Log in

کلاس انگلیسی برای کودکان و پرورش کودک دوزبانه انگلیسی و فارسی

Last updated on February 18th, 2023 by | Category: پرورش کودک دوزبانه مسلط به فارسی و انگلیسی | 60 Views | Reading Time: 9 minutes

کلاس انگلیسی برای کودکان و خردسالان ویژه پرورش کودک دوزبانه مسلط به انگلیسی و فارسی به شکل گروهی و آنلاین با تدریس دکتر محمد حسین حریری اصل، دکترای آموزش زبان انگلیسی و مدیر آکادمی دوزبانه LELB Society

پرورش کودک دوزبانه انگلیسی و فارسی

Polyglot GRE Vocabulary Flashcard at LELB Society

برخلاف باور اشتباه برخی از والدین ایرانی درباره به تاخیر انداختن روند یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم، مطالعات به روز نشان می دهد که با یک روش آموزشی مناسب، به راحتی می توانید کودک دوزبانه داشته باشید.

ویدیوی این مقاله را ببینید

در این صورت، یادگیری زبان انگلیسی برای کودک شما راحت تر و عمیق تر خواهد بود. شایان ذکرست که کودکان و خردسالان به دلیل ویژگی های خاص فیزیولوژیکی، استعداد بسیار خوبی در یادگیری زبان دوم دارند و بهتر است این استعداد ویژه، در سنین کودکی، پرورش و رشد یابد.

استفاده از داستان در کلاس انگلیسی برای کودکان

persian story with lion and rabbit for non-Persian kids at LELB Society

در آکادمی دوزبانه LELB Society، کودک شما می تواند به صدها داستان ساده و آموزنده در دو نسخه انگلیسی و فارسی دسترسی داشته باشد. تمامی این داستانها، از پیش تدریس شده اند و کودک شما می تواند متن داستانها را پیش از کلاس انگلیسی برای کودکان بخواند و ویدیوی تدریس شده آنها را نیز ببیند. سپس در داخل کلاس، درباره حوادث داستان و درسهای آموزنده که از داستانها گرفته می شود، با بچه ها صحبت می کنیم.

مثلا از کودک شما خواسته می شود که در سر کلاس گروهی، داستان را به زبان خود برای بچه های دیگر تعریف کند. به این فعالیت آموزشی، بیان شفاهی داستان گفته می شود. همچنین، کودک شما می تواند قبل و بعد از کلاس انگلیسی برای کودکان، با مدرس دوزبانه انگلیسی و فارسی و همکلاسی های خود، به شکل ناهمزمان صحبت کند.

اعضای محترم سایت ما می توانند از طریق سامانه ای که برایشان در نظر گرفته شده است، بدون هیچ محدودیتی و به شکل 24 ساعته، با مدرس دوزبانه و همکلاسی های دوزبانه خود، صحبت کنند و پیام صوتی بگذارند و دریافت کنند. این کار برای بیان شفاهی داستان ویژه پرورش کودک دوزبانه بسیار ایده آل می باشد.

فعالیت های آموزشی در کلاس گروهی کودکان

learn persian with simplify stories for non-persian speakers with videos at LELB Society

به جز استفاده از صدها داستان که در بالا ذکر شد، در این کلاس گروهی، از مجموعه فعالیت های متنوع و جذاب دیگری نیز استفاده می شود تا یادگیری زبان انگلیسی برای کودک شما سرگرم کننده و مفید باشد.

این فعالیت ها عبارتند از: گفتگو درباره تصاویر چالشی، آموزش انگلیسی و فارسی با شعر، کارتون، آهنگ و فیلم و سریال، تمرین نوشتن انشا یا پاراگراف های ساده و کوتاه به همراه ارزیابی دقیق ما، تمرین دستخط فارسی و انگلیسی، نقش بازی کردن در انگلیسی و فارسی، تمرین جمله سازی و غیره. کودک شما می تواند در خارج از زمان کلاس، نوشته های خود شامل انشا، پاراگراف و دست نوشته ها یا دستخط خود را از طریق سامانه موجود در سایت برای ما ارسال کند تا ما با دقت هرچه تمام، آنها را ارزیابی کینم.

برای آشنایی بیشتر با کلیه خدمات آکادمی ما، به صفحه نخست مراجعه کنید. همچنین، والدین محترم می توانند با بسته های آموزشی زبان فارسی ما و کلاسهای آنلاین فارسی ما آشنا شوند.

در این کلاس گروهی که مناسب برای کودکان و خردسالان می باشد، از بازی های آموزشی مناسب استفاده می شود تا کودکان به فرایند یادگیری زبان انگلیسی جذب شوند و کلاس انگلیسی برای کودکان خسته کننده نشود. تجربه به ما نشان داده است که آموزش زبان به کودکان از طریق بازی های گروهی بازخورد بسیار قابل قبولی دارد و باعث رشد خلاقیت کودکان می شود.

کلاس انگلیسی کودکان + آموزش ناهمزمان

Collaborative flipped learning through CALL to account for social presence in online English classes

همانطوری که در بالا به اختصار اشاره شد، در آکادمی دوزبانه LELB Society، سیستم آموزشی ما هرگز محدود به کلاس انگلیسی برای کودکان نمی باشد. کودک شما می تواند بدون هیچ محدودیت زمانی و به شکل 24 ساعته، با مدرس انگلیسی و سایر همکلاسی های خود، صحبت کند، چت کند، پیام صوتی بگذارد و غیره. کودک شما می تواند با عضویت در انجمن های آنلاین ما، هرگونه سوالی را به شکل صوتی یا متنی برای ما بفرستد و بلافاصله جواب خود را دریافت کند.

Asynchronous Conversation in English to Practice Speaking at LELB Society

شما والدین عزیز نیز می توانید با عضویت در سایت و استفاده از این انجمن، نظرات، انتقادات و پیشنهادهای سازنده خود را با ما به اشتراک بگذارید و از پیشرفت تحصیلی فرزند خود مطلع شوید. بدیهیست که همه نظرات و پیشنهادهای شما برای ما بسیار مهم و سازنده خواهد بود و ما به همه آنها به دقت توجه می کنیم.

هزاران درس و ویدیو برای آموزش انگلیسی به کودکان

Categories at LELB Society

در وب سایت ما، کودک شما می تواند به بیش از 3700 درس انگلیسی و فارسی به شکل طبقه بندی شده دسترسی داشته باشد. این درسها، به همراه ویدیو و فرم کامنت گذاری متنی و صوتی هستند. یعنی ما همه درسها را از پیش تدریس کرده ایم که به این روش، یادگیری معکوس یا وارونه می گویند. شما می توانید هزاران درس فارسی و انگلیسی را به شکل طبقه بندی شده در این بسته های آموزشی و با این کلیدواژه ها بررسی نمایید.

یکی از تفاوت های بارز آکادمی دوزبانه LELB Society با سایر مراکز آموزشی این است که تمامی 3700 درس موجود در سایت ما و 800 ویدیوی موجود در کانال یوتیوب ما، همگی اوریجینال هستند. به بیان دیگر، ما از کتاب ها و منابع آموزشی خارج از سایت استفاده نمی کنیم.

در اصل، مدرسه دوزبانه ما به منزله یک مرکز جامع آموزش زبان فارسی و انگلیسی می باشد و فعالیت های آموزشی ما هرگز محدود به استفاده از کانال های تلگرام و واتساپ نمی باشد. به این دلیل است که بیشتر زبان آموزان ما، به ویژه زبان آموزان بزرگسال، به شکل ماهانه در آکادمی دوزبانه ما اشتراک دارند و لزوما در کلاسهای آنلاین فارسی و انگلیسی ما شرکت نمی کنند.

کلاس گروهی انگلیسی ویژه کودکان

Learn Persian online for kids with videos for non-Persian speakers

تجربه به ما نشان داده است که کلاس انگلیسی برای کودکان به شکل گروهی (در مقایسه با کلاس خصوصی انگلیسی) نتایج بهتری را دربر دارد، چرا که دامنه توجه یا attention span در کودکان محدود می باشد. دامنه محدود توجه در کودکان باعث می شود که حوصله کودکان زود سر برود و آموزش انگلیسی برای آنها خسته کننده شود.

این مشکل در کلاس گروهی و در ارتباط با دیگر زبان آموزان هم سن و سال، به خوبی برطرف می شود. همچنین، کلاس گروهی برای کودکان این امکان را فراهم می کند تا رقابت مفید و سازنده ای در بین آنها به وجود بیاید. به طوری که کودک شما می تواند نه تنها از مدرس دوزبانه، بلکه از سایر همکلاسی های خود نیز مطالب زیادی را بیاموزد.

شرکت در کلاس انگلیسی ویژه کودکان

برای شرکت در کلاس گروهی انگلیسی ویژه کودکان، شما نیاز به نصب هیچ اپلیکیشنی ندارید. این کلاس انگلیسی در وب سایت ما برگزار می شود. برای تست رایگان این کلاس پیش از ثبت نام، به صفحه لیست کلاس های موجود در آکادمی دوزبانه ما مراجعه کنید.

جلسه اول این کلاس به همراه مشاوره، به شکل کاملا رایگان می باشد تا برای شما این اطمینان حاصل شود که این کلاس برای کودک شما مفید می باشد. برای ثبت نام و تست رایگان در کلاس انگلیسی ویژه کودکان، لطفا با ما در تماس باشید.

با حضور بیتا حریری اصل

Learn persian with poem for non-Persian kids

در کلاس گروهی انگلیسی ما ویژه کودکان و خردسالان، دختر سه ساله من، بیتا حریری اصل / Bita Hariri Asl که یک کودک دوزبانه هست نیز شرکت می کند. در این کلاس، بیتا در کنار من، دکتر حریری، به شما کمک می کند تا کودک شما سریع تر و آسان تر به یک کودک دوزبانه تبدیل شود.

همچنین، حضور بیتا حریری باعث می شود فرایند یادگیری زبان انگلیسی برای کودک شما شادتر و جذابتر شود. لازم به ذکرست که من با دخترم، بیتا، تقریبا از بدو تولد به زبان انگلیسی صحبت کرده ام، و به این دلیل، او اکنون به راحتی به زبان انگلیسی صحبت می کند و، در واقع، یک کودک دوزبانه به تمام معنا می باشد.

وبینار هفتگی برای والدین گرامی

بر اساس ضرب المثل معروف انگلیسی feedback is the breakfast of champions که به معنی “بازخورد صبحانه قهرمان است، ما با افتخار، به شکل هفتگی و رایگان برای والدین گرامی، وبینار برگزار می کنیم.

وبینارهای رایگان و هفتگی ما، با این هدف برگزار می شود که شما والدین گرامی بتوانید نظرات، انتقادات و پیشنهادهای مفید خود را با ما و دیگر والدین به اشتراک بگذارید. والدین گرامی می توانند با مراجعه به صفحه نظرات زبان آموزان ما، از نظر و عقیده سایر زبان آموزان ما و والدین آنها نیز مطلع شوند.

تازه ترین کلاسهای انگلیسی برای کودکان

    Chat