شما را از معتبرترین و مطمئن ترین مراکز خرید دامنه که برخی از آنها را در پایین می بینید، تهیه کرده و به شما تحویل می دهیم. خرید دامنه شما از وب سایت های زیر، با حساب ارزی ما انجام می گیرد.

خدمات میزبانی وب

همه وب سایت هایی که ما برای متقاضیان خود طراحی و پشتیبانی می کنیم بر روی سرور های اختصاصی VPS یا Dedicated بنا می شوند که از نظر سرعت و کارایی، هرگز قابل مقایسه با سرورهای مشترک shared hosting نمی باشند. استفاده از سرورهای اختصاصی به دانش فنی و برنامه نویسی بالایی نیاز دارد که ما با افتخار این کار را برای شما انجام می دهیم تا وب سایت شما با بالاترین کیفیت و سرعت، همیشه در جریان باشد.

برای میزبانی وب سایت شما، ما از معتبرترین و مدرن ترین سرورهای اختصاصی به روز دنیا که در پایین می بینید، استفاده می کنیم. لازم به ذکر است که مانند خرید دامنه، خرید میزبانی وب نیز با حساب ارزی ما انجام می گیرد.

  1. digitalocean.com
  2. vultr.com
  3. linode.com

تضمین امنیت وب سایت شما

همان طوری که کسب و کار اینترنتی امروزه بسیار بارز می باشد، به همان اندازه، نگهداری و تضمین امنیت وب سایت شما در بین میلیون ها وب سایت دیگر، اهمیت دارد. پس از معروف شدن وب سایت شما و افزایش ترافیک، خطر هک شدن و مورد استفاده نادرست قرار گرفتن از وب سایت شما بالا می رود. تیم ما، با تجربه بیش از 10 سال طراحی حرفه ای سال، %100 به شما این ضمانت را می دهد که امنیت security وب سایت شما در دنیای نا امن اینترنت امروز، کاملا حفظ شود.

13 تکنیک موفقیت کسب و کار در دنیای امروزی با تیم طراحی سایت LELB Society
موفقیت کسب و کار در دنیای امروزی با تیم طراحی سایت LELB Society

در این مورد، وب سایت ما LELB Society که یک آکادمی دوزبانه و بر اساس عضویت می باشد، بهترین مثال برای نشان دادن امنیت %100 به حساب می آید، چرا که با داشتن صدها زبان آموز از سرتاسر دنیا و بیش از 3,700 درس انگلیسی و فارسی، هیچ فرد دیگری به غیر از اعضای محترم سایت، نتوانسته است و نخواهد توانست آکادمی ما را مورد سوء قصد قرار دهد.

طراحی حرفه ای و زیبای سایت

طراحی سایت شما باید مناسب با نوع کسب و کار و برند کاری شما باشد. در آکادمی LELB Society که در دو موضوع آموزش واژگان انگلیسی در متن با تصویر و آموزش آنلاین زبان فارسی در کل دنیا پیشگام می باشد، فاکتور تجربه کاربری یا User Experience نسبت به فاکتور رابط کاربری یا User Interface از اهمیت بیشتری برخوردار است، ولی این موضوع لزوما نباید برای سایت شما صدق کند. به بیان دیگر، وب سایت طراحی شده برای شما توسط تیم ما می تواند به مراتب بسیار زیباتر و شکیل تر از LELB Society که با وردپرس نوشته شده است باشد.

کسب رتبه اول در آموزش آنلاین زبان فارسی برای مدرسه فارسی LELB Society
رتبه اول در جستجوی گوگل “آموزش آنلاین زبان فارسی” برای مدرسه فارسی LELB Society

طراحی سایت با زیرساخت شبکه تحویل محتوا(CDN)

با کسب اجازه از شما، ما سایت شما را (به شکل رایگان) با زیرساخت شبکه تحویل محتوا یا CDN که مخفف Content Delivery Network می باشد، برای شما بهینه سازی می کنیم. شبکه تحویل محتوا سه فایده بسیار مهم برای سایت شما دارد که عبارتند از:

  1. همه کاربرها از سرتاسر دنیا با سرعت بسیار بالا و به شکل یکسان به فایل ها و صفحات سایت شما دسترسی پیدا می کنند. در نتیجه، برند شما جهانی می شود و فقط محدود به منطقه خاصی نخواهد بود.
  2. فشار کمتری بر روی سرور شما ایجاد می شود و ترافیک کاذب که معمولا از طرف ربات های اینترنتی مزاحم هستند را مسدود می کند.
  3. امنیت بسیار بالایی به سایت شما می دهد چرا که با فیلتر کردن دامنه شما، از حملات DDoS یا Distributed Denial of Service جلوگیری می کند.

بهبود سئو (SEO) و بهینه سازی محتوای سایت

هر چقدر هم که محتوای سایت شما عالی باشد، برای شناساندن برند خود، باید با نکات طلایی سئو یا SEO که مخفف search engine optimization است، آشنا باشید و اصول سئو را به کار بگیرید. در غیر این صورت، وب سایت شما در بین میلیون ها رقیب و وب سایت مشابه، فرصت کافی برای نشان دادن خود در موتورهای جستجوی رایج در دنیا مانند گوگل، بینگ، یاهو و غیره را نخواهد داشت. تیم پشتیبانی ما پس از تحویل پروژه وب سایت شما، در زمینه آموزش سئو، هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی، به شما آموزش و مشاوره لازم را ارائه می دهد تا شاهد پیشرفت روز افزون برند و کسب و کار اینترنتی خود باشید.

google search console result for LELB Society
نتایج گوگل سرچ کنسول برای یک ماه سایت LELB Society

همان طور که در تصویر بالا می بینید، سایت LELB Society، حدود 2.55K بازدید فقط در یک ماه اخیر را داشته است. این موفقیت با وجود عضویتی بودن سایت بدست آمده که نشان از حرفه ای بودن طراحی سایت، تولید محتوای مناسب، سرعت بالا و رضایت کاربران دارد.

مشاوره رایگان طراحی سایت

پیش از تحویل پروژه طراحی سایت، شما می توانید به شکل رایگان، از مشاوره دقیق و جامع در مورد نکات فنی طراحی سایت، انتخاب دامنه مناسب و میزبانی وب، استفاده از قالب و افزونه های سایت و غیره برخوردار شوید. پس از مشاوره اولیه، پروژه طراحی سایت شما خیلی سریع انجام می گیرد و به شما تحویل داده می شود. ولی این موضوع، هرگز به اینجا ختم نمی شود چرا که ما با پشتیبانی 24 ساعته، همواره در کنار شما خواهیم بود.

تاثیر طراحی سایت برای موفقیت کسب و کار و برندسازی

یکی از راه های موثر در شناساندن خدمات مربوط به کسب و کار در دنیای پرتحول مروزی، طراحی سایت می باشد. همان طور که می دانید در عصر اینترنت دیگر روش های سنتی بازاریابی برونگرا برای جذب مشتری کارایی چندانی ندارد. برای اینکه مشتریان خدمات شما را بشناسند باید از روش های به روز و بازاریابی درونگرا استفاده نمایید.

3 گام اصلی در مراحل بازاریابی درونگرا برای رشد کسب و کار و برندسازی با طراحی سایت تخصصی در LELB Society
نحوه عملکرد بازاریابی درونگرا در جذب و نگهداری مشتریان

پایه اصلی برای اجرایی نمودن استراتژی های بازاریابی درونگرا، طراحی سایت حرفه ای است. تیم طراحی سایت LELB Society، با تجربه بسیار عالی در زمینه طراحی سایت، مشاوره دامنه، بهینه سازی سئو (SEO)، تولید محتوای متناسب با نیاز مشتریان می تواند همیار شما در موفقیت کسب و کارتان باشد.