Log in

خواندن و نوشتن فارسی درباره رفتن به اردو

Last updated on October 9, 2022 by | 37 Views | Reading Time: 21 minutes

LELB Society: A Bilingual Academy of English & Persian Forums Practice Writing in Farsi for Farsi Learners خواندن و نوشتن فارسی درباره رفتن به اردو

Tagged: 

Viewing 6 reply threads
  • Author

نخست این درس روخوانی فارسی درباره رفتن به اردو را بخوانید و ویدیوی داخل درس را ببینید. سپس به پرسش های زیر به شکل کامل پاسخ دهید.

1- از بین اقامت در هتل و اردو رفتن، کدام یک را بیشتر دوست دارید؟ چرا؟

2- چرا رفتن به اردو می تواند مفید باشد و ما چه چیزهایی را در اردو یاد می گیریم؟

Samira Ghafari
      Participant

من دوست دارم اردو بروم برا ی آن که می‌توانم با بقیه بازی بکنم و گشتن با بقیه را هم دوست دارم

برای آن که با دوست هام بیشتر آشنا بشم٫ چیس های علمی یاد میگیرم٫ یاد میگیرم کار های اردو را انجام بدهم٫ هوای تازه بگیرم.

آفرین امیرعلی. مثل روخوانی فارسی، نوشتن فارسی تو هم عالی هست. از دلیل های خوبی هم استفاده می کنی برای نوشتن. بسیار عالی!

چیس های علمی = چیزهای علمی

هوای تازه بگیرم = بهتره بگی: هوای تازه تنفس کنم

Assal Rabiy
      Participant

۱.من میگم هتل برای آن که راحت تر هست و اگه رفتم تو اردو،خیلی سختر هم هست و شاید حیوان های خطرناک باشند درطبیعت .

۲.ما با طبیعت ارتباط بر قرار می کنیم

.ما یاد می گیریم که چگونه از پس زندگی در حیات وحش بر بیاییم

.ما یاد می گیریم که چگونه آتش روشن کنیم و خیمه نصب کنیم

آفرین آلتا، واقعا خوب و عالی نوشتی. همون طوری که نوشی، در اردو ممکن است حیوان های خطرناک و وحشی با ما روبرو بشوند، و به این دلیل، ما باید خود را آماده کنیم.

کاملا درسته. ما در اردو، یاد می گیریم که چگونه با طبیعت ارتباط برقرار کنیم. همچنین، رفتن به اردو به ما یاد می دهد که چطور با بقیه ارتباط برقرار کنیم و با هم همکاری داشته باشیم.

سختتر = سخت تر

۱- من نمی دانم هنوز اگر من رفتن به اردو را بیشتر دوست دارم یا در هتل بمونم برای ینکه من هیچ وقت به اردو نرفتم. اما به نظر من رفتن به اردو بسیار سرگرم کننده است!

۲- درباره فواید اردو رفتن، رفتن به اردو می تواند مفید باشد برای ینکه می توانید دوستان خود را بهتر و بیشتر بشناسید.

امیدوارم به زودی اردو رفتن را تجربه کنی. تجربه اردو رفتن میتواند هیجان انگیز باشد چون ممکن است حوادث غیر منتظره اتفاق بیفتد. اگر این اتفاق برای شما پیش بیاید چه کار می کنید؟

اگر در رفتن به اردو یک اتفاق پیش بیاید من ممکن است که بترسم.

ممکن هم که من دست و پام را گم کنم و یک خیز اشتباه کنم.

1. من هنوز به اردو نرفتم اما فکر می کنم هتل را بیشتر دوست دارم چون تمیزتر و امن تر است

2. رفتن به کمپ مفید است چون می توانید با طبیعت آشنا شوید

هتل انتخاب خوب و راحتی است چون میدانی همه چیز مثل غذا، جا، حمام و غیره آماده است. می توانی تصور کنی که اگر با دوستان خود بخواهی اردو بروی باید چه کارهایی انجام بدهی؟

برای رفتن به کمپ باید بدانید کجا می خواهید بروید و اگر مشکلی پیش آمد چه خواهید کرد.

۱- من بیشتر دوستارم دار چادر باشم اردو رفتان باحال تر است.

۲- اینکه با دوستاتی و همچنین آزادتر هستی که چه کارهایی انجام بدهی و بیشتر خوش می گذرد.

دوست دارم در چادر باشم – اردو رفتن

Viewing 6 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.