Log in

آموزش خودآموز زبان فارسی با صدها درس و ویدیو برای کلیه سنین و سطوح زبانی

Last updated on January 14th, 2023 by | Category: Learn Persian Online with 400 Persian Lessons + Videos | 175 Views | Reading Time: 4 minutes

سیستم آموزش خودآموز زبان فارسی با استفاده از صدها درس طبقه بندی شده به همراه ویدیو به فارسی آموزان و غیر فارسی زبانان کمک می کند تا بدون نیاز به شرکت در کلاس فارسی، زبان فارسی را بیاموزند. تمامی درس های فارسی، به همراه ویدیو و فرم کامنت گذاری می باشند. در نتیجه، فارسی آموزان می توانند دروس فارسی را مطالعه کنند و در صورت داشتن هر گونه سوالی، از طریق فرم کامنت گذاری با مدرس فارسی در ارتباط باشند.

آموزش خودآموز زبان فارسی چیست؟

روش آموزش خودآموز در زمینه فراگیری زبان دوم به این معناست که زبان آموز به منابع آموزشی ارزشمندی دسترسی دارد. این منابع، از پیش تدریس شده اند و دیگر نیازی به تدریس مجدد آنها نیست. بهتر است که منابع آموزشی خودآموز به همراه ویدیو باشند تا زبان آموز علاوه بر متن، ویدیوی تدریس شده دروس را نیز هرچند بار که لازم باشد، ببیند.

Learn Persian online for kids with videos for non-Persian speakers

در برخی سیستم های آموزش خودآموز زبان که اغلب به شکل لوح فشرده یا CD ارائه می شوند، راه مناسبی برای ارتباط با مدرس زبان وجود ندارد. یعنی اگر پس از مطالعه دروس زبان و مشاهده ویدیوها، سوالی برای زبان آموز مطرح شود، امکان طرح سوال از مدرس تقریبا غیر ممکن است. اما در آکادمی دوزبانه LELB Society، علاوه بر دسترسی شما به بیش از 3600 درس فارسی و انگلیسی به همراه ویدیو، شما می توانید به شکل 24 ساعته و نامحدود، با مدرس خود، به شکل ناهمزمان یا asynchronous learning، مکالمه و مکاتبه داشته باشید.

فواید آموزش خودآموز زبان فارسی

سیستم آموزش خودآموز زبان فارسی در آکادمی دوزبانه LELB Society، مبتنی بر آموزش ناهمزمان فارسی و به شکل معکوس یا وارونه می باشد. این روش به شما کمک می کند که وابستگی بیش از حد به مدرس نداشته باشید. وقتی هم که به کمک مدرس نیاز دارید، به شکل ناهمزمان با او در تماس باشید.

Asynchronous Conversations in Farsi in Audio or Voice Discussion Board at LELB Society for Non-Persian Speakers

همچنین، اگر وقت کافی برای شرکت در کلاس های آنلاین فارسی را ندارید، سیستم آموزش خودآموز زبان فارسی بهترین گزینه برای شما می باشد. مزیت دیگر آموزش خودآموز زبان فارسی هزینه بسیار مناسب آن در مقایسه با کلاس آنلاین زبان فارسی به شکل خصوصی می باشد. این در حالی است که با مطالعه این مقاله متوجه خواهید شد که فواید آموزش خودآموز زبان فارسی، به جز هزینه مناسب آن، بسیاز گسترده است.

ویدیوی این مقاله را ببینید

آموزش ناهمزمان زبان فارسی به شکل خودآموز

فارسی آموزان آکادمی LELB Society می توانند بدون شرکت در کلاس آنلاین فارسی، و به شکل ناهمزمان یا Asynchronous Learning به آموزش آنلاین زبان فارسی بپردازند. برای رسیدن به این هدف، فارسی آموزان ما می توانند به بیش از 300 درس طبقه بندی شده فارسی به همراه ویدیو دسترسی داشته باشند. شما می توانید درس های فارسی را بر اساس سطح، سن، مهارت زبانی و هدف مورد نظر خود، مطالعه کنید. همه درس های فارسی موجود در سایت، به همراه ویدیو هستند. این یعنی مدرس زبان فارسی همواره در کنار شما است و از پیش، همه درس های فارسی را به شما تدریس کرده است.

Leave voice and text comments at LELB Society to learn asynchronously

آموزش خودآموز زبان فارسی به شکل ناهمزمان در اصل به این معنی است که هیچ محدودیت زمانی برای کلاس آنلاین فارسی وجود ندارد. زیرا شما می توانید به شکل 24 ساعته، با مدرس زبان فارسی و دیگر فارسی آموزان در سایت ما در تماس باشید. فارسی آموزان LELB Society می توانند به شکل نامحدود، با مدرس فارسی، مکالمه و مکاتبه داشته باشند. بنابر این آموزش خودآموز زبان فارسی به شکل ناهمزمان یا Asynchronous Learning، می تواند بسیار مفیدتر از کلاس آنلاین فارسی با محدودیت زمانی باشد.

Asynchronous Conversation in English to Practice Speaking at LELB Society

آموزش معکوس زبان فارسی به شکل خودآموز

همانطوری که اشاره شد، فارسی آموزان ما می توانند با دسترسی به بیش از 300 درس فارسی به همراه ویدیو، زبان فارسی را بیاموزند. ویدیوهای موجود در درس های فارسی، هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی تهیه شده اند تا آموزش آنلاین زبان فارسی به غیر فارسی زبانان برای همه آسان باشد.Collaborative flipped learning through CALL to account for social presence in online English classes

در روش آموزش معکوس زبان فارسی با معادل انگلیسی flipped learning or flipped classroom، در واقع، مدرس زبان فارسی 24 ساعته در کنار شما است و به پرسش های شما بدون هیچ محدودیت زمانی، پاسخ می دهد. در پایین هر درس فارسی، فرم کامنت گذاری متنی و صوتی وجود دارد. اگر شما درباره درس خاصی، سوالی دارید و ویدیوی تدریس شده در آن درس، به پرسش شما پاسخ نداده باشد، به راحتی می توانید با مدرس فارسی خود از طریق فرم کامنت گذاری در ارتباط باشید.

آموزش خودآموز زبان فارسی به بزرگسالان

شاید تنها ایرادی که می توان به سیستم آموزش خودآموز زبان فارسی و سایر زبانها گرفت این باشد که به کارگیری روش آموزش خودآموز زبان دوم ممکن است برای کودکان و خردسالان مناسب نباشد. آموزش زبان فارسی به کودکان و خردسالان ظرافت های خاص خود را دارد و مدرس زبان فارسی معمولا باید به شکل زنده یا همزمان Synchronous و در کلاس های آنلاین فارسی با کودکان فارسی آموز در تماس باشد.

Learn Persian Alphabet Letter i at LELB Society with podcast

آموزش خودآموز فارسی به بزرگسالان از نظر هزینه نیز، بسیار مقرون به صرفه می باشد. زیرا با پرداخت هزینه تقریبا یک کلاس خصوصی فارسی به مدت یک ساعت، فارسی آموزان ما می توانند به مدت یک ماه از کلیه خدمات آموزشی ما بهره مند شوند. این خدمات شامل دسترسی به بیش از 300 درس اوریجینال فارسی به همراه ویدیو، طرح سوال های فارسی در انجمن فارسی آموزی و پشتیبانی 24 ساعته تیم مدرسین فارسی ما از فارسی آموزان گرامی می باشد.

خدمات ناهمزمان ما برای فارسی آموزان خودآموز

فارسی آموزان ما که به اعضای محترم سایت پیوسته اند، می توانند به شکل نامحدود، مقاله، انشا، دست نوشته و دستخط خود به زبان فارسی را برای مدرسین فارسی ما ارسال کنند. در طول عضویت ماهانه، تمامی نوشته های فارسی شما مورد ارزیابی قرار می گیرد تا شما شاهد پیشرفت چشمگیر خود در فارسی آموزی باشید.

New Lessons Every Day for the Members-min

ما وب سایت خود را هرگز رها نمی کنیم. این یعنی، هر روز، حد اقل یک درس جدید به لیست درس ها به همراه ویدیو اضافه می شود و فارسی آموزان ما می توانند همه روزه، درس های جدید فارسی ما را مطالعه کنند. برای دیدن صدها درس فارسی به همراه ویدیو، اینجا را کلیک کنید. در صفحه درس های فارسی، آخرین درس ها، در بالای لیست دروس، نشان داده می شوند.

Chat