کلاس رایگان آیلتس روی دیسکورد اختصاصی آموزش آنلاین زبان انگلیسی

کلاس رایگان آیلتس روی دیسکورد

کلاس رایگان آیلتس روی دیسکورد

کلاس رایگان آمادگی برای آزمون های زبان به ویژه  آیلتس، تافل، GRE و EPT  در آکادمی آموزش آنلاین LELB Society روی برنامه دیسکورد برگزار می شود. کلاس های رایگان آمادگی آیلتس و تافل هر روز به مدت نیم ساعت به صورت اکتیو برگزار می شود. افراد با عضویت در سرور دیسکورد می توانند در این کلاس ها شرکت کنند. در این کلاس ها هر چهار مهارت زبانی به شکل طبیعی و همزمان تقویت و تمرین می شود. همه زبان آموزان در هر سطحی امکان شرکت در این کلاس ها را دارند. موضوع درس هر جلسه از قبل مشخص بوده و زبان آموزان می توانند خود را جهت شرکت در کلاس آماده نمایند. علاوه بر آن مطالب درسی در سایت موجود بوده بنابراین زبان آموزان قبل و بعد از کلاس می توانند جهت رفع اشکال از آن ها استفاده کنند.

سرور دیسکورد LELB Society به طور اختصاصی برای آموزش زبان انگلیسی به کار گرفته شده است. سرور دیسکورد LELB Society با بیش از 320 عضو فعال از همه جای دنیا این امکان را به زبان آموزان می دهد که در اتاق های گفتگوی اختصاصی برای هر کدام از مهارت های زبانی به گفتگو و طرح سوالات خود بپردازند. در اتاق های گفتگو امکان چت انگلیسی و تمرین زبانی با سایر افراد به خصوص افراد نیتیو (بومی انگلیسی زبان) وجود دارد.

در کلاس های رایگان آیلتس برای افزایش دایره واژگان از منابع مهم از جمله آموزش کتاب 504 واژه و نیز 1100 واژه استفاده می شود. علاوه بر آن هر جلسه بر روی موضوعی بحث و گفتگو شده و در همه این آموزش ها، زبان آموزان همه مهارت های زبانی خود را تقویت می کنند.

هر چهار مهارت زبانی شامل مکالمه (Speaking)، خواندن (Reading)، نوشتن (Writing) و شنیدن (listening) در کلاس رایگان آمادگی آیلتس تمرین و کار می شود. زبان آموزان شرکت کننده در کلاس فقط مختص یک مکان نبوده و زبان آموزان از همه جای دنیا در کلاس رایگان آیلتس شرکت می کنند. تعامل و گفتگو با دیگر زبان آموزان تاثیر خوبی در پیشرفت مهارت های زبانی به خصوص مکالمه دارد.

نمونه ای از کلاس های رایگان آیلتس برگزار شده را اینجا می توانید ببینید.

Leave a Comment