کلاس آنلاین فارسی سطح متوسط به ویژه برای غیر فارسی زبانان

کلاس آنلاین فارسی سطح متوسط

کلاس آنلاین فارسی سطح متوسط

آموزش آنلاین زبان فارسی در آکادمی LELB Society در سطوح مختلف ابتدایی، متوسط و پیشرفته می باشد. زبان آموزان در سنین مختلف با توجه به نیاز و علاقه خود می توانند از کلاس های آنلاین آموزش زبان فارسی استفاده کنند. محتوای آموزشی مورد استفاده بیشتر در مورد موضوعات کاربردی و به ویژه اجتماعی می باشد که تا به حال بسیار مورد توجه زبان آموزان به ویژه غیر فارسی زبانان قرار گرفته است.

در کلاس های آموزش آنلاین زبان فارسی LELB Society همه مهارت های زبان آموزی از جمله خواندن، نوشتن، شنیداری و صحبت کردن به طور همزمان تمرین و تقویت می شود.

زبان آموزان در سطح متوسط نیز دارای توانایی های متفاوتی می باشند بنابراین آموزش ها در سطح فردی بر اساس نیاز زبان آموزان برنامه ریزی می شود. برخی از زبان آموزان می توانند متن های فارسی را بخوانند ولی در روان صحبت کردن و نوشتن مشکل دارند با توجه به آن، تمرین ها و درس های آموزشی برای آن ها می تواند همراه با خواندن متن های سطح متوسط تقویت شود.

یکی از روش های آموزش زبان فارسی در LELB Society، آموزش با داستان می باشد که به ویژه مورد استقبال کودکان و نوجوانان قرار گرفته است. زبان آموزان با بازگویی داستان به زبان خود و نوشتن خلاصه داستان یا نتیجه گیری از آن، نه تنها مهارت های زبانی شان تقویت می شود بلکه قدرت درک مطلب و استنباط آن ها نیز رشد می کند. به علاوه چون در جریان داستان قرار می گیرند با اصطلاحات و واژگان فارسی آشنا می شوند و آن ها را به راحتی در متن فارسی یاد می گیرند. زبان آموزان غیر فارسی زبان علاقه زیادی به یادگیری از طریق داستان داشته اند. همه درس ها همراه با پادکست آموزشی بوده و زبان آموزان می توانند قبل از کلاس آن ها را با دقت ببیند که مهارت شنیداری آن ها را همراه با خواندن تقویت می کند.

اولین جلسه برای تعیین سطح و مشاوره نیز کاملا رایگان می باشد.

درخواست شرکت در کلاس ها: Contact us

کلاس های آنلاین آموزش فارسی: Online Classes in Farsi

Leave a Comment