Log in

وب سایت آموزش زبان فارسی برای آشنایی با حروف الفبا

Last updated on August 9, 2023 by with 78 Views and Reading Time: 7 minutes
Viewing 1 reply thread
 • Author
  Posts
  • #119519
   Davoud Teimouri
   Participant

   وب سایت آموزش زبان فارسی شما از نظر کیفیت بسیار عالی و علی الخصوص برای بچه های فارسی زبان که آشنایی خیلی کمی به حروف الفبا داشته باشند بهتر می‌ توانند استفاده کنند و بهره ببرند. در ابتدا بچه ها بسیار مشکل داشتند و خیلی سخت بود با توجه به اینکه اصلا هیچ آشنایی به زبان فارسی و حروف الفبا نداشتند و حتی اصطلاحات فارسی رو کامل آشنا نبودند. ولی بعد از ۱۲ جلسه خوشبختانه خیلی از کلمات رو یاد گرفتند و حتی نوشتن جمله های کوتاه رو شروع کردند . داستان‌های ویدیویی شما کمک بسیار شایانی در خواندن جملات و همچنین یادگیری کلمات و اصطلاحات کرده است.

   مجددا از شما بابت تدریس خوبتون و صبر و حوصله شما سپاسگزارم.

  • #119526

   سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای تیموری گرامی.

   خیلی خوشحالم می بینم که پسرهای شما توانستند در مدت زمان کوتاهی، پیشرفت قابل توجهی در آموزش زبان فارسی به ویژه خواندن و نوشتن حروف الفبا به دست آورند.

   یکی از دلایل این پیشرفت تحصیلی، نظارت خود شما قبل و بعد از هر کلاس آنلاین فارسی بود که جای قدردانی و تشکر دارد. از سوی دیگر، پسران شما با کنجکاوی و دقت بالا، پیش از هر کلاس فارسی، همه درسهای مشخص شده را می خواندند و ویدیوهای داخل درسها را می دیدند. همچنین، درباره هر درس فارسی به ویژه داستانها و قصه های فارسی، کامنت می گذاشتند. به همین دلیل هم توانستند در مدت حدودا 3 ماه، خواندن و نوشتن فارسی را به خوبی بیاموزند.

Viewing 1 reply thread
 • You must be logged in to reply to this topic.

We respond to all comments immediately. View the 20 newest comments and new topics in forums, or create a new topic in forums.

Leave a Comment