Log in
Home  »  Learn Persian Online with 400 Persian Lessons + Videos   »   شرایط ثبت نام در مدرسه فارسی آنلاین با مشاوره رایگان

شرایط ثبت نام در مدرسه فارسی آنلاین با مشاوره رایگان

Published on June 10th, 2023 | Last updated on July 29th, 2023 by | No Comments on شرایط ثبت نام در مدرسه فارسی آنلاین با مشاوره رایگان | 443 Views | Reading Time: 12 minutes

در این مقاله کوتاه، به طور خلاصه درباره شرایط ثبت نام در مدرسه فارسی آنلاین LELB Society می پردازیم. آکادمی دوزبانه ما با مدیریت دکتر محمد حسین حریری اصل، در دو زبان فارسی و انگلیسی خدمات آموزشی ارائه می دهد. این مقاله تنها برای فارسی آموزان ما نوشته شده است. این مقاله فقط شامل اطلاعات مهم برای ثبت نام در مدرسه فارسی آنلاین ما می باشد. بنابر این، برای کسب اطلاعات بیشتر، می توانید بر روی لینک هایی که در داخل مقاله قرار دارد، کلیک کنید.

برای مطالعه سریعتر و آسانتر، از فهرست مطالب که در زیر می بینید استفاده کنید و یا ویدیوی این مقاله را تماشا کنید.

ویدیوی این مقاله درباره شرایط ثبت نام در مدرسه فارسی آنلاین

آکادمی دوزبانه LELB Society در یک نگاه

LELB meaning in LELB Society as a bilingual academy of English and Persian
مدرسه دوزبانه فارسی و انگلیسی با بیش از 4200 درس فارسی و انگلیسی به همراه ویدیو و مدرسین دوزبانه

مدرسه فارسی و انگلیسی LELB Society با مدیریت و طراحی سایت دکتر محمد حسین حریری اصل، دکترای آموزش زبان انگلیسی با گرایش آموزش آنلاین، کار تخصصی خود را از سال 2015 میلادی آغاز کرد. با مطالعه روش تدریس ما که به زبان انگلیسی نوشته شده است، می توانید اطلاعات کاملی درباره نحوه آموزش زبان فارسی در مدرسه فارسی آنلاین ما به دست بیاورید. همچنین می توانید درباره دستاوردهای آموزشی آکادمی دوزبانه ما بیشتر آشنا شوید.

LELB Society methodology for English and Persian students

ترکیبی از کلاس فارسی آنلاین و آموزش ناهمزمان

Asynchronous Conversations in Farsi in Audio or Voice Discussion Board at LELB Society for Non-Persian Speakers
ترکیبی از کلاس فارسی آنلاین و آموزش ناهمزمان با هزاران درس و ویدیو و پشتیبانی همیشگی مدرسین دوزبانه

آموزش زبان فارسی در مدرسه دوزبانه ما تنها محدود به کلاس فارسی با ساعت محدود و ثابت نمی باشد. در آکادمی دوزبانه ما، فارسی آموزان می توانند قبل و بعد از هر کلاس فارسی آنلاین، درسهای فارسی ما به همراه ویدیو را بخوانند و ویدیوی داخل آنها را ببینند. در سایت آموزش زبان فارسی ما، بیش از 4200 درس فارسی و انگلیسی وجود دارد که تیم تولید محتوای ما از سال 2015 تا کنون آنها را تولید کرده است.

به این روش آموزشی که فرا کلاسی می باشد، آموزش ناهمزمان یا asynchronous learning گفته می شود. همچنین، از آنجایی که تمامی درسهای فارسی و انگلیسی موجود در نرم افزار آموزش زبان فارسی ما دارای ویدیو می باشند، به این روش، یادگیری معکوس یا flipped learning نیز گفته می شود.

لزوم انجام فعالیت های آموزشی پیش از کلاس آنلاین

Leave text comments at the bottom of each lesson
لزوم انجام فعالیت های آموزشی پیش از کلاس آنلاین فارسی مبتنی بر آموزش ناهمزمان

فارسی آموزانی که تنها در کلاسهای آنلاین فارسی ما شرکت می کنند و تمایلی به استفاده از روش آموزش ناهمزمان بر اساس عضویت ماهانه ندارند می بایست به این نکته توجه کنند که در مدرسه فارسی آنلاین LELB Society آموزش زبان فارسی هرگز محدود به کلاس آنلاین نمی باشد.

بنابر این، در مدرسه فارسی آنلاین LELB Society، متاسفانه از ادامه آموزش زبان فارسی به زبان آموزانی با ویژگی زیر معذور می باشیم:

فارسی آموزی تنها به شرکت در کلاس فارسی بسنده می کند و فعالیت های آموزشی مشخص شده مانند مطالعه درس فارسی پیش از کلاس و تمرین نوشتن فارسی از راه نوشتن کامنت در پایین درس را جدی نمی گیرد.

منابع آموزش زبان فارسی برای همه رده های سنی

Persian language resources for non-Persian speakers
بهترین و کامل ترین منابع آموزش زبان فارسی به همراه ویدیو، پادکست و پشتیبانی همیشگی اساتید دوزبانه

در مدرسه فارسی آنلاین LELB Society بیش از 4200 درس فارسی و انگلیسی به همراه ویدیو در اختیار زبان آموزان ما قرار دارد. برخلاف بیشتر مراکز آموزشی که فقط از کتاب درسی برای آموزش زبان فارسی استفاده می کنند، در این مدرسه فارسی آنلاین، ما از منابع آموزش زبان فارسی که تیم تولید محتوای ما تهیه کرده است، استفاده می کنیم. این یعنی، تمامی مدرسین فارسی ما در درجه اول، نویسنده و تولیدکننده محتوای آموزشی هستند. در زیر، چند بسته آموزش زبان فارسی را به عنوان مثال به شما نشان می دهیم:

 1. داستانهای فارسی برای کودکان و نوجوانان شامل 100 داستان فارسی با ویدیو و نسخه انگلیسی
 2. آموزش زبان فارسی به کودکان 3 تا 10 سال از سرتاسر دنیا
 3. آموزش زبان فارسی از پایه برای همه رده های سنی
 4. آموزش حروف الفبای فارسی به کودکان در مدرسه آنلاین فارسی
 5. آموزش خواندن و نوشتن فارسی به بزرگسالان در مدرسه فارسی
 6. روخوانی متون فارسی و تمرین تلفظ درست واژگان
 7. آموزش دستور زبان فارسی به غیر فارسی زبانان با ویدیو
 8. آموزش زبان فارسی به بزرگسالان غیر فارسی زبان به طور کامل از مبتدی تا پیشرفته

سامانه گفتگوی آنلاین برای پشتیبانی همیشگی فارسی آموزان

Leave voice messages and attach files on live chat
سامانه گفتگوی آنلاین برای آموزش ناهمزمان زبان فارسی به شکل مکالمه و مکاتبه نامحدود با مدرسین فارسی

در مدرسه فارسی آنلاین LELB Society، فارسی آموزان ما می توانند به شکل 24 ساعته و از طریق سامانه گفتگوی آنلاین، با اساتید مجرب ما که مسلط به زبان انگلیسی نیز هستند، در تماس باشند. این سامانه گفتگوی آنلاین یا live chat تنها برای زبان آموزان در سایت ما که وارد حساب کاربری خود شده اند، قابل دسترس می باشد. تیم مجرب مدرسین دوزبانه ما از طریق این سامانه، همیشه در کنار فارسی آموزان هستند و درسهای فارسی را به شکل روزانه یا هفتگی انتخاب کرده و به شکل لینک، در اختیار فارسی آموزان قرار می دهند.

Practice Handwriting in Farsi at LELB Society for Non-Persian Speakers
ارسال تصویر دستخط فارسی به ما از طریق سامانه گفتگوی آنلاین برای ارزیابی و بررسی دقیق

فارسی آموزان می توانند از دستخط فارسی خود عکس گرفته و فایل آن را از طریق سامانه گفتگوی آنلاین برای ما بفرستند تا ما دستخط آنها را بررسی و ارزیابی کنیم. فارسی آموزان ما می توانند از طریق این سامانه گفتگوی آنلاین، قبل و بعد از کلاس فارسی آنلاین، با مدرسین دوزبانه ما مکالمه و مکاتبه کنند، یعنی هم به شکل متنی و هم به شکل صوتی، با اساتید مجرب فارسی ما در تماس باشند و زبان فارسی را تمرین کنند.

فعالیت های آموزشی در مدرسه فارسی آنلاین

Best online Farsi course for non-Persian speakers
فعالیت های آموزشی مورد استفاده در کلاسهای فارسی در مدرسه دوزبانه

در این قسمت، به شکل خلاصه، برخی از فعالیت های آموزشی مورد استفاده در مدرسه فارسی آنلاین LELB Society را برای شما توضیح می دهیم. بدیهی است که این مجموعه فعالیت ها برای فارسی آموزان مختلف با اهداف آموزشی، رده سنی و سطح زبانی متفاوت، ممکن است فرق کنند:

 1. بیان شفاهی داستان با خواندن صدها داستان کوتاه فارسی به همراه ویدیو و نسخه انگلیسی که در این فعالیت، فارسی آموز داستان را به زبان خود و به شکل شفاهی در کلاس فارسی آنلاین بازگویی می کند.
 2. نوشتن انشا و مقاله نویسی از طریق گذاشتن کامنت یا شرکت در انجمن زبان فارسی
 3. روخوانی متون فارسی در حضور مدرس برای تمرین تلفظ درست واژگان فارسی
 4. مکالمه یا مصاحبه فارسی بین فارسی آموز و مدرس فارسی با موضوعات جالب، پرکاربرد و مفید
 5. آموزش الفبای فارسی با استفاده از تخته دیجیتالی در کلاس فارسی و به اشتراک گذاشتن مانیتور مدرس فارسی
 6. آشنایی با دستور زبان فارسی به شکل کاملا عملی با مطالعه درسهای گرامر و تمرین نگارش پیشرفته در فرم های ارسال دیدگاه
 7. تمرین مهارت شنیدن در زبان فارسی از طریق گوش دادن یا دیدن هزاران پادکست و ویدیوی موجود در داخل درسها
 8. تمرین خواندن و درک مطلب در زبان فارسی با مطالعه صدها داستان کوتاه، مقالات آموزشی و مطالب علمی به زبان ساده فارسی

آموزش زبان فارسی به کودکان با حضور بیتا حریری اصل

Raise a bilingual child who knows Persian and English equally well about animals
حضور بیتا، دختر چهار ساله دوزبانه، در کلاس فارسی ویژه کودکان در صورت رضایت شما

در صورت رضایت شما، برای آموزش بهتر زبان فارسی به کودکان، بیتا حریری اصل، دختر 4 ساله دکتر محمد حسین حریری اصل، موسس و طراح سایت LELB Society نیز می تواند در کلاس فارسی برای کودکان شرکت کند. حضور بیتا در کلاس فارسی ویژه کودکان می تواند روند آموزش را جذاب تر و آسانتر سازد. البته همانطوری که ذکر شد، این موضوع کاملا به خواست شما بستگی دارد و ممکن است به دلیل اختلاف ساعت بین فارسی آموز و ما به عنوان مدرس فارسی، بیتا نتواند در برخی از کلاسهای فارسی شرکت کند.

روش ارزیابی پورتفولیو برای نظارت والدین کودکان فارسی آموز

Student portfolio assessment at LELB Society
استفاده از روش ارزیابی پورتفولیو در آموزش زبان فارسی به کودکان و نظارت والدین آنها بر روند آموزش

 در مدرسه فارسی آنلاین LELB Society، فارسی آموزان کم سن و سال در رده سنی کودک و خردسال وجود دارد. ممکن است پدر و مادر این فارسی آموزان عزیز وقت کافی برای شرکت در کلاس فارسی آنلاین در کنار فرزندشان را نداشته باشند. بنابر این، ما در مدرسه دوزبانه LELB Society از سیستم ارزیابی پورتفولیو یا portfolio assessment استفاده می کنیم.

همانطوری که در انجمن ارزیابی پورتفولیو در مدرسه دوزبانه ما مشخص است، والدین گرامی فارسی آموزان کودک و خردسال می توانند از درسهای مشخص شده و فعالیت های آموزشی در کلاس فارسی آنلاین باخبر شوند و یا درباره آنها به شکل مکتوب اظهار نظر و یا انتقاد کنند. همچنین، والدین گرامی می توانند کلاس فارسی آنلاین را برای خودشان ضبط یا ریکورد کنند تا پس از مدتی، کلاسهای ریکورد شده تبدیل به مجموعه کاملی از درسهای فارسی برای دوره کردن و بازآموزی شوند.

نظر برخی زبان آموزان از زبان خود آنها

Students' Testimonials at LELB Society
برخی از نظرهای زبان آموزان مدرسه فارسی آنلاین ما که در کلاسهای فارسی و یا سیستم آموزش ناهمزمان شرکت کرده اند

در اینجا شما را با نظرهای برخی از زبان آموزان در مدرسه فارسی آنلاین ما آشنا می کنیم. این نظرها در یکی از انجمن های مدرسه فارسی آنلاین ما توسط خود زبان آموزان نوشته شده است.

LELB Society: A Bilingual Academy of English & Persian Forums Feedback Box for LELB Society’s Students

Use this forum as a feedback box to express your precious opinions, criticism or educational experience freely at LELB Society. You can also give us your testimonials here in this forum. We will certainly treasure and consider all of your opinions and criticism.
Viewing 15 topics - 1 through 15 (of 25 total)
Viewing 15 topics - 1 through 15 (of 25 total)
 • You must be logged in to create new topics.

نحوه عضویت در سایت

Login or register at LELB Society
نحوه عضویت در سایت آموزشی ما به عنوان یک مدرسه دوزبانه

عضویت در مدرسه فارسی آنلاین LELB Society، به ویژه به منظور استفاده از سیستم آموزش ناهمزمان، بسیار ساده می باشد. نخست با یکی از حساب های اجتماعی که در پایین می بینید، و تنها با یک کلیک، به حساب کاربری خود وارد شوید.

در این سیستم نسبتا مدرن ورود به حساب کاربری، شما نام کاربری و کلمه عبور ندارید و تنها با حساب های اجتماعی خود وارد حساب کاربری خود می شوید. اگر زبان آموز جدید هستید، برای فعال کردن حساب کاربری خود برای اولین بار، با ما تماس بگیرید.

تست رایگان کلاس فارسی آنلاین و آموزش ناهمزمان

Free trial for new students at LELB Society
تست رایگان کلیه خدمات آموزشی به همراه مشاوره رایگان برای فارسی آموزان جدید

برای جلب اطمینان فارسی آموزان جدید، اولین کلاس فارسی آنلاین به همراه مشاوره و تعیین سطح، کاملا رایگان برگزار می شود. این تست رایگان، شامل آموزش خودآموز زبان فارسی به شکل ناهمزمان نیز می باشد. برای مشاوره رایگان و رزرو جلسه اول کلاس فارسی آنلاین که کاملا رایگان می باشد، با ما تماس بگیرید. با افتخار، اعلام می کنیم که در حال حاضر، بیش از 200 زبان آموز فارسی و انگلیسی در آکادمی دوزبانه LELB Society مشغول به فراگیری زبان فارسی و انگلیسی هستند.

شرایط استفاده از تخفیف ها و عضویت رایگان

شرایط استفاده از تخفیف ویژه و عضویت رایگان در مدرسه فارسی آنلاین

شما با دعوت دوستان و آشنایان به ثبت نام در مدرسه فارسی آنلاین LELB Society از تخفیف ویژه برخوردار می شود که در زیر به آنها اشاره می شود:

تازه ترین کامنت ها در مدرسه فارسی آنلاین

Best Comment Box UI practices for a better UX in your website visitors
آموزش زبان فارسی قبل و بعد از کلاس فارسی آنلاین بر اساس آموزش ناهمزمان

برای اینکه به شما ثابت کنیم در مدرسه فارسی آنلاین LELB Society، یادگیری زبان فارسی تنها در سر کلاس اتفاق نمی افتد، لیستی از 5 کامنت که به تازگی در مدرسه آنلاین فارسی ما منتشر شده است را با ذکر تاریخ به شما نشان می دهیم. آنچه در پایین می بینید، تنها 5 کامنت از 6000 کامنت موجود در پایگاه داده ما می باشد. این کامنت ها در پایین هر درس فارسی و انگلیسی قرار دارد. 

انجمن آموزش زبان فارسی

Persian forum to learn Farsi online asynchronously in our online community
انجمن زبان فارسی برای پرسش و پاسخ فارسی آموزان از سرتاسر دنیا

در مدرسه فارسی آنلاین LELB Society، فارسی آموزان ما می توانند در انجمن زبان فارسی شرکت کنند و به شکل ناهمزمان و خودآموز، با اساتید مجرب فارسی و دیگر فارسی زبانان در تماس باشند. شرکت در انجمن زبان فارسی و استفاده از فرم های کامنت گذاری در کنار منابع گسترده آموزش زبان فارسی، مدرسه فارسی آنلاین ما را به مرکزی ایده آل و جهانی برای یادگیری زبان فارسی تبدیل کرده است.

در زیر به ذکر چند نمونه از انجمن های زبان فارسی اشاره می کنیم:

شبکه های اجتماعی

Follow LELB Society for new lessons, posts, and articles with videos and podcasts
برای اطلاع از درسهای جدید، ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

برای آگاه شدن از درسها، مقالات آموزشی، و محتوای جدید فارسی و انگلیسی در مدرسه فارسی آنلاین، ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. ما در بیشتر شبکه های اجتماعی معروف مانند یوتیوب، فیس بوک، اینستاگرام، توییتر، و غیره فعال هستیم. 


About Dr. Mohammad Hossein Hariri Asl

Dr. Mohammad Hossein Hariri Asl is an English and Persian instructor, researcher, inventor, author, blogger, SEO expert, website developer, and the creator of LELB Society. He's got a PhD in TEFL (Teaching English as a Foreign Language). Study our guest posting guidelines for authors.

View All 3983 Posts by this Author »

We respond to all comments immediately. View the 30 newest comments and new topics in forums.

Leave a Comment

eighteen − eighteen =