Log in

کتاب آموزش زبان فارسی برای غیر فارسی زبانان، 10 عنوان برتر

Last updated on February 9th, 2023 by | Category: Learn Persian Online with 400 Persian Lessons + Videos | 229 Views | Reading Time: 6 minutes

آیا یادگیری زبان فارسی با کتاب آموزش زبان فارسی برای غیر فارسی زبانان مناسب است؟ آیا دانلود pdf کتاب آموزش زبان فارسی می تواند نیازهای همه جانبه آموزش زبان فارسی برای خارجی ها را برآورده نماید؟ مدرسه فارسی LELB Society، پیشگام در آموزش آنلاین زبان فارسی با استفاده از منابع چند رسانه ای آموزش فارسی خود توانسته پاسخگوی همه نیازهای آموزش زبان فارسی برای غیر فارسی زبانان باشد. در این مقاله، دلایل پاسخ منفی خود را به دو پرسش فوق گفته و شما را بیشتر با روش های آموزش صفر تا صد زبان فارسی این آکادمی آشنا می نمائیم.

ویدیوی این مقاله درباره کتاب آموزش زبان فارسی

آیا کتاب آموزش زبان فارسی برای خارجی ها می تواند مفید باشد؟

در زمان های قبل که امکان یادگیری زبان فارسی فقط به شکل حضور در کلاس فراهم بود، تعداد معدودی کتاب برای آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان تالیف شده است. در آن زمان، حتی استفاده از کتاب های درسی دوره ابتدایی برای آموزش زبان فارسی نیز رایج بود. اما امروزه، نحوه آموزش زبان دوم و غیر بومی به طور کامل تغییر نموده است. بنابراین، کتاب های آموزش فارسی و روش های سنتی آموزش فارسی نمی توانند برای آموزش زبان فارسی برای خارجی ها کارآمد و مفید باشند.

منابع آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان

pdf کتاب آموزش زبان فارسی برای غیر فارسی زبانان

آیا می توان از نسخه چاپی یا دانلود pdf کتاب های آموزش فارسی که در دهه های قبل تالیف شده برای آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان استفاده نمود؟ حتما پاسخ شما نیز به این پرسش منفی است. امروزه، کتاب های آموزش زبان فارسی نمی تواند به تنهایی پاسخگوی نیازهای آموزش زبان فارسی برای خارجی ها و افراد غیر بومی بوده و فراگیری زبان دوم را برایشان به راحتی میسر کند.

نرم افزار آموزش زبان فارسی بدون نیاز به دانلود و کاملا کاربردی

مجموعه آموزش زبان فارسی در مدرسه فارسی LELB Society، طوری طراحی و تدوین شده که به شکل یک نرم افزار آموزش زبان فارسی کاربردی و مفید بخصوص برای غیر فارسی زبانان بکار گرفته می شود. تیم آموزش فارسی LELB Society با توجه به نیازهای امروزی غیر فارسی زبانان و عدم دسترسی به منابع آموزش زبان فارسی مناسب، این مجموعه را به شکل نرم افزار برای آموزش آنلاین زبان فارسی به غیر فارسی زبانان فراهم نموده است.

peractical farsi for non-persian speakers to communicate easily with videos at LELB Society
نرم افزار آموزش زبان فارسی برای غیر فارسی زبانان به شکل کاملا کاربردی با تمرین های متنوع عملی

یادگیری خودآموز و بدون کتاب آموزش زبان فارسی برای بزرگسالان

آموزش صفر تا صد زبان فارسی در مدرسه فارسی LELB Society به شکل غیر کتابی بوده و از طریق درس های متنوع و اورجینال با ویدئوی آموزشی صورت می گیرد. همه درس های فارسی به شکل طبقه بندی شده در بسته آموزش زبان فارسی بر اساس سطح، سن، موضوع و فعالیت های متنوع آموزشی در دسترس فارسی آموزان قرار دارد. مجموعه آموزش زبان فارسی LELB Society با بیش از 400 درس فارسی و تمرین های عملی و کاربردی امکان یادگیری مستقل و خودآموز زبان فارسی برای غیر فارسی زبانان بویژه بزرگسالان فراهم نموده است.

با توجه به اینکه، بزرگسالان با اهداف تحصیلی، علاقمندی به یادگیری فارسی یا برای ارتباط با دوستان نیاز به یادگیری فارسی دارند. بنابراین یادگیری کاربردی و عملی برای آنها اهمیت زیادی دارد که از طریق کتاب آموزش زبان فارسی فراهم نمی شود. به همین دلیل، تیم آموزش فارسی LELB Society با تمرین های عملی در انجمن آموزش زبان فارسی به شکل تعاملی، فارسی آموزان را پشتیبانی می کند.

معرفی کتاب آموزش زبان فارسی برای کودکان

برخی از والدین که می خواهند فرزندانشان زبان فارسی را یاد بگیرند، در ابتدا، از ما درباره کتاب آموزش زبان فارسی برای کودکان می پرسند. اما همه ما می دانیم که کتاب آموزش زبان فارسی برای کودکان غیر فارسی زبان تالیف نشده است. از سوی دیگر، کودکان برای یادگیری زبان به ویژه زبان غیر بومی نیاز به ارتباط همه جانبه و فعال ذهن و حواس داشته بنابراین، کتاب های درسی و متنی نمی تواند ذوق و اشتیاق را در آن ها برای یادگیری زبان فارسی فعال نماید.

Learn Persian online for kids with videos for non-Persian speakers
آموزش زبان فارسی برای کودکان خارج از کشور بدون کتاب آموزش زبان فارسی

مجموعه داستان های فارسی برای کودکان و نوجوانان مدرسه فارسی LELB Society با تصویر، انیمیشن، متن و ویدئوی آموزشی بهترین منبع برای آموزش زبان فارسی به کودکان غیر فارسی زبان می باشد که به هیچ وجه قابل مقایسه با کتاب آموزش زبان فارسی نیست. شنیدن و دیدن ویدئوی آموزشی بر اساس نیاز، ارتباط با شخصیت های داستانی، بکارگیری فکر، خلاقیت و استدلال کودکانه، تعامل گروهی و بیان داستان به زبان خود، تعامل با مدرسین فارسی برای برطرف کردن سوال ها و رفع اشتباهات یادگیری در کنار آشنایی با واژگان فارسی از جمله مزیت های مجموعه غیر کتابی آموزش فارسی LELB Society می باشد.

بهترین سایت آموزش زبان فارسی برای غیر فارسی زبانان

همه علاقمندان به یادگیری فارسی با ثبت نام در مدرسه فارسی LELB Society به بهترین سایت آموزش زبان فارسی دسترسی دارند که به شکل یک نرم افزار یا اپلیکیشن آموزشی به دو زبان فارسی و انگلیسی می باشد. سایت آموزش زبان فارسی LELB Society از سال 2017 میلادی با مدیریت دکتر محمد حسین حریری اصل در زمینه آموزش آنلاین زبان فارسی به غیر فارسی زبانان فعالیت نموده و افتخار این را دارد که رتبه اول “آموزش آنلاین زبان فارسی” در دنیا باشد.

سایت آموزش زبان فارسی برای غیر فارسی زبانان با اساتید دوزبانه

بکارگیری روش های نوین آموزش زبان از جمله یادگیری معکوس، یادگیری مشارکتی و آموزش ناهمزمان برای آموزش زبان فارسی مختص آکادمی دوزبانه LELB Society می باشد. درس ها، فعالیت ها و امکانات متنوع و متفاوتی در سایت آموزش زبان فارسی LELB Society برای غیر فارسی زبانان طراحی و ارائه شده بطوریکه همه مهارت های زبانی نظیر شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن فارسی آنها را تقویت می کند.

در سایت آموزش زبان فارسی LELB Society، نه تنها علاقمندان به یادگیری فارسی دیگر نیازی به کتاب آموزش زبان فارسی ندارند بلکه، یک بسته کامل آموزش زبان فارسی را به شکل یک نرم افزار چند رسانه ای، همیشه و همه جا همراه خود دارند که در هر زمانی می توانند به دلخواه از آن استفاده نمایند.

مزیت آموزش چند رسانه ای نسبت به یادگیری با کتاب آموزش زبان فارسی

مجموعه آموزش زبان فارسی به کودکان و بزرگسالان در مدرسه فارسی LELB Society بدلیل مزیت چند رسانه ای بودن نه تنها می تواند به بهترین شکل امکان یادگیری اکتیو و فعال، مستقل و خودآموز را برای غیر فارسی زبانان فراهم نماید بلکه، لذت و اشتیاق یادگیری زبان فارسی را همچون زبان مادری برایشان دوچندان می کند. به علاوه، همه مهارت های زبانی یعنی شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن به طور موازی و همزمان با یکدیگر تقویت می شود.

استفاده از منابع چند رسانه ای به جای کتاب آموزش زبان فارسی از طریق بکارگیری حواس پنجگانه یعنی دیدن، شنیدن، حرف زدن و بکار گرفتن فکر و اندیشه در خلال یادگیری بهترین روش آموزش زبان فارسی برای غیر فارسی زبانان می باشد.

داستان های فارسی برای آموزش زبان فارسی به کودکان و بزرگسالان

آموزش زبان فارسی با داستان های جذاب و آموزنده به ویژه برای غیر فارسی زبانان بسیار کاربردی و مفید می باشد. مجموعه داستان های فارسی از نویسندگان معروف نظیر ازوپ، کلیله و دمنه، شاهنامه فردوسی و …، توسط تیم آموزشی مدرسه فارسی LELB Society ترجمه و ساده نویسی شده است. مجموعه داستان فارسی ما برای کودکان و بزرگسالان و سطوح مبتدی تا پیشرفته همراه با ویدئوی آموزشی به شکل متفاوتی ارائه شده است.

learn persian with simplify stories for non-persian speakers with videos at LELB Society

آموزش زبان فارسی با داستان برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در سایت آموزش زبان فارسی LELB Society با تمرین های عملی در سایت، از طریق پرسش و پاسخ در کامنت و انجمن زبان فارسی به شکل عملی یادگیری زبان فارسی را برای غیر فارسی زبانان کاربردی می نماید.

فارسی آموزان واژگان فارسی را در متن داستان در ارتباط با سایر کلمات یاد گرفته و آن ها را در نوشته ها و گفتگوی خود بکار می برند. شنیدن و دیدن ویدئوی داستان قبل از کلاس، خواندن متن در کلاس آنلاین زبان فارسی، بیان داستان به زبان خود، تعامل و پاسخگویی به پرسش های مدرس در کلاس، همگی نیاز به بکارگیری آموخته ها در کنار فکر و استدلال  شخصی فارسی آموزان دارد. بنابراین، یادگیری زبان فارسی برای خارجی ها، نه تنها راحت و لذت بخش می شود بلکه، همانند زبان مادری در خاطرشان مانده و فراموش نمی گردد.

آموزش صفر تا صد زبان فارسی برای خارجی ها بدون کتاب آموزش زبان فارسی

در مدرسه فارسی LELB Society همه آموزش ها بدون کتاب آموزش زبان فارسی بوده و از منابع تدوین شده توسط تیم مجرب آموزش زبان فارسی خود استفاده می شود. آموزش زبان فارسی از پایه شامل آموزش الفبای فارسی، کلمات ساده و مکالمه فارسی همگی از طریق درس های ویدئویی همراه با تمرین های عملی در سایت آموزش فارسی LELB Society صورت می پذیرد. از آنجائیکه این درس ها با توجه به نیازهای آموزش زبان فارسی برای غیر فارسی زبانان طراحی و تدوین شده، به شکل کاملا کاربردی و موثر یادگیری زبان فارسی برای خارجی ها را آسان و شیرین نموده اند.

آموزش زبان فارسی برای خارجی ها در مدرسه فارسی LELB Society از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان فارسی برای خارجی ها از پایه تا پیشرفته

مدرسه فارسی LELB Society برای آموزش زبان فارسی از سطح مبتدی تا پیشرفته، امکان آموزش صفر تا صد زبان فارسی را برای غیر فارسی زبانان فراهم نموده و افتخار این را دارد که در “آموزش آنلاین زبان فارسی برای غیر فارسی زبانان” رتبه اول گوگل را از طریق رضایت کامل فارسی آموزان کسب نماید.

آموزش زبان فارسی پیشرفته برای غیر فارسی زبانان در مدرسه فارسی LELB Society

مدرسه فارسی LELB Society به طور ویژه در سطح پیشرفته آموزش زبان فارسی نیز تنها منبع مفید و عملی برای آموزش زبان فارسی برای خارجی ها می باشد. اغلب غیر فارسی زبانان که برای اهداف تحصیلی، علمی و شغلی نیاز به یادگیری زبان فارسی دارند، منبع و حتی کتاب آموزش زبان فارسی مناسبی ندارند. سایت آموزش زبان فارسی LELB Society، تنها منبع چند رسانه ای مفید با تمرین های عملی نظیر ارائه سخنرانی، نوشتن مقاله و انشا فارسی، تحقیق علمی، بحث و گفتگو در انجمن زبان فارسی، آشنایی با دستور زبان فارسی و صدها درس آموزش فارسی در سطح پیشرفته می باشد.

Learn Persian Online at LELB Society with Videos & Podcasts for Non-Persian Speakers
آموزش زبان فارسی پیشرفته برای غیر فارسی زبانان با صدها درس فارسی و تمرین های عملی در مدرسه فارسی LELB Society
Chat