Login to study this lesson, or check its tags below.

چت انگلیسی روی دیسکورد – آموزش آنلاین زبان انگلیسی در همه سطوح

چت انگلیسی روی دیسکورد

چت انگلیسی روی دیسکورد

برنامه دیسکورد که توسط آکادمی آموزش آنلاین زبان LELB Society برای کلاس ها و آموزش های زبان انگلیسی به کار گرفته شده یک برنامه فوق العاده کاربردی برای یادگیری و پیشرفت در یادگیری زبان است. این برنامه امکانات بسیار جذابی دارد که کمتر برنامه ای را می توانید نظیر  آن برای زبان آموزی مفید و کارا پیدا کنید.

ویژگی های خاص برنامه دیسکورد:

ارتباط کارا و منظم در هر بخش از کانال بر اساس نیاز آموزشی خود 

کانال آکادمی آموزش آنلاین زبان LELB Society  این ویژگی خاص را دارد که با توجه به نیاز زبان آموزان به اتاق های گفتگو در هر کدام از زمینه های زبان آموزی نظیر اتاق گفتگو آیلتس، تافل، لغت، مکالمه، گرامر، تدریس زبان، پارتنر انگلیسی و یادگیری فارسی برای غیر فارسی زبانان تقسیم شده است. زبان آموزان در هر کدام از زمینه ها که به آن نیاز داشته باشند می توانند در چت نوشتاری یا صوتی شرکت کنند. برای مثال اگر کسی در زمینه آزمون آیلتس، نمرات و چگونگی قبولی با نمره بالا، منابع آیلتس و یا هر سوال دیگری در مورد آن داشته باشد می تواند وارد اتاق گفتگو آیلتس شده مشکل خود را مطرح نموده و یا در آن جا با افراد دیگر در اتباط با آن موضوع چت نماید.

به علاوه زبان آموزان می توانند موضوع مورد نظر خود را جستجو کنند و مطالب مربوطه را ببینند.

ارتباط دوطرفه موثر در آموزش زبان

برنامه هایی مثل اسکایپ یا گروه های آموزشی در تلگرام و واتزاپ اغلب ارتباط دو طرفه موثر را ممکن نمی کنند و تعداد محدودی از افراد می توانند  باهم در گروه برای یادگیری زبان چت کنند و در نهایت اگر هم تعداد افراد در گروه زیاد باشد شما در یک کلاف، سر در گم می مانید. در نتیجه این برنامه ها نمی توانند در امر آموزش زبان خوب عمل کنند.

در ضمن افراد آنلاین در پنل سمت راست کانال مشخص بوده و زبان اموزان می توانند با افراد آنلاین چت انگلیسی داشته باشند.

ارتباط با افراد مختلف از همه جای دنیا

برنامه دیسکورد با اعضای فعال از همه جای دنیا این امکان را برای زبان آموزان فراهم می کند که با افراد خیلی زیاد و نیز افراد نیتیو برای یادگیری زبان ارتباط داشته باشند. افراد در قسمت های مختلف کانال LELB Society با توجه به نیاز خود با دیگران چت می کنند. سوال های خود را مطرح کرده و پاسخ آن را دریافت می کنند. در حال حاضر سرور دیسکورد LELB Society بیش از 400 نفر عضو فعال دارد که این تعداد رو به افزایش است.

عدم وجود نویزهای صدا در اتاق های گفتگوی حضوری

یکی از ویژگی های کانال آکادمی آموزش آنلاین زبان LELB Society فراهم نمودن اتاق گفتگوی حضوری یا ارائه آموزش های کلاسی در برنامه دیسکورد است. زبان آموزان حاضر در اتاق گفتگو و کلاس های زبان دکمه … فعال می کنند بنابراین هنگام مکالمه نویزهای صدا موجود در محیط برای زبان آموزان مزاحمت ایجاد نمی کند. اتاق گفتگو از یک نظم خاص خیلی مفید برای زبان آموزان برخوردار است.

[/restricted]

Leave a Comment