آموزش آنلاین فارسی روی دیسکورد برای غیر فارسی زبانان در سرتاسر دنیا

آموزش آنلاین فارسی روی دیسکورد

آموزش آنلاین فارسی روی دیسکورد روشی نوین برای برگزاری کلاسها به شکل آنلاین می باشد. چرا که با این روش، این امکان وجود دارد که محیطی کاملا ایده آل به مانند محیط فیزیکی کلاس برای زبان آموزان ایجاد شود.

برای ورود به کلاس های آنلاین ما روی دیسکورد، اینجا را کلیک کنید.

کلاس های آنلاین فارسی روی دیسکورد

دیسکورد نرم افزاری برای برقراری ارتباط به شکل آنلاین می باشد که نخستین بار مورد استفاده گیمرها قرار گرفت. از آنجایی که این نرم افزار متکی به اینترنت، به کاربر این امکان را می دهد که با کیفیتی بالا و امکانات بسیار مناسب، تمامی امکانات صوتی، تصویری و متنی پیام رسان های اینترنتی را داشته باشد، ظرف مدت کوتاهی، دیسکورد توانست توجه بسیاری از مردم (نه فقط گیمرها) را به خود جلب کند، به طوری که در حال حاضر، از نرم افزار های دیگری مانند اسکایپ و تیم اسپیک هم پیشی گرفته است.

شما می توانید نرم افزار دیسکورد را بر روی کلیه سیستم های عامل و بر روی همه دستگاه ها به شکل رایگان نصب و استفاده کنید. برای دانلود و نصب برنامه، اینجا را کلیک کنید. برای آشنایی با محیط کلاس های آموزش آنلاین فارسی برای غیر فارسی زبانان، اینجا را کلیک کنید.

روش تدریس آموزش آنلاین زبان فارسی برای غیر فارسی زبانان

آموزش آنلاین فارسی روی دیسکورد در آکادمی آنلاین LELB Society توسط مجرب ترین اساتید آموزش آنلاین فارسی تدریس می شود. روش تدریس ما کاملا خلاقانه و مبتنی بر منابع بی نظیر و اوریجینال آموزش آنلاین زبان فارسی بنا شده است. منابع آموزش آنلاین زبان فارسی در آکادمی آنلاین LELB Society منحصرا توسط هیات علمی و کادر مجرب آکادمی LELB Society تهیه و تدوین شده است.

در کلاس های آموزش آنلاین فارسی در آکادمی LELB Society که هم به شکل گروهی و هم به شکل خصوصی برگزار می شود، هر چهار مهارت زبانی به شکل طبیعی و همزمان تقویت و تمرین می شود. از سوی دیگر، برخلاف سایر آموزشگاه ها، در آکادمی LELB Society تمرکز اصلی به جای استفاده از کتاب بر محتوای اوریجینال و کاربردی می باشد که توسط هیات علمی آکادمی LELB Society تهیه شده است. این باعث می شود یادگیری زبان فارسی به شکل کاملا کاربردی و بر اساس روش ارتباطی انجام گیرد.

Leave a Comment